- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Ankara'da film afişi satan yer? Bilenler lütfen konuya girer misiniz?
19 Cevap1282 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

374 Mesaj
21 Ocak 2010; 19:15:28 

Arkadaşlar uzun süredir film afişi aramaktayım. Fakat daha rastlayamadım.. Bilen arkadaşlar yer belirtirlerse çok sevinirim.

(Direk Tunalı falan değil de tam adrese yakın bir şeyler söylerseniz daha memnun olurum..)

Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar

374 Mesaj
21 Ocak 2010; 20:19:13 

Up.

3546 Mesaj
21 Ocak 2010; 20:23:00 

gece 7 8 den sonra konur 2 de posterler satıyorlar aralarında film afişleri de olması lazım

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 3 sa. 14 dk. kadarı kaldı.
21 Ocak 2010; 20:24:26 

quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

gece 7 8 den sonra konur 2 de posterler satıyorlar aralarında film afişleri de olması lazım

bu konu hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Ocak 2010; 20:31:22 

Orjinal cd-dvd alıp, bunları satan, kiralayan dükkanlara gideceksin, onların elinde olur. Kapanmasaydı arkadaşın dükkanı vardı ama kapandı malesef...

Ben bir ara alıyordum istediğimi ama çerçeveletmek felan gerekiyor güzel durması için...

86 Mesaj
21 Ocak 2010; 20:32:12 

0

Arkadasim 4 aydir bu afişi ariyorum Léon, Print yapmak istmiyorum film afisi olarak basilmis olanlari ariyorum.. Hatta e-buyda buldum. amerikadan turkiyeye gonderimiyeceklerini soylediler.. ustune amerikadan kuzenime aldirdim ellerinde 4 stok bulunuyordu 1 hafta sonra cektikleri parayi geri yollayip, ellerinde yeterli stok kalmadigini soylediler.. bu posteri gören duyan olursa bana haber vermesini rica ediyorum.

Derma Roller Cilt lekeleri, sorunları ve saç problemleri hakkında. Deri çatlak tedavisi, saç dökülmesi, Sivilce izleri çözümleri için TIKLAYINIZ

374 Mesaj
21 Ocak 2010; 20:36:45 

imdrunkisuppose,uAslAnkara yorumlarınız için teşekkür ederim. tufeba inşallah aradağını bulursun dostum

3546 Mesaj
21 Ocak 2010; 20:50:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Tom Violence

bu konu hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz?

bu sene hiç yolum düşmedi oraya fakat geçen sene dershane çıkışında hep rastlıyordum gece 7 8 gibi. olgunlara doğru giderken yolda yere seriyorlar film afişleri simpsons vsvs. afişleri oluyordu. hava çok soğuk bu aralar olurmu bilmem

374 Mesaj
22 Ocak 2010; 21:48:54 

uAslAnkara bir ara gideceğim gelişmeleri aktarırım sana da

4098 Mesaj
22 Ocak 2010; 21:51:00 

Bende izmir içi'nden arıyorum. Ama pek bulunmuyor, nette satanlar var fakat fiyatlar makul değil.

374 Mesaj
22 Ocak 2010; 22:00:53 

Teşekkürler yorumun için Exhell, nete pek güvenmiyorum açıkçası

1471 Mesaj
22 Ocak 2010; 22:30:39 

kızılayda akşam olduktan sonra satıyorlar dost kitap evine giden yolda

759 Mesaj
22 Ocak 2010; 22:32:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

Bende izmir içi'nden arıyorum. Ama pek bulunmuyor, nette satanlar var fakat fiyatlar makul değil.

akşam 7'den sonra kıbrıs şehitlerinde satan bir adam var gerçekten çok iyi yapıyor ve parasını verirsen istek de yapıyo

4098 Mesaj
23 Ocak 2010; 1:48:18 

quote:

Orijinalden alıntı: mayklhac

akşam 7'den sonra kıbrıs şehitlerinde satan bir adam var gerçekten çok iyi yapıyor ve parasını verirsen istek de yapıyo

Sağol dostum haftasonu alsancağa uğrayıp bakayım bi. Fiyatlar konusunda bilgin varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exhell -- 23 Ocak 2010; 1:49:06 >

374 Mesaj
23 Ocak 2010; 13:58:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane

kızılayda akşam olduktan sonra satıyorlar dost kitap evine giden yolda

Yorumun için çok teşekkür ederim dostum.

759 Mesaj
23 Ocak 2010; 14:06:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

Sağol dostum haftasonu alsancağa uğrayıp bakayım bi. Fiyatlar konusunda bilgin varmı?

çerçevesiz satıyor 5 lira bir tanesi

584 Mesaj
23 Ocak 2010; 14:29:12 

Ankarada mesai saatleri bitiminde özellikele cuma ve cumartesi akşamları dedikleri gibi 7-8 den sonra Karanfil sokakta satılıyor. dost kitapevinin önünden başla bakmaya, diğer uca aba pikniğin oraya kadar devam et kesin görürsün en azından 3-5 tane tezgah. fiyatları ilk başta biraz uçuk söylüyorlar ama pazarlık payı var tabikii

dost kitapevinde değilde bu kitap evinin karşısında biraz daha ufak bir tane daha dost mağaası var onun alt katında da bulunmaktaydı bir zamanlar hala var mı bilemiyorum

LENOVO IDEAPAD Y550 DERNEĞİ

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Ocak 2010; 14:34:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Serhat_wWw

Ankarada mesai saatleri bitiminde özellikele cuma ve cumartesi akşamları dedikleri gibi 7-8 den sonra Karanfil sokakta satılıyor. dost kitapevinin önünden başla bakmaya, diğer uca aba pikniğin oraya kadar devam et kesin görürsün en azından 3-5 tane tezgah. fiyatları ilk başta biraz uçuk söylüyorlar ama pazarlık payı var tabikii

dost kitapevinde değilde bu kitap evinin karşısında biraz daha ufak bir tane daha dost mağaası var onun alt katında da bulunmaktaydı bir zamanlar hala var mı bilemiyorum

Hacı ben de poster arıyorum dost kitapevinde satılıyo mu ?

374 Mesaj
23 Ocak 2010; 14:52:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Serhat_wWw

Serhat sen de sağol dostum.

374 Mesaj
24 Ocak 2010; 15:52:45 

Güncel.. Daha fazla bilgisi olan arkadaşlar hadi :)

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Ankara'da film afişi satan yer? Bilenler lütfen konuya girer misiniz?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.625