Kısa Sürede Dişleri Beyazlatmak İçin ?
28 Cevap12353 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

22 Mesaj
20 Ocak 2010; 22:58:00 

Öncelikle Merhabalar...

Arkadaşlar en kısa sürede dişleri beyazlatmak için ne yapmak gerekir. Bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

Not: Zarar vermeden...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Ocak 2010; 23:06:20 

Çamaşır suyu.

2 Mesaj
20 Ocak 2010; 23:17:47 

sigarayı bırak bendede o sorun var çok sararıyo tozlar felan var onlardan kullan işe yarıyo bide sigara içenler için beyazlatıcı macun felan

22 Mesaj
20 Ocak 2010; 23:27:10 

quote:

Orijinalden alıntı: HasNicKTir DepDep

Çamaşır suyu.

Başka...

2419 Mesaj
20 Ocak 2010; 23:29:48 

quote:

Orijinalden alıntı: forfreal

Başka...

diş macunu

| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌|
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|

2845 Mesaj
20 Ocak 2010; 23:30:11 

quote:

Orijinalden alıntı: HasNicKTir DepDep

Çamaşır suyu.

Gears of War : 6500/6500 G
Seriously...
Seriously 2.0 , Seriously 3.0
Seriously Judgmental

See you on Xbox One !

2734 Mesaj
20 Ocak 2010; 23:30:53 

http://urun.gittigidiyo...latici_W0QQidZZ23258182

0

Not: Kullanmadım. Ama düşünüyorum. Sağlıklı olduğunu garanti edeme dolayısıyla, bi araştırıp almak lazım. Ama sık kullanılmayacaksa bir zararı olmaz herhalde

450 Mesaj
20 Ocak 2010; 23:30:56 

Signal whitenow vardı anlık işe yarıyodu diyolar..

Uzaklaştırılmış
20 Ocak 2010; 23:32:40 

Karbonat , limonla fırçala

Uzaklaştırılmış
20 Ocak 2010; 23:32:42 

doktora git bır jel ile dıslerını beyazlatıyor

11930 Mesaj
20 Ocak 2010; 23:33:57 

quote:

Orijinalden alıntı: TIGRAMAN

Signal whitenow vardı anlık işe yarıyodu diyolar..

Yok ya yalan denedim ben Gerçi dişlerim beyaz da böyle dahada parlar dedim porselen gibi yok yapmadı

Benimde çok fazla diş etim kanıyor. Diler bembeyaz sürekli fırçalıyorum dikkat ederim ama diş etilerim aknıyor nedense. Doktora gidip temizleticem ama korkuyorum ne işlemler yapacak bilmiyorum

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
Ne mutlu Türküm Diyene

Uzaklaştırılmış
20 Ocak 2010; 23:34:12 

quote:

Orijinalden alıntı: forfreal

Öncelikle Merhabalar...

Arkadaşlar en kısa sürede dişleri beyazlatmak için ne yapmak gerekir. Bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

Not: Zarar vermeden...

dişlerin nasıl bunun gibi mi

1

11930 Mesaj
20 Ocak 2010; 23:38:58 

quote:

Orijinalden alıntı: seboist64

http://urun.gittigidiyo...latici_W0QQidZZ23258182

0

Not: Kullanmadım. Ama düşünüyorum. Sağlıklı olduğunu garanti edeme dolayısıyla, bi araştırıp almak lazım. Ama sık kullanılmayacaksa bir zararı olmaz herhalde

Hocam sitede gezdim 18 - 23 - 28 liraya var hepside bizimki orjinal diyo hangisi orjinal bunların

Ne mutlu Türküm Diyene

Uzaklaştırılmış
20 Ocak 2010; 23:48:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Hocam sitede gezdim 18 - 23 - 28 liraya var hepside bizimki orjinal diyo hangisi orjinal bunların

hiçbiri
orjinalleri 90 lira bunların

3399 Mesaj
20 Ocak 2010; 23:50:04 

karbonat haftada 1 kere yap yeter fazlasi zarar birde islak ceviz...

2734 Mesaj
21 Ocak 2010; 0:00:59 

quote:

Gramajları farklı olabilir. Ve markadan markaya kalite değişebilir tabi ki. Ama orjinallikten kasıt hiçbirişe yaramayan jel demek değildir herhalde. Resimden görüldüğü kadarıyla tüpü bir sıkımlık bişey galiba. Bende tam bakmadım yedek tüplü olanları falan var onlarda fiyat 4-5 kata kadar çıkıyor sanırım. Ama %100 güvenilir (orjinal) ve uzun kullanım ömürlü birşey almak istiyorsanız diğer arkadaşın bahsettiği gibi 90-100 lirayı gözden çıkarmalısınız. Hatta bi ara salak TV reklamlarında vardı bunu alana bu bedava hatta şimdi alırsanız şu şu da bedava lan hepsi bedava lan alın işte diye...

Uzaklaştırılmış
21 Ocak 2010; 0:05:30 

Sensodyne diş macunu kullan.. Günde 2-3 kez düzenli kullanırsan 2 haftada gözle görülür şekilde beyazlayacaktır.. Diş taşlarını falanda söküyor.. Şiddetle tavsiyemdir..

11930 Mesaj
21 Ocak 2010; 0:10:12 

quote:

Orijinalden alıntı: seboist64

Gramajları farklı olabilir. Ve markadan markaya kalite değişebilir tabi ki. Ama orjinallikten kasıt hiçbirişe yaramayan jel demek değildir herhalde. Resimden görüldüğü kadarıyla tüpü bir sıkımlık bişey galiba. Bende tam bakmadım yedek tüplü olanları falan var onlarda fiyat 4-5 kata kadar çıkıyor sanırım. Ama %100 güvenilir (orjinal) ve uzun kullanım ömürlü birşey almak istiyorsanız diğer arkadaşın bahsettiği gibi 90-100 lirayı gözden çıkarmalısınız. Hatta bi ara salak TV reklamlarında vardı bunu alana bu bedava hatta şimdi alırsanız şu şu da bedava lan hepsi bedava lan alın işte diye...

Meraktan adım birinden bakalım cuma günü falan gelir yorumlarımı paylaşırım burdan. Nezamandır düşünüyordum bakalım neymiş ne değilmiş görelim

Ne mutlu Türküm Diyene

2734 Mesaj
21 Ocak 2010; 0:20:13 

quote:

Meraktan adım birinden bakalım cuma günü falan gelir yorumlarımı paylaşırım burdan. Nezamandır düşünüyordum bakalım neymiş ne değilmiş görelim

Kullan bakalım, birşey olmazsa ben de alayım Neyse inş. işe yarar.

11930 Mesaj
21 Ocak 2010; 13:32:12 

SAtıcı kargolarsa inş kullanıcam ses seda yok saat 2 oldu

edit: mesaj atmıştım cevap geldi, akşam 18 de tüm sipraişler aynı anda kargoya verilecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 21 Ocak 2010; 15:03:25 >

Ne mutlu Türküm Diyene

22 Mesaj
21 Ocak 2010; 22:20:35 

quote:

edit: mesaj atmıştım cevap geldi, akşam 18 de tüm sipraişler aynı anda kargoya verilecekmiş.

kullandıkdan sonra ki duygu ve düşüncelerini bizle paylaşırsan sevinirim. =)

1304 Mesaj
21 Ocak 2010; 22:23:02 

sakın çamaşır suyu tarzı şeyler kullanmayın sonra en ucuz takma diş diye konu açarsınız.

Geciken adalet adalet değildir

226 Mesaj
21 Ocak 2010; 22:35:27 

diş taşınız falan varsa bir diş hekimine gitmek en mantıklısı. acır ağrır falan die korkmayın.basit bi işlemle temizleniyor. sigara kullanmıyorsanız düzenli fırçalıyorsanız ama yine de çok beyaz değilse fazla üstüne gitmeye de gerek yok çünkü kemik renginizle alakalı olarak dişinizin doğal rengi odur.bir diş hekimliği öğrencisi olarak söylüyorum.diş taşını temizletin ama florla beyazlatma yöntemini seçmeyin...

1408 Mesaj
28 Ocak 2010; 14:23:25 

quote:

evet ??? Gelmedimi daha ?

1380 Mesaj
28 Ocak 2010; 14:30:48 

[/quote]
dişlerin nasıl bunun gibi mi

1

[/quote]

o ne ya içim kalktı resmen gece rüyalarıma girecek

ayrıca diş hekimi öğrencisi ni haklı buluyorum benimde dişler hafif sarı kaç senedir fırçaladığım halde öyle doktora sorduğum zaman aynen bunu söylemişti bana da

Holy Shit !

3106 Mesaj
28 Ocak 2010; 14:34:37 

Öyle bir dünya yok

Uzaklaştırılmış
28 Ocak 2010; 14:38:37 

quote:

Orijinalden alıntı: XDaY_WaLkeRX

Sensodyne diş macunu kullan.. Günde 2-3 kez düzenli kullanırsan 2 haftada gözle görülür şekilde beyazlayacaktır.. Diş taşlarını falanda söküyor.. Şiddetle tavsiyemdir..

Aradağım şey buydu,deneyeceğim.Bende de tartar var,inşallah temizler.

460 Mesaj
13 Ekim 2010; 21:35:20 

Whit light sakın almayın arkadaşlar. Pek çok kişi rahatsız bir arkadaşımın dişleri zarar gördü doktor biraz daha kullansaydı dişleri erken çürüyebilirdi dedi. Bende sigara içiyorum ve aynı dertten müzdaripim diş renginden ziyade ağız kokusu beni rahatsız ediyordu. Eski usul misvakla sigaranın verdiği koku problemini çözdüm fakat beyazlatma olayını halen araştırıyorum.

11930 Mesaj
14 Ekim 2010; 2:25:46 

Evet almayın bir işe yaramıyor yaramadığı gibi ışıklı cihazı hemen bozuluyor. Büyük ihitmal ucuzlar yan sanayi ürünleri. Daha pahalı diş beyazlatma ürünleri var ya da bırakın gidin doktora orda yaptırın veridğiniz paraya değsin en azından ya da ucuz yoldan 5 liraya diş beyazlatma pastası alıp fırçalayın daha çok beyazlatıyor.

Ne mutlu Türküm Diyene

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Kısa Sürede Dişleri Beyazlatmak İçin ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.297