Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14361437143814391440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok hocam camları falan özellikle kontrol ettim 2 saat önce hepsini kapadım yağmur yağdı gittim baktım orası ıslaktı işte tahliye kanalları ile ilgili olabilir diye düşünüyorum şurdan gelmiş olabilirmi acaba su foto ekliyorum

• bi akıntı iz vs yokmu

direk bir yermi ıslak oraya biyerden akma damlama izi yokmu etrafta

su bu motordan girer bagajdan çıkar valla
  • aktuz A kullanıcısına yanıt
    Evet hocam büyük ekranı navigasyonlu radyosu falan oluyor ya onlardan ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fattihmfe -- 24 Ekim 2014; 22:40:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. 4 aylık ehliyetim var. Patetescinin işgüzarlığı yüzünden kendi arabamızla almak zorunda kaldım. Akrabalara patetesleri dagitayim derken teyzemlerin kapı önünde arabayı kamyonete sürttük maalesef. Stres yapıp aracı geri çekelim derken arka kapı boydan boya gitti. Araç babamın. Asla bir ters söz söylemez ama çok mahcup olucam. Değer kaybı olur mu ? Tahmini ne kadar tutar çıkar acaba ? Hangi işlemler gerekiyor ? Teşekkürler.
    Araç 2005 model Hyundai getz.

• sileceklerin biri küçük biri büyük mü sizde de? bende hyundai gets 1.3 gls var 2005 hangi sileceği önerirsiniz. biraz takıntılıyım az biraz bile bi iz kalsa camda sinir oluyorum.
  • arkadaşlar selamlar
    fark ettim kalarüfer kontrol panalinin arka işik aydinlatmasi yaniyordu şimdi yanmiyor.
    nasil çözüm önerisi sunarsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aracımın check ışığının yandığını gördüm. neden olabilir?
    araç 58bin km'de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: matematiqci

sileceklerin biri küçük biri büyük mü sizde de? bende hyundai gets 1.3 gls var 2005 hangi sileceği önerirsiniz. biraz takıntılıyım az biraz bile bi iz kalsa camda sinir oluyorum.

Ön 55cm ve 35cm orjinal ölçüdür.

Arka 35cm dir.

Eğer 35cm bulamazsanız 38 alabilirsiniz.

Diğer bir kombinasyon 53cm 38cm de olabilir.

Benim en çok memnun kaldığım marka rbw muz silecektir. İnternette 4tl civarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: audioslave

aracımın check ışığının yandığını gördüm. neden olabilir?
    araç 58bin km'de..

Yakıt karışım ile ilgili sorunlarsa yanar genelde, araç lpg li ise önce lpg servine gidebilirsiniz.

• Section8 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Baya masraf çıkar ordan. Moralini bozmak istemem. Bir kaç kaportacidan fiyat al bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

sileceklerin biri küçük biri büyük mü sizde de? bende hyundai gets 1.3 gls var 2005 hangi sileceği önerirsiniz. biraz takıntılıyım az biraz bile bi iz kalsa camda sinir oluyorum.

Arka 35cm dir.

Ön 55cm ve 35cm orjinal ölçü diyorsunuz da hocam ayrı ayrı mı alacagız ön cama?yoksa 2li set olarak var mı 55 - 35 şeklinde? Birde ben silecekleri çıkartamadım bi tırnak var ona bastırıp aşşagıya çekiyorum çıkmıyor nasıl çıkacak ki?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

Arka 35cm dir.

Ön 55cm ve 35cm orjinal ölçü diyorsunuz da hocam ayrı ayrı mı alacagız ön cama?yoksa 2li set olarak var mı 55 - 35 şeklinde? Birde ben silecekleri çıkartamadım bi tırnak var ona bastırıp aşşagıya çekiyorum çıkmıyor nasıl çıkacak ki?

Bir benzinliğe gir. Marketinde silicek olan benzinlik olsun. Görevliye silicekleri değiştirmek istediğini söyle. Sadece silecek parasına değiştirirler. Onlar takarken de bakarsın. Öğrenirsin. Ya da video sitelerine silecek takma diye arattır onlarca video çıkıyor. Ya da alacağın sileceğin arkasında nasıl çıkıp takıldığı anlatılıyor. Hadi hiç birini halledemedin diyelim. Ben bir video çeker eklerim.

• matematiqci kullanıcısına yanıt
    Set olarak satılanlar var ama fiyat 3e katlanıyor.

Sen bir tane 55 cm 2 tane 35cm al.

Silecek kolunu kaldır. Tırnağa basaraktan aşağıya doğru ittir. Olmuyorsa kırılıncaya kadar ittir. Nihayetinde bağlantı parçası plastik, biyerden sonra parçalanır. kol sağlamdır birşey olmaz ama silecek eninde sonunda çıkar. Eline dikkat et o güçle silecek koldan ayrılır ayrılmaz bir yerini çizmesin.

Deaeangel da doğru söylemiş. Bir benzinlikte öğrenebilirsin. Ama,tanesine 10ila 15 tl arası fiyat biçerler. Ya da sanayide parçacıdan da alıp taktırabilirsin.

Ama tavsiye hepsiburadadan tanesi 4tl ye rbw muz silecek alman.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

arkadaşlar selamlar
    fark ettim kalarüfer kontrol panalinin arka işik aydinlatmasi yaniyordu şimdi yanmiyor.

• quote:

quote:

arkadaşlar selamlar

Benimde soğuk sıcak ayarının olduğu bölümün ışığı yanmıyor, eskiden bir iki yumrukla çalışıyordu. Panel sökümü zahmetli olmasa deneyeceğim ama tırnakları kırarım şimdi.

• biuu kullanıcısına yanıt
    hocam vardır bir yöntemi.
    benımkısı yanıyordu ama artık yanmıyor.

@Section8 geçmiş olsun

• Mnr980 kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun var. Sağ taraftan vurunca çalışıyor. Büyük ihtimalle ufak bir temazsızlık problemi. Boş bir günümde söküp videosunu ekleyebilirim. Ankara'da olanlar isterse ortaklaşa yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeArAnGeL

Bende de aynı sorun var. Sağ taraftan vurunca çalışıyor. Büyük ihtimalle ufak bir temazsızlık problemi. Boş bir günümde söküp videosunu ekleyebilirim. Ankara'da olanlar isterse ortaklaşa yapalım.

Açmışken beyaz led ampullerle değiştireceksin aslıda.

Getzfabclub vardı vakti zamanında, yapanlar olmuştu çok güzeldi.
  • Arabayı alalı 400 km yapmışım. 150 tllikte benzin almıştım yeni bitmek üzere. 37,5 krş yakıyor km'de çok değil mi arkadaşlar? Benzinde bu kadar yakar mı yaa? Birde benim evin yolunun yaklaşık 1 kmsi bayır yukarı bu araç yokuşta çok yakar diyorlar motoru küçük oldugundan doğru mu sence? Yani devir 2-3 arasında kullanıyorum sürekli hatta 2ye yakın kullanıyorum 3ü hiç geçmiyorum nedendir bu yakıt fazlalıgı? Benzinli şehir içi kullanımlarınız nasıl arkadaşlar?
  • Sorunun cevabı bu sayfada. Boş bir günümde en baştan okumuştum tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 14361437143814391440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.