Şimdi Ara

AVEA JET MODEMİ TANIMAK İSTEYENLER BURAYA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
30.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Link'i verebilirmisin ordan takip edeyim benim için cazip kampanya

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

yok sessiz sedasız değil forumda tartışıldı çoktan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhunal

Link'i verebilirmisin ordan takip edeyim benim için cazip kampanya

quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_37642438/tm.htm
  • Teşekkürler ben 12 ay boyunca ayda 1GB dahil olarak anlamıştım sadece ilk ay 1GB olunca espirisi yok o zaman Vodafone kampanyası daha uygun gözüküyor

http://www.vodafone.com.tr/Internet/on-odemeli-mobil-modem-kampanyasi.php

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hhunal

Link'i verebilirmisin ordan takip edeyim benim için cazip kampanya

quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_37642438/tm.htm

• evet hiç bir esprisi yok tek avantajı her ay wifi olması.
  • BENDE AVEA JET MODEM VAR 4 GB LIK FAKAT BUNUN İÇİNDE ESET SECURİTY BİLMEM NE VARMIS BEN ONU KULLANMAK İSTEMİYORUM NE YAPABİLİRİM?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackalll14

BENDE AVEA JET MODEM VAR 4 GB LIK FAKAT BUNUN İÇİNDE ESET SECURİTY BİLMEM NE VARMIS BEN ONU KULLANMAK İSTEMİYORUM NE YAPABİLİRİM?

bilgisayara kurmazsın virüs programını
    olur biter..
  • Arkadaşlar bende hem ttnet mobil modem hemde avea jet var evet 3G problemli olabiliyor ama inanın internette gezinme site açma gibi hiçbir problemi yok ama indirmeye gelince işkence başlıyor turkcell ise sayfa açmada oldukça kalitesiz indirmede güzel ve hızlı vodafone turkcellden daha berbat diyorlar bence fiyat için Avea jet alınır
  • avea jett modemde tarife değişikliği yapma şansımınz var mı ??
  • Arkadaşaler bende avea jetmobil modem mf190 model olanından aldım. 3g bağlantısı tamamda wifi bağlantısı sadece ttnet üzerinden mi yapılabiliyor? örneğin evdeki wifi'a bağlanamıyor muyuz? yani aynı zamanda wifi alıcısı olarak kullanılamıyor mu bu alet? wifi bağlantısını seçiyorum ara diyorum ama hiç sinyal bulamıyor. oysa bizim evde en az 10 tane wifi sinyali var. hem cep telefonumda hem dizüstü bilgisayarımda görebiliyorum ama jetmodem göremiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexterdexter

Arkadaşaler bende avea jetmobil modem mf190 model olanından aldım. 3g bağlantısı tamamda wifi bağlantısı sadece ttnet üzerinden mi yapılabiliyor? örneğin evdeki wifi'a bağlanamıyor muyuz? yani aynı zamanda wifi alıcısı olarak kullanılamıyor mu bu alet? wifi bağlantısını seçiyorum ara diyorum ama hiç sinyal bulamıyor. oysa bizim evde en az 10 tane wifi sinyali var. hem cep telefonumda hem dizüstü bilgisayarımda görebiliyorum ama jetmodem göremiyor.

çok ilginç ve talihsiz bir yazı
  • 1.5 senelik konuyu hortlatmıssınız :)
  • bnde vınn var bi edgede bi 3g de :D

AVEA JET MODEMİ TANIMAK İSTEYENLER BURAYA

• Merhaba arkadaşlar, bende adsl bağlantısını kapatıp avea mobil modem almayı düşünüyorum.
    Aklıma şöyle bir konu takıldı, bu modemlere de şifre koyma durumu varmı acaba ? yani adsl modemlerdeki gibi başkalarının da bu modemlere girme durumu olabiliyor mu ?

Bir de sanki normalden çok daha hızlı kota dolumu oluyor gibi, bir yakınım almıştı da onunkine baktığımda hiçbirşey indirmemesine rağmen yarım saatte 300mb civarı bi download verisi görünmekteydi bu durumu yaşayan oldu mu aranızda ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.