Şimdi Ara

Apple'ın kurucusunun en beğendiği cihaz: Nexus One

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
3.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Steve "Woz" Wozniak, 2007 senesinde Valley Fair'deki mağazanın önünde iPhone alabilmek için bekleyen ilk kişiydi.

Aynen başlıkta yazdığımız gibi; Apple'ın kurucusu Nexus One'ı tercih ediyor. 33 sene önce Steve Jobs ile Apple'ı bir araba garajında kuran Steve Wozniak yada kısaca Woz her ne kadar şu anda Apple'da aktif görev almasa da Apple denilince akla gelen isimlerin başında Jobs'la birlikte geliyor . Kurduğu firmaya olan bağlılığını her zaman dile getiren, firmasını daha doğru işler yapması için acımadan da eleştiren Woz, NBC'de katıldığı Class Action programında, son dönemde en beğendiğin cihaz sorusuna 6 Ocak'ta tanıtıldı diyerek Nexus One'dan etkilendiğini üstü kapalı olarak açıkladı.

Her ne kadar yanında her zaman 2 adet iPhone taşısa da, kişisel bilgisayarın yaratıcısı Woz'un teknolojiye olan merakı nedeniyle Nexus One'ı beğenmesi de son derece normal gözüküyor çünkü iPhone'dan daha gelişmiş donanımı bünyesinde barındıran Nexus One, 1GHz'lik Snapdragon merkezi işlemcisi, AMOLED ekranı ve Android 2.1 işletim sistemiyle dikkat çekiyor.

• ama çoğu testte hala iphone'u daha iyi gösteriyorlar.. hayret anlamadım gitti..
  • Yüksek özellikli telefon kullanışlı olmadıktan sonra bir işe yaramıyor. Herşey yazılımda ve destekte bitiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mav1li
    Yüksek özellikli telefon kullanışlı olmadıktan sonra bir işe yaramıyor. Herşey yazılımda ve destekte bitiyor.

Aynen
  • şöyle denilebilir iphone bilindiği 2-3 senedir var. zaten apple a yazılım konusunda kimsenin birşey diyeceğini zannetmiyorum ama nexus telefon piyasası için çok ciddi gelecek vaadediyor sonraki sürümleri android in gelişmesiyle çok çok daha iyi olacaktır. bu tip rekabetlerin olması iyi oluyor çıkan modeller gerçekten çok iyi ve kaliteli
  • Kendilerini Haziranda 4. Nesil iPhone u Almasi icin siraya bekleriz :)
  • iPhone'u ilk 'kıranın' da Woz olduğundan şüphelenmiyorda değilim hani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

iPhone'u ilk 'kıranın' da Woz olduğundan şüphelenmiyorda değilim hani...

Bunu da unutmamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylargray -- 25 Ocak 2010; 8:15:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

quote:

Bunu da unutmamak lazım

nasıl yani anlamadım resimi

• quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

quote:

Bunu da unutmamak lazım

Elindeki iPhone jailbreak'li

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylargray -- 25 Ocak 2010; 9:31:58 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

quote:

Bunu da unutmamak lazım

Elindeki iPhone jailbreak'li

ohaaaa çakala bak sen hem para gani hemde jb ' li hele bide appleden biri

• Beğenilmeyecek cihaz değil hani:))
  • Steve cok daha ii birine bnzio
  • quote:

Orijinalden alıntı: .WondercrafteR.

Steve cok daha ii birine bnzio

hemde karızma birisine benziyor
  • bence özellik ve kullanabilirlikten başka tasarımının da iyi olması gerekiyor bence nexus one çok tipsiz hiç tip yok telefonda xperia x10 u tercih etmesini isterdim :)
  • Iphone'un tek avantajı tecrübe ...
    Android yepyeni bir sistem olmasına rağmen kullanıldığı cihazlara bir bakın .
    Neredeyse yok yok ve gün geçtikçe de inanılmaz aşama katediyor .
    Yani geleceği çok parlak ...
  • Ben cede android saglam geliyo şimdiden 20 bin uygulamayı geçmişdurumda iphonenin tek antarnatifi nexus on bence güzel bicihaz...
  • @quzman

iPhone OS ile Android OS arasında çıkış olarak öyle uzun bir fark yok. 5-6 ay filan. Ama şu anda Appstore ile Android Market arasındaki fark çok fazla.
  • adamda baya yaşlanmış :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.