Şimdi Ara

Broken Sword CIKTI !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Efsane adventure oyununun iphone versiyonu cıktı :)

http://www.youtube.com/watch?v=XE4_UEk-lEA

Appstore da ve malum sitelerdede mevcut. 353 MB Büyüklügünde.Oyun diyaloglar araştırmalar ve tabiki broken sword vazgeçilmezi zor bulmacalar üzerine kurulu.Kurgu harika gözüküyor özellikle en baştaki cinayete tanık olmamızla

grafikler harika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi midnightz -- 25 Ocak 2010; 1:06:56 >

• Vay, GBA zamanlarımda hastasıydım bu oyunun, geçmişe dönmek lazım yeni teknolojilerle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynedim

Vay, GBA zamanlarımda hastasıydım bu oyunun, geçmişe dönmek lazım yeni teknolojilerle..

aynen özellikle metal slug falan bi nostalji oluyo insan özlüyo ya :/ alakasız ama bi an aklıma susam sokagı geldi :D
    Gameboy(GBA) zamanındada bırakmazdım elimden bunları.
  • Müthiş bir haber yaa,helal sana ıphone sen nasıl bir cihazsın halen anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: feckless

Müthiş bir haber yaa,helal sana ıphone sen nasıl bir cihazsın halen anlamadım

Mucizevi bi alet
  • Oyunun bir diger güzel özelligi sag üstte bulunan hint kısmı. Ne yapacagımızı bulamayınca ve tıkandıgımızda hint e tıklayarak kademeli olarak

yardım alabiliyoruz :) Son kademede ise direk yapılması gerekeni söylüyor ona göre dikkat edelim
  • Harbiden mucizevi hergün nova takılıorum bi de settlers broken sword de bu akşam hallederim artık iş güç hak getire
  • Benimde favori adventure oyunumdu zamanında, dün kurdum iphone'a gerçekten güze olmuş
  • Böyle efsane oyunların çıkması gerçekten çok güzel. Oyunu denedim harika yapmışlar.
  • Dün baya oynama fırsatım oldu.Kesinlikle mükemmel olmuş başından ayrılamıyorsunuz.Orjinal kullanan arkadaşlar 6.99 $ lık fiyatı sonuna kadar hakeden bir oyun tereddüt dahi etmeden alın
  • en kısa zamanda bu oynu bulup indirecegim cok merak ettim
  • Ben indirdim ama oyun bolluğundan fırsat olmadı oynamaya:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

Ben indirdim ama oyun bolluğundan fırsat olmadı oynamaya:D

Valla aynen öyle bir sürü oyun çıkıyıor indiriyorum oynamaya fırsat kalmıyor. Bu aralar GTA takılıyorum %15lere geldim
  • oyun harika olmuş ilk bölümü tamamladım 2 kazık bulmaca vardı bir tanesi kilitli bir kapıyı açma diğeri şifreli mesajı çözme bulmacası kesinlikle hiç sıkılmıyorsunuz oyundan, grafikler atmosfer harika
  • arkadaşlar benim cihaz jb siz...oyunu applestoreden indirmem gerekiyor...ama arayınca sadece broken sword:director cut sürümü çıkıyor..aynımıdır bahsettiğiniz versiyonla acaba...?
  • Aynı şey, iphone ve ipod için yapılan sürüme director's cut adı vermişler...
  • indircem bakalım merak ettim nasıl bişeymiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.