Şimdi Ara

Giovani Dos Santos Galatasaray'da (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.497
Cevap
0
Favori
111.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

alakasız olcak ama çanak antende GSTV çıkmıyormu?

Yok Digitürk'e geçti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zommby

Duyuru: Şabanların Nonda

Satın alme hopsiyonu bizde olmak şartıynan gış çıkıncıye, güz bitinciye gadara şabanların Nondıyı takumumuze peşin pareynen kiraladuk. Siz möhterem sporseve halgımıza duyurmekten şeref duyyoz gari...

Gastamonu Deplekspor Mıhtar Heyeti...

Sarı mavi hadi gari gastamonu gastamonu dep dep dep

• quote:

Orijinalden alıntı: cscageonly

quote:

alakasız olcak ama çanak antende GSTV çıkmıyormu?

Yok Digitürk'e geçti

http://www.galatasaray.com/

71 - 67 gerideyiz ne yazık ki

• Bu gece beklemeyin transferi..

Nonda Ankaragücü maçı için Ankara'ya gitti..

Maçtan sonraki gün açıklanabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LsR

Bu gece beklemeyin transferi..

Nondayla bi ilgisi olacağını sanmıyorum. Kewell'ın sözleşmesi askıya alınacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prafoll

quote:

Orijinalden alıntı: catres

quote:

Orijinalden alıntı: gs-olgu-gs

quote:

Orijinalden alıntı: Zhirkov

44 malatya plakasında açıklasın bari

ooooooooooo memleket kokusu aldımtabi 44te açıklanacak

Akçadağdan gidiyolarmış karşılamaya

• quote:

Orijinalden alıntı: Kénan

quote:

Orijinalden alıntı: ballrry

@Kenan:Jo'nun sözleşmesinde opsiyon var mıydı ki?

Yalçındağ yok demişti. Gösterdiği performansa göre City ile irtibata geçebilirmişiz. Zaten opsiyon olması şart değil iş oyuncuda biter.

İş oyuncuda mı biter?Klüp 10 milyon bonservis istedi diyelim,biz veremeyeceğiz ama oyuncu gelmek istiyor.Gelemez ki. (ben de futboldan uzak kaldığım süre içerisinde bir halt anlamaz olmuşum yahu)

quote:

Dip Not : Kewell'lın sözleşmesi feshedilecek önümüzdeki yıl nonda gönderilip kewell'la tekrar sözleşme yapılacak....

İnşallah kardeşim.

quote:

Orijinalden alıntı: LsR

Bu gece beklemeyin transferi..

Belki Kewell'ı yollarlar.

• Birçok kişi Kewell gitsin demeye başladı.
    Mantıklı olanın bu olduğunu savunuyorlar. Osman Tamburacı bile...
    Düşüncelere saygımız var ama bunu demelerinin sebebi çok komik değil mi?
    Neymiş, Nonda giderse Avrupa'da kim forvet oynarmış.
    Ya biri bana söyleyebilir mi, TSL'de bile yok olan Nonda, Atletico Madrid maçında ne yapabilir?
    Onun yaptıklarını herhangi bir genç forvetimiz de yapabliir. En azından ondan daha çok koşar.
    Bu yüzden Dos Santos'un gelmesi için Nonda gönderilmeli.
    Kewell küstürülmemeli...
    Bu yaklaşım "bence" duygusal olan değil, mantıklı olanıdır.
  • Bu konudaki kullanıcılar: fatal3ty, [ReNoVaTiO], Torquoise, CyberBlow, *DY125-36@*, ballrry, maydemir52, Ha$aN, speedy35, Tanura, Kizaru, Claymoré, black jack, gs-olgu-gs, anycall, _�z!0_, Curly, Je0p4rdy, hitmachine16, EяdiL, feyt333, MiC, canturk_22, gemres, noyanuze®, TheDodO, yusufcruise, DephroN, AweSome!, kejj5, deniz c, Hypothetical, default_uA, Prafoll, Tayfa-140, ozgur_atli, naughtymmn
    46 kayıtlı üye, 20 misafir
  • arkadaşlar az önce baktım jo yu gs orgda da futbol takımı sayfasına eklemışler
  • quote:

Orijinalden alıntı: *DY125-36@*

arkadaşlar az önce baktım jo yu gs orgda da futbol takımı sayfasına eklemışler

Niye böyle birşey yaptılar ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Torquoise

Birçok kişi Kewell gitsin demeye başladı.
    Ya biri bana söyleyebilir mi, TSL'de bile yok olan Nonda, Atletico Madrid maçında ne yapabilir?
    Onun yaptıklarını herhangi bir genç forvetimiz de yapabliir. En azından ondan daha çok koşar.
    Kewell küstürülmemeli...

bende kewell'ın gitmesini istiyorum ama isteme sebebim nonda gitmesin felan diye değil. bu adama biz yılın başından beri yeni kontrat önerdik bu "hele bir sezon bitsin bakatız" dedi yönetimi ve taraftarı salladı ki bence kafasında ingiltereye dönmek vardı. şimdi sakatlanınca niye bu sözleşme konusu gündeme geldi? madem kalıcaktı niye sezon başında klüple anlaşmadı da gönderilmesi gündeme gelince bu aklına geldi yoksa sakatken ingilterede klüp bulamamaktan mı korktu?

ha bana kalsa nonda gönderilmeli, kewell kalmalı ama birde genç yerli forvet transfer edilmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: cscageonly

quote:

Niye böyle birşey yaptılar ki?

Aynen basketbol takımı sayfasına baktım göremedim bende futbol bölümüne eklemişler sanırım yanlışlık oldu

• quote:

Vah başımıza gelenler...
  • bence kewell galatasaraydaki görevini tamamlamıştır. ben bir kewell hayranıyım. ama mantıklı düşününce kewell 32 yaşına geldi. 5 maç üst üste ve bi maçın 90 dksını tempolu geçirebilen biri değil artık. onun yerinde oynayan canerin takıma daha çok katkı sağlayacağını düşünüyorum. bence kalması için büyük paralar verilmesi saçma. eninde sonunda gidecek ölene kadar futbol oynayamaz ya adam.. kalırsa çok sevinirim ama giderse üzülmem çünkü helal olsun adam aldığı parayı kuruşu kuruşuna ödedi galatasaraya.. bunların dışında nonda konusuna gelirsek de 5 tane gol attığımız denizli belediye maçında tek forvet oynuyorsun ve takım 5 gol atmış 1 tanesini atamıyosun. yazıklar olsun o adama. yemin ediyorum serveti koy forvete daha fazla gol atar nondadan. adamın 1 tane yoktan yarattığı gol yok. yarısı boş kaleye yarısı da kaleciyle karşı karşıya kalıp topu durdurup da attıkları.. o adamın yerine cem sultanı koy bak gör aradaki farkı. galatasarayın oyun sitemine kesinlikle uymuyor.. bence biran önce gönderilmeli. bari cem sultanın yolu açılmış olur avrupada yedek oynar baroş gelene kadar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

quote:

Kewell küstürülmemeli...

bende kewell'ın gitmesini istiyorum ama isteme sebebim nonda gitmesin felan diye değil. bu adama biz yılın başından beri yeni kontrat önerdik bu "hele bir sezon bitsin bakatız" dedi yönetimi ve taraftarı salladı ki bence kafasında ingiltereye dönmek vardı. şimdi sakatlanınca niye bu sözleşme konusu gündeme geldi? madem kalıcaktı niye sezon başında klüple anlaşmadı da gönderilmesi gündeme gelince bu aklına geldi yoksa sakatken ingilterede klüp bulamamaktan mı korktu?

ha bana kalsa nonda gönderilmeli, kewell kalmalı ama birde genç yerli forvet transfer edilmeli

Harry'nin sözleşme gündeme getirdiğini sanmıyorum. Böyle bir haber yapılmışsa bile medyanın uydurma haberlerinden birisidir diye düşünürüm. Sonuçta sakatlığı sözleşmesi bitmeden geçecek, bunu neden dert edip "İngiltere'de kulüp bulamam" diye yakınsın ki?

Son kısımda haklısın. Bizi bir süre idare edecek bir yerli forvet bulmak gerekiyor. Onu yapamıyorlarsa bile gençlerden birini oynatsınlar. Hiç olmadı Keita'yı Atletico maçında forvet oynatsınlar. Nonda'dan daha iyi performans göstereceğine eminim...

• quote:

Orijinalden alıntı: hacker_honour

bence kewell galatasaraydaki görevini tamamlamıştır. ben bir kewell hayranıyım. ama mantıklı düşününce kewell 32 yaşına geldi. 5 maç üst üste ve bi maçın 90 dksını tempolu geçirebilen biri değil artık. onun yerinde oynayan canerin takıma daha çok katkı sağlayacağını düşünüyorum. bence kalması için büyük paralar verilmesi saçma. eninde sonunda gidecek ölene kadar futbol oynayamaz ya adam.. kalırsa çok sevinirim ama giderse üzülmem çünkü helal olsun adam aldığı parayı kuruşu kuruşuna ödedi galatasaraya.. bunların dışında nonda konusuna gelirsek de 5 tane gol attığımız denizli belediye maçında tek forvet oynuyorsun ve takım 5 gol atmış 1 tanesini atamıyosun. yazıklar olsun o adama. yemin ediyorum serveti koy forvete daha fazla gol atar nondadan. adamın 1 tane yoktan yarattığı gol yok. yarısı boş kaleye yarısı da kaleciyle karşı karşıya kalıp topu durdurup da attıkları.. o adamın yerine cem sultanı koy bak gör aradaki farkı. galatasarayın oyun sitemine kesinlikle uymuyor.. bence biran önce gönderilmeli. bari cem sultanın yolu açılmış olur avrupada yedek oynar baroş gelene kadar...

nonda sakat zaten adam koşamıyo fazla kumaşı iyi ama eski günlerdeki gibi değil çok da üstüne gitmemek lazım

• Nonda gitsin Keita yada dos santos forvet oynayabilirler en azından cok kosarlar ama kewell ın sözlesme dondurulacak galiba...
  • quote:

Kewell küstürülmemeli...

Arkadaşım Kewellın bir yere gittiği yok. Sezon sonunda iyileşecek, eğer tekrar oynayabilecek durumdaysa zaten sözleşme yapılır. Biz onu kolay kolay bırakmayız. Sözleşmesini dondurmak en mantıklı yoldur.

Oynayan bir Nonda oynamayan her oyuncudan iyidir ve fayda sağlar. Oynamayan Messiden, Maradonadan bile iyidir. Çünkü onlar oynamıyorlar.

• bence kewella bu dönem için sözleşmesinin dondurulmasını ondan sonrki 2 sene için yeni sözleşme önerilmeli
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.