- x
Tv de sms yayınlayan kanallar ile ilgili.. Herkes okusun [HQ]
11 Cevap12218 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Ocak 2010; 0:24:50 

Merhaba arkadaşlar bu konuyu açmamın nedeni siz değerli forum üyelerini bilgilendirmek istedim

Çoğumuz uyudua bir çok kanalda alt yazı smsleri görürüz,ben ali yaşım 24 hede hödö bayanlar arasın filan.. ben ilk başlarda acaba arayan varmı diyordum bunşarı birgün denedik ve çok komik bir msj yazmıştık ve 1 saat için 50 ye yakın çağrı aldık. Daha sonraları bu benim çok hoşuma gitti,bir çok kadınla tanıştım yüzyüze de görüştüm ve bugün itibarı ile tam 1 sene olacak ve bu bir sene içinde inanılmaz tlf faturalı ödedim benim bir sene içinde ki tespitlerim şunlara
arayanların %80 lik bir kısmı genelde güzel olmayan,çevresinde pek beğenilmeyen bayanlar olur.. Birde çoğunlukla evli bayanlarda arıyor onların niyeti bazen anlarsınız işte.. Birde knt avcıları var size msj gelir knt yolla tlfda herşeyi yapalım filan yani aslında yazılacak o kaar şey varki. bir hafta önce tövbe ettim bir daha msj atmayacam diye çünkü öyle bişey ki siz msj atarsınız bazen 50 kişi arar bazende kimse aramaz,aramayınca tutar yinr msj atarsınız bu defaa fatura kabark gelir sizlere. Neyse sormak merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz

2810 Mesaj
25 Ocak 2010; 0:53:29 

nickin sana yakışıo güzelim

Acer S7-391 Ultrabook
Intel® Core™ i5 3337U 1.8 Ghz@2.60 Ghz | 4 GB DDR3 1600 Mhz Ram | 13.3" Full HD IPS Dokunmatik LED | 64 GB x 2 / 128 GB RAID0 SSD | 1.3 KG

2412 Mesaj
25 Ocak 2010; 0:55:10 

Ben bayan olsam kendimi aratır 10 dakkaya 5 kontör kapar , kenara çekilirim.

Arsenal

1102 Mesaj
25 Ocak 2010; 0:55:41 

quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

nickin sana yakışıo güzelim

+1

Şereftir Seni Sevmek
Breaking Bad - Oz - Dexter - Lost - Chuck - Supernatural - Behzat Ç. Ank. P. - Doctor Who - South Park - Prison Break - The Walking Dead - Vikings - Game of Thrones

Uzaklaştırılmış
25 Ocak 2010; 0:58:55 

quote:

Orijinalden alıntı: E®TAŞ

Ben bayan olsam kendimi aratır 10 dakkaya 5 kontör kapar , kenara çekilirim.

ee zaten çok yapıyorlar bunu,benim bir yıllık araşatırlamalrım gözlerim sonucunda öyle şeyler ortaya çıktıki acaba kitap yazsam mı diye düşünüyorum

166 Mesaj
25 Ocak 2010; 1:00:18 

Ben bir kız gibi davranıp msnlerini almıştım. Sonra webcam açtırıp kaydettim. Sonra bu kayıtlarla tehdit ettim. Yaklaşık 1200 lira kazandım. Çok abaza milletimiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
25 Ocak 2010; 1:08:36 

quote:

Orijinalden alıntı: penguen24

Ben bir kız gibi davranıp msnlerini almıştım. Sonra webcam açtırıp kaydettim. Sonra bu kayıtlarla tehdit ettim. Yaklaşık 1200 lira kazandım. Çok abaza milletimiz

bir defasında biri aradı bir kadın işte başladık konuşmaya bana hemen buluşma teklif etti yarın görüşelim seninle işte etilerdeyim fel filan benim eve benimki işe gidecek,tabi ben yermiyim akılları sıra beni gasp edecekler

10 Mesaj
25 Ocak 2010; 1:19:35 

güzel muhabett oluyor mu amaçları ne acep :D

Uzaklaştırılmış
25 Ocak 2010; 11:47:16 

quote:

Orijinalden alıntı: alprcnkt

güzel muhabett oluyor mu amaçları ne acep :D

Muhabbetleri oluyor ama,evli bayan sürekli kocasını şikayet eder durur.. Bazende dalga geçmeye çalışırlar sizinle kimi arar sana seni çok hoş tatlı gelir kimiside sana alo der tlf kapatırsın. en ilgincide sen ist dışı arama dersin kalkıp doğunun en ucra yerinden arayan çıkıyor

Uzaklaştırılmış
28 Şubat 2010; 22:03:12 

konu sahibi gazozcu arkadaşındaha önceki üyelikleri aşağıdaki gibi sırf yakalanmasın diye adını soyadını başka yapıyor asıl adı eren karabelli eski üyelikleri

http://forum.donanimhab...rofile.asp?memid=125299

http://forum.donanimhab...rofile.asp?memid=200123

siz şimdi adının eren olduğu ne belli dersiniz?işte onunda kanıtı aşağıdaki konuya bakın

http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#37447065

onu bırakın doğum tarihine bakın ve imzasına bakın...

her üyeliğinde birine hakaret sonra ban... sonra yeni üyelik sonra yine küfür hakaret sonra yine ban

bıkmadı eleman

1891 Mesaj
28 Şubat 2010; 22:17:34 

HQ olan ne?

3652 Mesaj
28 Şubat 2010; 23:10:12 

quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

HQ olan ne?

High Quality baba

Dilimin sınırları, dünyamın sınırlarını belirler.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Tv de sms yayınlayan kanallar ile ilgili.. Herkes okusun [HQ]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.492