- x
Maymuna Dönüşen Kız!!!
19 Cevap25380 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1912 Mesaj
12 Ağustos 2005; 21:45:23 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

arkadaşlar yannış anlatılmadıysa hollanda da bir kız maymuna yada kanguruya dönüşmüş olay şöyle gelişmiş:
annes sesli Kuran okuyomuş. kızda yüksek sesle müzik dinliyomuş. annesi kıs demiş kız da sen de sessiz oku şu Kuran'ını demiş.. aynışey tekrarlanmış ve kız Kuran'ı yırtıp üstüne basmış ve aniden kız alev almış... annesi üstüne yorgan battaniye fala atmış ve komşulara haber vermiş.. yorganı kaldırdıklarında kızı aşağıdaki halde bulmuşlar... büyük ihtimalle fotoşop değil çünkü gazetelerde falan çıkmış. Büyük ihtimalle doğru ve Yüce Allah'ın(C.C) gücünü gerçek anlamda göz önüne seren bi olay.... yorumlarınızı bekliyorum..

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
12 Ağustos 2005; 21:47:10 

445 Mesaj
12 Ağustos 2005; 21:49:48 

Olay sallama bir olay.Kızın açıklaması vardı.Verilen resimdeki şey heykel türü birşey...Tabi eğer aynı şeylerden bahsediyorsak...

6353 Mesaj
12 Ağustos 2005; 21:49:47 

Sie

[drahte1905 | Cennetlik Zebani] love me or hate me, i promise it won't make me or break me.[/right]

8534 Mesaj
12 Ağustos 2005; 21:50:23 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillForYou! -- 12 Ağustos 2005, 21:51:15 >

3323 Mesaj
12 Ağustos 2005; 21:52:29 

quote:

ibretle okuyacaginiz bu olay Umman''da gerceklesmistir. Bir genc kiz odasinda müzik dinlemekteyken, anneside sesli bir sekilde Kuran-i Kerim okumakla mesgulmüs. Bu sirada annesi kizina müzigin sesini kismasini söylemis. Bunun üzerine genc kiz annesine bagirarak kendisinin susmasini istemis. Genc kiz annesinin onu dinlemedigini ve Kuran-i Kerimi hala sesli bi sekilde okumaya devam ettigini görünce hemen, insanlara rehber amaciyla indirilen kutsal kitabimizi annesinin elinden alip yirtar. O an genc kiz alev alip yanmaya baslar. Söndürmek icin üzerine battaniye atar annesi. Battaniyesini kaldirdigindaysa asagida görülen ibretli manzarayla karsilasir. Genc kiz su an Hollanda'da bi hastanededir. Ailesi igne yaptirip öldürülmesini istiyor.

Bu olay dünya basininda sizinde tahmin edebileceginiz nedenlerden dolayi pek yer almadi, fakat insanlar arasinda cok konusulmakta. Olayida bazi kaynaklardan duydugumuz kadariyla size anlatmaya calistik.

0

Kuran-i Kerim'den ayetler:
- "Kur'an okundugu zaman onu dinleyin ve susun ki size merhamet edilsin" (Arâf, 204).
- "Biz, Kur'an okundugu zaman, seninle ahirete inanmayanlarin arasina gizleyici bir örtü çekeriz. Ayrica, onu anlamamalari için kalplerine bir kapalilik ve kulaklarina bir agirlik veririz. Sen, Kur'an'da Rabbinin
birligini yadettiginde onlar, canlari sIkIlmIs bir vaziyette, gerisingeri dönüp giderler" (Isrâ, 45, 46).
- "Biz, Kur'an'dan öyle birsey indiriyoruz ki o, müminler için sifa ve rahmettir; zalimlerin ise yalnizca ziyanini artirir" (Isrâ, 82).
- "Eger biz bu Kur'an'i bir daga indirseydik, muhakkak ki onu, Allah korkusundan bas egerek, parça parça olmus görürdün. Bu misalleri insanlara düsünsünler diye veriyoruz" (Hasr, 21).

quote:

Patricia Piccinini'nin biz bir aileyiz konseptinden bir heykel

başka bir forumdan http://www.forumay.com/forum/showthread.php?t=4783

We are all just prisoners here, of our own device.

1912 Mesaj
12 Ağustos 2005; 21:53:44 

0

0

Uzaklaştırılmış
12 Ağustos 2005; 21:54:42 

pek inandırıcı bulmadım bu olayı
bir apaçi atasözü(harbi apaçi atasözü):"insanlar eğlence ve ölüm için uzağa bakarlar halbuki her ikiside yanıbaşlarındadır"
mücizelere inanmak istiyorsan daha yakına bak(örnek:aerodinamik yasalarına göre balarısının uçması imkansızdır)

2574 Mesaj
12 Ağustos 2005; 22:04:37 

Yarın ne var ip atlarken eşşeğe dönüşen kız.Zaten bu senin anlattığın olay da sallama. Ama o resim var ya aklımmı aldı.

she loves me not
Suçlular toplumun hoşgörüsü ile beslenir.
(TT)
http://remtrkey.blogspot.com/

http://baddjnames.com/?usr=keremkkc

1065 Mesaj
12 Ağustos 2005; 22:10:06 

gake ulan fake bu

bizde yedik

yemeğini yemezsen Allah taş eder olayları 5 yaşındaydı

1481 Mesaj
12 Ağustos 2005; 22:16:19 

quote:

Orijinalinden alıntı: argh

pek inandırıcı bulmadım bu olayı
bir apaçi atasözü(harbi apaçi atasözü):"insanlar eğlence ve ölüm için uzağa bakarlar halbuki her ikiside yanıbaşlarındadır"
mücizelere inanmak istiyorsan daha yakına bak(örnek:aerodinamik yasalarına göre balarısının uçması imkansızdır)

arkadaşım bende aerodinamiğe ilgi duyuyorum şu bal arısı konusunda bana site ismi filan verebilirmisin

Uzaklaştırılmış
12 Ağustos 2005; 22:46:21 

Ciddi ciddi bu olaylara inananlar oluyo mu

1432 Mesaj
12 Ağustos 2005; 22:51:43 

0

-1

Ben sadece bir yerde görmüştüm sizinle paylaşıyorum...Gerçekliği hakkında bilgim yok

Woke up this morning
Got yourself a gun
Mama always said you'd be the chosen one
She said, 'You're one in a million
You got to burn to shine'
That you were born under a bad sign
With a blue moon in your eyes

Uzaklaştırılmış
12 Ağustos 2005; 22:56:51 

site ismi bilmiyorum faka bal arısının uçmasıyla ilgili yapılan araştırmaları duymuştum 5-6 yıl önce olayı çözdüler
bal arısı kanatlarının altındaki küçük deliklerden hava üfleyerek uçabiliyormuş

5 Mesaj
12 Ağustos 2005; 23:50:31 

beyler şu ana kadar tarihte ve günümüzde bilime aykırı bir şey kanıtlanamamıştır bunlar hurafedir inanmayınız

İmzanız kural dışı.

1213 Mesaj
13 Ağustos 2005; 9:10:08 

palavra

188 Mesaj
13 Ağustos 2005; 9:30:40 

dinimizi böyle şeylere alet etmeyelim. yobazlık yapmayalım. ilk önce araştırıp ondan sonra inanın.

o heykelin bulunduğu sitenin adı ve o sitede yer alan resmi açıklaması var
http://www.patriciapiccinini.net/

buda dini içerikli bi siteden www.menzil.net

İNANMAYALIM BÖYLE ŞEYLERE

972 Mesaj
13 Ağustos 2005; 9:53:26 

quote:

Orijinalinden alıntı: poweruser0

arkadaşım bende aerodinamiğe ilgi duyuyorum şu bal arısı konusunda bana site ismi filan verebilirmisin

www.hayvanlaralemi.net

515 Mesaj
13 Ağustos 2005; 9:58:49 

böle seyleri üfürkçüler uydurmakta amaçları cahil insanların inancı körükleyip kutulusun büyüde olduguna ikna etmek.böylece güç ve itibar kazanıp cebi doldurbak

"Umutlarının yarısını bana vericeksin!"
Umutlarımın bir kısmının ırzına dünya geçti.
Arta kalan kısmını evlatlıktan reddettim.

umutlarının yarısını bana vericeksin!
bende cenete gitsinler diye
acımasızca şehit düşürüp
üstünede birde keyif sigarası yakacagım

4841 Mesaj
13 Ağustos 2005; 10:21:08 

Bu konularda bir çok kez topic açıldı ve biz kilitledik. Hali hazırda açmaya devam ediyorsunuz.
Bizde kapatmaya devam edeceğiz. Anlayışınıza şimdiden teşekkür ederiz.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Maymuna Dönüşen Kız!!!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328