Şimdi Ara

Steve Jobs: Hayatımda yaptığım en önemli iş...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple'ın çıkmadan efsane haline gelen tabletinin (iSlate, iTablet, iPad; 27 Ocak'a kadar hangisini kullanmak isterseniz kullanabilirsiniz) tanıtılmasına 2 gün kala, Tech Crunch bağımsız kaynaklarına dayandırdığı haberinde Steve Jobs'un bu cümlesine yer verdi.

Apple'ın kurucusu ve mevcut yönetim kurulu başkanı Steve Jobs, Apple Tablet'den duyduğu heyecanını ve mutluluğunu çevresindekilere "Hayatımda yapmış olduğum en önemli iş" diyerek dile getiriyormuş.

1997'de Apple başına geçmesiyle birlikte 12 senede birçok başarılı endüstriyel ürünün altına imzasını atan Steve Jobs'un, tableti bu kadar önemsemesi de tablet üzerindeki merakın daha da artmasına neden oluyor.

• hadi ordan sitiv yaptığın en önemli iş iphone
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gennosuke

hadi ordan sitiv yaptığın en önemli iş iphone

Belki de iPhone'un sadece başlangıç olduğunu düşünüyordur.

Bunu yazınca aklıma bir resim geldi;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shady -- 25 Ocak 2010; 14:06:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shady

quote:

Orijinalden alıntı: Gennosuke

hadi ordan sitiv yaptığın en önemli iş iphone

Belki de iPhone'un sadece başlangıç olduğunu düşünüyordur.

Bunu yazınca aklıma bir resim geldi;

Resim işi özetlemiş gerçekten

• Tableti cok mrk ediorm..
  • Nedense apple ürünlerini sevemedim hiç. Bi ipod aldım aldığıma alıcağıma pişman oldum yedek parça pahalı,windowsla uyumlu çalışmaz etmez. sevemedim gitti seni elma.
  • bencede yaptigi iş iphone gercekten diger telefonlardan cok daha degişik bi sey ve kasmaması beni mutlu ediyor. ben artik bikmiştim mesaji atarken 7 10 sn beklemekten nokia'da ben seri insan oldugumdan hizli mesaj yazip hizli olmasini isterim herseyimin
  • haber için teşekkürler iphone yi geçtiler tabletlere doğru gidiolar :D
  • millet iphone'a yetişeceğim diye uğraşıyor adamlar iphone'u bırakıp tablet'e geçtiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim
    bencede yaptigi iş iphone gercekten diger telefonlardan cok daha degişik bi sey ve kasmaması beni mutlu ediyor. ben artik bikmiştim mesaji atarken 7 10 sn beklemekten nokia'da ben seri insan oldugumdan hizli mesaj yazip hizli olmasini isterim herseyimin

Tabii ki;)
  • bir iphone sahibiyim ama, bu apple ın herzaman yaptığı gibi çok başarılı bir reklam kapmanyası. steve gene vermiş gazı :))

Apple sağolsun sayesinde 2010 senesi Tablet bilgisayarların senesi olucak.
  • hakkatten he ,apple sayesınde tasarım ozurlu sektor ne nasıl yapılır ogrenıverıyor.
    2 gun sonra ipad,islate yerıne baklava cıkarmasın ortaya , evet baklava ,gulluoglu baklavası... beklentıler cook yukseldı cunki :p
  • Arabamı aldınız? MP3 player mı?
    quote:

Orijinalden alıntı: sgnr

Nedense apple ürünlerini sevemedim hiç. Bi ipod aldım aldığıma alıcağıma pişman oldum yedek parça pahalı,windowsla uyumlu çalışmaz etmez. sevemedim gitti seni elma.
  • Steve Jobs gibi bir adam bu kadar heyecanlıysa dehşet bir ürün geliyor demektir.
  • Hastaligindan sonra bomba gibi gelicek.
  • fiyatını yukarı çekmemek için iPhone'un fiyatını düşürebilir diye tahmin ediyorum
  • Çok mütevazi davranmış :P
  • Haber için teşekkürler,merakla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.Beverly -- 26 Ocak 2010; 11:54:56 >
  • evet şimdi iphone dünya daki ve apple'in ürettiği tek cihazdı, tablette iphone'un imac, macmini, mac os x gibi pabucunu dama attırabilecek mi bakalım hayret bir şey imac i her sene yeni bir bi ekran kartı değişikliği yapıp yeni sürüm diye duyurcaklar ( Bu sene için bir şey demiyorum 27'' gerçekten bana göre çok iyi olmuş) bas bas tablet diye bağırcaklar itunes sadece onun için çalışacak apple download her 10 programın 7 si iphone, tablet ikilisinin olucak iyice soğumaya başladım

NOT: iphone veya apple karşıtı değilim imzamda da hangi cihazları kullanıyorum bakabilirsiniz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi numenorian -- 25 Ocak 2010; 22:15:46 >
  • Steve Jobs'un en büyük icadı veya Apple'nin en önemli ürünü iphone, ipod veya tablet bilgisayarı olmayacak.
    Apple'nin sebeb-i vücudu Macintosh bilgisayardır. Apple dönüm noktaları:

1- 1984 : Mac
    2- 1998 : iMac
    3- 2001 : iPod
    4- 2007 : iPhone
    5- 2010 : iPad veya iTablet

Tabii ki tablet bilgisayar Steve için çok önemli. çünkü bunu 10 seneden fazladır deniyor. bilenler bilir daha önce konsept olarak tablet bilgisayar yaptı Apple ama piyasaya sürmedi. sonra da dokunmatik PDA öncüsü Newton'u sürdü piyasaya. çağının çok ilerisinde idi cihaz ama tutmadı.sanırım bu Steve amcada dert oldu. Ahh ulan bunun öyle bir sürümünü yapcam ki diyerek iPhonu yaptı ama kesmedi. asıl bombası 27 Ocakta olacak. ama Mac bilgisayar Apple nin asıl işi ve kalbidir, o ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakazza -- 25 Ocak 2010; 23:20:15 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.