Şimdi Ara

Daisy Akıllı Elektrik Süpürgesi Migros 84TL!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
29.156
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akoca13

Merhaba;
    Tüm fonksiyonlar gayet güzel çalışıyor ama alet halılara çıkarken ve inerken askıda kalıyor :(

Bendede halıya takılıyordu, bauhaus'tan olta için kurşun ağırlık aldım ve pillerin yanlarına koydum. 200gr bir ağırlık oluştu, artık halıda takılma yapmıyor.

Siz isterseniz farklı gramlarda ve adette kurşun ağırlıkta koyabilirsiniz, bu resimdeki 4 tanesi tam oluyor.

Daisy Akıllı Elektrik Süpürgesi Migros 84TL!!

• Evet arkadaş doğru söylüyo ağırlıkla beraber çok güzel çalışıyo bende kedimi üzerine bindiriyorum daha iyi pas pas atıyo ozaman kedimde çok mutlu oluyo tavsiye ederim
  • bir diger baslikta tank var uzaktan kumandali,onu bu supurgenin onune bagliyalim
  • Tam 3 hafta geçti ama Migros' tan haber yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitaf73

Ürünü satmaya karar verdim. Aldığım fiyata satacağım. 85 TL Satma sebebim Evimdeki bütün halılar shaggy ve daisy bunların üstünde takılıp kalıyor. Düz zemin ve kısa tüylü halılarda sorun yok. Ürünün kutusunu atmıştım. Ankara içi elden teslim edebilririm. Şehir dışından isteyen varsa kargolarım.

Arkadaşlar ürünü forumdan bir arkadaşa sattım. O yüzden pm atmayın lütfen.
  • ürünü satan olursa talibim.
  • Ankaradan almak isteyen olursa bende satıyorum,kullanmadım kutusunda duruyo. pm atın
  • Arkadaslar, urunu satiyorum. ankara ici elden gonderebilirim, kutusundan bir kere cikarip kullandik, gayet basarili, cok guzel, sarj istasyonunu bile kurmadim, 1 kere sarj ettim, halilarim tumu tuylu olanlardan..onların ustunde takiliyor.bunlarda hep takılıyor, dihaggy ve daisy bunların üstünde takılıp kalıyor. Düz zemin ve kısa tüylü halılarda sorun yok.

isteyen olursa PM atsin. 75 TL ye veriyorum.. 85 TL ye almistim...
    diger illere kargo aliciya ait.. 10 TL tutar.
  • pm
  • ben memnun kalmadım öylece yatıyo evde
  • NEDEN MEMNUN KALMADIN ? BENDE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM VE EVDE HALI YOK :))
  • ALMAK İSTİYORUM. AÇILMAMIŞ ÜRÜN TERCİHİM . AÇILMIŞTA OLSA OLABİLİR....
    MATA2006 SATMADIYSAN TALİBİM .....
  • DAİSY 'Yİ SATMADIYSAN ALMAYA TALİBİM ...İZMİRDEYİM . KARGO İLE GÖNDEREBİLİRSİN
  • quote:

Orijinalden alıntı: twomen

Arkadaslar, urunu satiyorum. ankara ici elden gonderebilirim, kutusundan bir kere cikarip kullandik, gayet basarili, cok guzel, sarj istasyonunu bile kurmadim, 1 kere sarj ettim, halilarim tumu tuylu olanlardan..onların ustunde takiliyor.bunlarda hep takılıyor, dihaggy ve daisy bunların üstünde takılıp kalıyor. Düz zemin ve kısa tüylü halılarda sorun yok.

isteyen olursa PM atsin. 75 TL ye veriyorum.. 85 TL ye almistim...
    diger illere kargo aliciya ait.. 10 TL tutar.

ben forumdan bir arkadasa sattim, taliplisi coktu.. herkese tesekkurler..
  • ya bizde halılar çok kalın yüksek aşamadı halıyı benimki de kullanıllmamış sayılır bir kez denedim kutusuna koydum kaldırdım. birine hediye mi götürsem diye düşündüm. almak isteyen varsa ankaradayım.
  • Bu ürünün orjinali v-bot firmasına ait.sitesinde 290 dolar civarında ..shipping ile kaça patlar bilmem ama bu kadar ucuz olması aklıma takıldı..gerçekten alsam işe yararmı bilmiyorum.evimde halı malı yok yani.
  • bana bu ürünü az kullanılmışsa sata bilirmisiniz
  • satan olur ama aldığı fiyata veren olmaz heralde
  • Ürün zaten ucuz diye talep gördü.Ama zaten beklentileri karşılamadığı için bazı arkadaşlar yol yakınken vedalaştılar. Bir de bu tür şarjlı ürünlerin batarya sorunu çok olur. Bu ürünün yedek parçasını ara ki bulasın. 85 tl de olsa son sahibi olmadan satan arkadaşlar bence yanlış yapmadılar.Zaten her eve de uygun değil. Ben de eşim hamile olduğu için bu tarz bir ürünü ev temizliğine destek için araştırıyorum bir süredir. Ama daha bilinen ve dünya pazar payının % 75 ine sahip bir marka olan irobot roombaya bakıyorum. Biraz fiyat tuzlu ama uzun ömürlü olacaksa ve daha iyi temizlik yapıyorsa aradaki fiyat verilir. Aslında en güzeli bu tarz ürünleri deneyerek almak ama nerede o ortam?
  • arkadaslar satan olursa bende talibim. açılmamış olan varsa daha iyi olur. az kullanılmışta olabilir. pm ve ya mail atabilirsiniz: myloves83@gmail.com
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.