Banka hesabını kapatmak için ilgili şubeye mi gitmek lazım?
13 Cevap19426 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
22 gün 19 sa. 26 dk. kadarı kaldı.
20 Ocak 2010; 16:14:02 

Daha önce yaşadığım ilçede maaş almak için açtırdığım banka hesabım var.
Bu hesabı kapattırmak için illâ ki o ilçedeki şubeye mi gitmem lazım?
Buradaki şubeden kapatamazlar mı?

900 Mesaj
20 Ocak 2010; 16:16:37 

yoo ilgili bankanın istediğin şubesine gitmen yeterli.

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_82697641/f_//tm.htm

156 Mesaj
20 Ocak 2010; 16:28:21 

garanti bankasıysa kesinliklekendi şubene giteceksin.Diğerlerini bilemem.

Dünyaya gerçek bir dahi geldiğinde onu şu işaretten tanıyabilirsiniz. Tüm ahmaklar ona karşı birleşmişlerdir."

II. Abdülhamid
Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi

"Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

900 Mesaj
20 Ocak 2010; 16:32:42 

geçtiğimiz hafta vakıfbank izmir şirinyer şubesinden açılan hesabımı vakıfbank istanbul şehremini şubesinden kapattırdım.

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_82697641/f_//tm.htm

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
22 gün 19 sa. 26 dk. kadarı kaldı.
20 Ocak 2010; 16:47:16 

Vakıfbank ve İş Bankası'nda hesaplarım var. Onları kapatmam lazım.
Dilekçe yazmam gerekiyor mu?

36 Mesaj
2 Eylül 2011; 14:57:21 

dilekce yazmak yeterli ollur diye biliyorum.bende deniyecem.

112 Mesaj
11 Şubat 2012; 2:57:26 

Eski konuyu hortlattım ama benimde işbankasında hesaplarım var ve başka şehirde ne yapmam lazım??

610 Mesaj
19 Mart 2012; 18:30:45 

bankada hesabı kapatınca borcu yoktur gibi bir belge alınabiliyor mu

3138 Mesaj
14 Nisan 2012; 18:41:10 

benim bi sorum var belki bilen vardır : benim 3 sene önce açtırdığım kullanmadığım bir işbankası hesabım var şimdi kapatsam benden herhenagi bir hesap işletim ücreti veya komisyon talep ederler mi sizce ?

Toca race driver

170 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
trakyal
12 Haziran 2013; 19:02:38 

İyi Makale

270 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Paradise_
12 Haziran 2013; 19:03:51 

quote:

Orijinalden alıntı: eradnan

benim bi sorum var belki bilen vardır : benim 3 sene önce açtırdığım kullanmadığım bir işbankası hesabım var şimdi kapatsam benden herhenagi bir hesap işletim ücreti veya komisyon talep ederler mi sizce ?

senede 40 Tl mi ne para kesiyolardı yada daha fazla tam hatırlamıyorum.

Steam/id/Vict0ry-TC

100 Mesaj
10 Nisan 2014; 1:42:04 

bankalardan borcu yoktur yazısı alabılırsınız ıbraname denıyor buna cogu banka para ıster buna 30-40-50 lıra cıvarında bır banka ıster
hesap kapatma olayında bankadan bankaya degısır ama genel olarak subenıze talımat vermenız halınde kapatılır veya ınternet bankacılıgından kapatabılırsınız
baska subedekı hesap ıcınde gıttıgınız subeden oraya maıl veya faks olarak yollayabılırsınzı subenıze kapatma talımatınızı

cogu banka para yoksa hesap ısletım ucretı almaz gıdıp kapatın
bazı bankalar ıse destek hesaptan bunu karsılar ve eksıye dusersın onu odemeden kapatamazsın
ıs bankasında ıse alt hesapta bu ucretler tutuluyor ve ıstenıyor kapatılırken odemeden kapatamıyorsun
basıt bır dılekce bu yazımı okuyabılırsınız http://www.2kafadar.com...hesabi-nasil-kapatilir/

261 Mesaj
14 Nisan 2014; 9:36:20 

quote:

Orijinalden alıntı: jobetevrag

bankalardan borcu yoktur yazısı alabılırsınız ıbraname denıyor buna cogu banka para ıster buna 30-40-50 lıra cıvarında bır banka ıster
hesap kapatma olayında bankadan bankaya degısır ama genel olarak subenıze talımat vermenız halınde kapatılır veya ınternet bankacılıgından kapatabılırsınız
baska subedekı hesap ıcınde gıttıgınız subeden oraya maıl veya faks olarak yollayabılırsınzı subenıze kapatma talımatınızı

cogu banka para yoksa hesap ısletım ucretı almaz gıdıp kapatın
bazı bankalar ıse destek hesaptan bunu karsılar ve eksıye dusersın onu odemeden kapatamazsın
ıs bankasında ıse alt hesapta bu ucretler tutuluyor ve ıstenıyor kapatılırken odemeden kapatamıyorsun
basıt bır dılekce bu yazımı okuyabılırsınız http://www.2kafadar.com...hesabi-nasil-kapatilir/

hocam selam,
her banka hesabını internet üzerinden kapatabiliyormuyuz ?

Kodu:

Güç Artık Elinizde

DH Playstation Vita Kulübü

100 Mesaj
15 Nisan 2014; 13:20:20 

quote:

Orijinalden alıntı: X-Ray // 7

hocam selam,
her banka hesabını internet üzerinden kapatabiliyormuyuz ?

Ben internetten vadesiz hesabımı kapatamadığım banka görmedim ama olabılır mı olabılır teknolojık olarak gerıde kalan bır ıkı bankada veya guvenlık gerekcesıyle vs ınternet bankacılıgından bu ıslemı yaptırmıyor olabılır ama genel olarak cogunda kapatabılıyoruz

ınternet bankacılıgınz var ıse menulerı bıraz karıstırınca hesap kapama gorursunuz zaten

onun dısında ınternet bankacılıgınız yok ve sadece bu ıslem ıcın actırıp yapacaksınız subeye gıdıp kapatın hesabı daha ıyı cunku net bankacılıgını actırmak ıcın de talımat vermen gerekıyor kapatırken de gene talımat vermen gerekıyor onu da acık bırakmaktan ben korkuyorum acıkcası cunku ınternet bankacılıgından hersey yapılabılır

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Banka hesabını kapatmak için ilgili şubeye mi gitmek lazım?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.453