Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1543. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15411542154315441545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • flash disk pcde calısırken ışığı yanıyor teybe takınca ışığı bile yanmıyor
  • Arkadaşlar 2007 1.4 DOCH Otm.Brc kitli Getzimizi bugün satmış bulunuyoruz.Araç 72700 km.de idi.İlk sahibi idik.Kazasız-Değişensiz olarak verdik.Araçtan çok memnun kaldım.Art
    ık bagaj yetmediği için ve daha güvenli bir araca geçme isteğinden dolayı değiştirme gereği duyduk.Burdan çoğu zaman yardım aldım ve burayı takip etmeye devam edeceğim.Bana yardımı dokunan herkese tek tek teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugra35

Sa arkadaslar.kafama takilan hususlar var yardimci olurmusunuz
    1. Kontak kapali anahtar elimde aracin km ve derece halen digital gostergede duruuyor yesil isik yanmiyor akuyu sifirladim yine olmadi hep orda daha deli edecek beni.once yoktu yeni basladi.
    2. Arabayi calistrip 1 vitesten 2 ye gecerken gijj diye ses cikariyor.
    3. 2 viteste sabit gazla calisirken sik sik teneke sesi geliyor gaza bas cek rolantiye gekene kadar ses yapiyor.
    4. Arac sabahlari cok sesli calisiyor tak tak diye sonra kesiliyor.

Suan kafamda 1. Problem var tesekkur ederim simdiden

Ayni sorunlar bendede var

Bir ustaya goturdum motor kapagini soktu ici les

Sanirim ataba yatmis

Bi motor temizleyici ve kapaga bi temizlik ses baya azaldi bi sure sonra tekrar yapicaz

• quote:

Orijinalden alıntı: ScHeNKii_ScP

Arkadaşlar 2007 1.4 DOCH Otm.Brc kitli Getzimizi bugün satmış bulunuyoruz.Araç 72700 km.de idi.İlk sahibi idik.Kazasız-Değişensiz olarak verdik.Araçtan çok memnun kaldım.Art
    ık bagaj yetmediği için ve daha güvenli bir araca geçme isteğinden dolayı değiştirme gereği duyduk.Burdan çoğu zaman yardım aldım ve burayı takip etmeye devam edeceğim.Bana yardımı dokunan herkese tek tek teşekkür ediyorum.

Hayirli olsun . Kaca verdiniz acaba ?

• 24000 e verdim.

• Sağolun hocam. Bugün 2 kez İstanbul trafiğinde test etme imkanı buldum. Gayet atik ve seri bir araç. Beklediğimin de üzerinde çıktı. Ama kafamı kurcalayan 4 sey var:
    1) devriyaja bastığımda mekanik-ıslık sesi çıkıyor. Bunun sebebi nedir?
    2) 4. Viteste 3000 devirde 100-105 km hıza ulaşabiliyorum. Bu değer iyi mi?
    3) ekonomik olarak kullanmak icin kaç bin devirde kullanmak gerekir?
    4) yol bilgisayarında 7.4 lt /100 km yazmakta. Ancak bu değer hic değişmedi. Arıza olabilir mi? Birde menüden 3 farklı moda geçiş yapabiliyorum. Biri sıcaklığı gösteriyor. 2.si kaç litre yaktığını ,3.su ise trip adı altında bir değer. Bu trip değerinde yazan km neyinizde ediyor?
    Cok soru sordum kusura bakmayın. Sırayla cevaplarsaniz sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgut marea

quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

ok senin araba on numara tamam

Mesele benim senin onun arabasi degil. Piyasadan bahsediyorduk. Piyasa yuksek die kimse hasarli boyali arabayi yuksek fiyata almaz.
    Aracini satan arkadas kusurum varsa . af ola Gercekler bunlar... insallah 27 satar.

ben 27 falan istemiyorum zaten. istediğim fiyat 23. 2 gün içinde biri 21.5 diğeri de 21 e alabileceğini söyleyen oldu. satılır satılmaz sıkıntı değil. benim gözümde aracın ederi budur.
  • gesi bağları kullanıcısına yanıt
    1. Hafif hava basma gibi ses cikiyor. Onu bende cozemedim
    3. Dizel ise 2000-2500 araliginda kullanin. Benzinli ise 2500-3000
    4. Yol bilgisayari dugmesine uzun sure basin sifirlanir. Ve 1-2 dk bir yeni degerler gosterir.
    diger modlar ise

hava sicakligi

kac km yol kat ettiginiz km . ( trip tusuna uzun basarsaniz sifirlanir.)

• gesi bağları kullanıcısına yanıt
    Arabayi sakin kullanin ani gaz ve ani frenleme yapmayin lastik havalarini kontrol edin 32 psi
    motor yagi ve motor suyu . Hava filtresinin temiz olduguna diķkat edin yeter.

• Cok teşekkürler hocam. Bilgileriniz icin sağolun.

• @gesi bağları hayırlı olsun aracın. Kazasız belasız güzel sürüşler dilerim. Aramıza hoşgeldin ;)
    yol bilgisayarındaki 3. ekran yani trip yazan ekran en son sıfırladıktan sonra kaç km yol yaptığını gösterir.
    iki yer arasındaki mesafeyi öğrenmek için veya bir tarihten sonra ne kadar yol yaptığını öğrenmek için işe yarıyor.
    trip düğmesine bir kaç saniye basılı tutarsan değerler sıfırlanır. aynı anda hava sıcaklığı hariç diğer değerler de sıfırlanır.

@ScHeNKii_ScP satışınız hayırlı olsun. yerine ne aldınız acaba?

@rigetti, flash diskin formatını değiştirmeyi dene. fat32 şeklindeyse ntfs'ye çevir, ntfs ise fat32'ye çevir.
    biçimlendirmeden önce müziklerinin yedeğini al tabi :)
  • Bir hafta on gündür misafirlerim olduğundan aracı çok yoğun kullandım. Son bir haftada yaklaşık 600 km yol yaptım. Araçta ben dahil 5 yetişkin artı iki çocuk ve bagaj yarım dolu olarak dolaştım ve yol bilgisayarında en fazla 6,3'ü gördüm. Yaptığım kilometrenin yarısından fazlası uzun yol ama yine de bu yükle iyi bir değer değil mi?

Bir de son birkaç gündür sol tekerlek tarafından bir ses duymaya başladım arkadaşlar. Pencerem açıkken duyuluyor ve araç genelde 2. 3. viteslerdeyken ve tekerlek hafif sarsıldığı zaman ve dönerken cızırtılı bir ses çıkıyor. Neden olur bu? Fikirlerinizi belirtirseniz memnun olurum.
  • Debriyaja basınca bende de hava basma gibi ses çıkıyor,
    Ben de çözemedim ?
    Fikri olan varsa yazabilir mi acaba
  • debriyaja basinca ayni ses bende de ara ara var.. debriyaj telinden kaynaklandigini dusunuyorum.. yaglattim.. her basmada degil de artik arada bir sesi duyuyorum artik.. bi problem degil.. alısılıyor.. yaglatin gecmezse debriyaj takımını sokturmeniz lazim..
  • Settar_Han kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.2015 1.6 mds coralla advance aldım hocam.Nasipse Prşb. teslim almaya gideceğim.

• Settar_Han kullanıcısına yanıt
    Herşey sıfırlanırdan kastınız nedir hocam ? Trip ve litre değeri mi sıfırlanıyor sadece ?
    Ayrica aux yok aracımda. Bunun icin tek yol aux girişi olan bir teyp almak mi?
    Düzenleme : teşekkür ederim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesi bağları -- 19 Ekim 2015; 15:55:49 >
  • Bir zararı yoksa, bizi yolda bırakmazsa, ses önemli değil hocam,
    Ses rahatsız etmiyor da, olmadık bir yerde başımıza bir iş açar mı diye korkutuyor.
  • bayramses kullanıcısına yanıt
    Biraz ses yapiyordu yagladim daha ses yapmadi sadece hafif hava sesi cikiyo sorun yok yani.

• arkadaşlar şu usb işine bi çare bulamadım fat 32 de olmuyor ntfs de olmuyor kingston marka usb var bide twinmos marka. kingston 4 gb yüksek olur dedik gittim 128mb olan flash disk aldım oda açmıyor mp3 leriusb readind diyor orda kalıyor sizin kullandığınız usbler ne marka bana çalışan bir usb satabilicek olan varmı bütün markaları denedim nerdyse olmuyor teyip bozuk olsa flas diskin ışıkları yanıyor buseferde ne takacam ben buna başka ?
  • 
Sayfa: önceki 15411542154315441545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.