Şimdi Ara

Windows Mobile 7'nin çıkış tarihi Şubat ayında açıklanabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önümüzdeki ay Barselona'da gerçekleştirilecek Mobil Dünya Kongresi'nin yıldızlarından biri de Microsoft olabilir. Etkinlik kapsamında Windows Mobile 6.6'yı lanse etmesi beklenen Microsoft, Windows Mobile 7 için de planlanan yol haritasını açıklayabilir. Akıllı telefon üreticilerine Eylül 2010'da sağlanmaya başlaması beklenen Windows Mobile 7'nin son kullanıcılarla buluşması ise 2010 sonu veya 2011 başını bulacak gibi görünüyor. Yenilenen kullanıcı ara birimi, daha iyi internet deneyimi ve geliştirilmiş çoklu ortam yetenekleri sunması beklenen Windows Mobile 7 için Microsoft, üretici ortaklarıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Windows Mobile 7 için aralarında Samsung, LG, Toshiba, HTC (High Tech Computer), Asus ve Acer gibi isimlerin bulunduğu ortaklarıyla çalışma yürüten Microsoft, akıllı telefonlarda kullanılacak yeni işletim sisteminde Zune, Xbox Live ve Silverlight desteği sunmayı da planlıyor.

Apollo modeliyle LG, Obsession modeliyle de HTC'nin Windows Mobile 7 tabanlı akıllı telefon geliştirdiği söylense de bu modeller henüz resmi olarak doğrulanmış değil.

• windows 7 de sanırım köklü değişiklikler olacak. win 6.x sürümleri ise zamanı kurtarmak için çıkarılan sürümler. bakalım ben 7 den çok şey bekliyorum. windows 7 de nasıl bir başarı yaklandı ise mobile 7 de de aynısı olacak kanısındayım.
  • 4. çeyrekte çıkar bence win7
  • ben umutsuuzm
  • merak ettiğim bu işletim sistemini microsoft üreticilere ne kadar satıyor?? acaba varmı bu yönde bir bilgi??
  • menuleri herzamanki gibi yapmıslar:S
  • winmo 7 için çok ciddi çalışılıyor anlaşılan. inşallah ortaya iyi bir şeyler çıkartırlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.