Şimdi Ara

Banka hesabını kapatmak için ilgili şubeye mi gitmek lazım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
43.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce yaşadığım ilçede maaş almak için açtırdığım banka hesabım var.
    Bu hesabı kapattırmak için illâ ki o ilçedeki şubeye mi gitmem lazım?
    Buradaki şubeden kapatamazlar mı?

• yoo ilgili bankanın istediğin şubesine gitmen yeterli.
  • garanti bankasıysa kesinliklekendi şubene giteceksin.Diğerlerini bilemem.
  • geçtiğimiz hafta vakıfbank izmir şirinyer şubesinden açılan hesabımı vakıfbank istanbul şehremini şubesinden kapattırdım.
  • Vakıfbank ve İş Bankası'nda hesaplarım var. Onları kapatmam lazım.
    Dilekçe yazmam gerekiyor mu?
  • dilekce yazmak yeterli ollur diye biliyorum.bende deniyecem.
  • Eski konuyu hortlattım ama benimde işbankasında hesaplarım var ve başka şehirde ne yapmam lazım??
  • bankada hesabı kapatınca borcu yoktur gibi bir belge alınabiliyor mu
  • benim bi sorum var belki bilen vardır : benim 3 sene önce açtırdığım kullanmadığım bir işbankası hesabım var şimdi kapatsam benden herhenagi bir hesap işletim ücreti veya komisyon talep ederler mi sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eradnan

benim bi sorum var belki bilen vardır : benim 3 sene önce açtırdığım kullanmadığım bir işbankası hesabım var şimdi kapatsam benden herhenagi bir hesap işletim ücreti veya komisyon talep ederler mi sizce ?

senede 40 Tl mi ne para kesiyolardı yada daha fazla tam hatırlamıyorum.
  • bankalardan borcu yoktur yazısı alabılırsınız ıbraname denıyor buna cogu banka para ıster buna 30-40-50 lıra cıvarında bır banka ıster
    hesap kapatma olayında bankadan bankaya degısır ama genel olarak subenıze talımat vermenız halınde kapatılır veya ınternet bankacılıgından kapatabılırsınız
    baska subedekı hesap ıcınde gıttıgınız subeden oraya maıl veya faks olarak yollayabılırsınzı subenıze kapatma talımatınızı

cogu banka para yoksa hesap ısletım ucretı almaz gıdıp kapatın
    bazı bankalar ıse destek hesaptan bunu karsılar ve eksıye dusersın onu odemeden kapatamazsın
    ıs bankasında ıse alt hesapta bu ucretler tutuluyor ve ıstenıyor kapatılırken odemeden kapatamıyorsun
    basıt bır dılekce bu yazımı okuyabılırsınızhttp://www.2kafadar.com/kullanilmayan-banka-vadesiz-mevduat-hesabi-nasil-kapatilir/

• quote:

Orijinalden alıntı: jobetevrag

bankalardan borcu yoktur yazısı alabılırsınız ıbraname denıyor buna cogu banka para ıster buna 30-40-50 lıra cıvarında bır banka ıster
    hesap kapatma olayında bankadan bankaya degısır ama genel olarak subenıze talımat vermenız halınde kapatılır veya ınternet bankacılıgından kapatabılırsınız
    baska subedekı hesap ıcınde gıttıgınız subeden oraya maıl veya faks olarak yollayabılırsınzı subenıze kapatma talımatınızı

bazı bankalar ıse destek hesaptan bunu karsılar ve eksıye dusersın onu odemeden kapatamazsın
    ıs bankasında ıse alt hesapta bu ucretler tutuluyor ve ıstenıyor kapatılırken odemeden kapatamıyorsun
    basıt bır dılekce bu yazımı okuyabılırsınızhttp://www.2kafadar.com/kullanilmayan-banka-vadesiz-mevduat-hesabi-nasil-kapatilir/

hocam selam,
    her banka hesabını internet üzerinden kapatabiliyormuyuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: X-Ray // 7

quote:

Orijinalden alıntı: jobetevrag

bankalardan borcu yoktur yazısı alabılırsınız ıbraname denıyor buna cogu banka para ıster buna 30-40-50 lıra cıvarında bır banka ıster

hocam selam,
    her banka hesabını internet üzerinden kapatabiliyormuyuz ?

Ben internetten vadesiz hesabımı kapatamadığım banka görmedim ama olabılır mı olabılır teknolojık olarak gerıde kalan bır ıkı bankada veya guvenlık gerekcesıyle vs ınternet bankacılıgından bu ıslemı yaptırmıyor olabılır ama genel olarak cogunda kapatabılıyoruz

ınternet bankacılıgınz var ıse menulerı bıraz karıstırınca hesap kapama gorursunuz zaten

onun dısında ınternet bankacılıgınız yok ve sadece bu ıslem ıcın actırıp yapacaksınız subeye gıdıp kapatın hesabı daha ıyı cunku net bankacılıgını actırmak ıcın de talımat vermen gerekıyor kapatırken de gene talımat vermen gerekıyor onu da acık bırakmaktan ben korkuyorum acıkcası cunku ınternet bankacılıgından hersey yapılabılır

• Garanti bankası Kavaklıdere Şubesinin yolu gözüktü bize desenize :)
  • bankaya gitmeden hesabın nasıl kapatılacağı ile ilgili faydalı bir yazı

http://www.kucukpara.com/banka-hesaplari/vadesiz-hesaplar/bankaya-gitmeden-vadesiz-hesabimi-kapatabilir-miyim/
  • merhaba,

Ben işbankasına ait kredi kartımı şubeden iptal ettirdim. Sonrasında tüm hesaplarımı online bankacılık ile kapattım. Fakat hala online sisteme giriş olabiliyorum, bu ne demektir ? Hala bir iş bankası müşterisi gibi sisteme giriş yapabiliyor olmam gözümü korkuttu. Bunlar ilerde borç çıkartabilir mi bana ? Bilgisi olan varmıdır
  • son durum nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jan!ssaRy

merhaba,

Ben işbankasına ait kredi kartımı şubeden iptal ettirdim. Sonrasında tüm hesaplarımı online bankacılık ile kapattım. Fakat hala online sisteme giriş olabiliyorum, bu ne demektir ? Hala bir iş bankası müşterisi gibi sisteme giriş yapabiliyor olmam gözümü korkuttu. Bunlar ilerde borç çıkartabilir mi bana ? Bilgisi olan varmıdır

Bende aynı durumdayım hocam, ilk kredi kartımı iptal ettirdim. sonra hesabımı kapattırdım arayarak. ama sisteme girebiliyorum telden. son durum nedir sizde?
  • Müşteri Hizmetlerini arayıp kartlarınızı iptal ettirebilirsiniz. İptalden sonra bankaya gidip imza atmanız gerekiyor. İmza atın veya atmayın hesabınız deaktif oluyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.