Şimdi Ara

2010 Ford Focus Coupe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce sır gibi saklanan araçlarda yer verdiğimiz Ford Focus Coupe ‘ye ait detaylar ortaya çıktı.
    Ford Focus Coupe ‘de 1.0 litrelik (89 beygir, 108 beygir) Turbo EcoBoost, 1.6 litrelik (148 beygir, 178 beygir) ve en güçlüsü 2.0 litrelik (168 beygir, 197 beygir) benzinli motorlar yer alacak. Araçtaki dizel seçenekler ise 1.6 litre TDCi (89 beygir) ve 1.6 litre TDCi (128 beygir) motorlar olacak.
    BMW ‘nin iDrive ve Mercedes ‘in COMAND kontrol sistemleri gibi Ford tarafından geliştirilen bir sistem, kullanışlı gösterge tablosu ve LED farlar ile araç teknolojik açıdan da kullanıcıyı memnun edecek. Dış görünümde düşük ızgara, kısa ve kalın tekerlek kemerleri, arkaya doğru eğimli tavan ile spoyler ve büyük alışımlı jantlar ile araç bir coupe de olması gerektiği gibi agresif görünüyor.
    Volkswagen Scirocco ve Renault Megane Coupe ‘nin en büyük rakibi olacak Ford Focus Coupe ‘nin Focus SW (Estate) ve CC versiyonları ile birlikte 2010 yılının son çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor.

2010 Ford Focus Coupe

2010 Ford Focus Coupe

• Megane Coupe neyse de Scirocco'ya rakip olması zor olur.(motorları bakımından).Jantları güzel O.Z'nın böyle bir jantı var hoş duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thekurufasulye -- 19 Ocak 2010; 19:48:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Srt

Megane Coupe neyse de Scirocco'ya rakip olması zor olur.(motorları bakımından).Jantları güzel O.Z'nın böyle bir jantı var hoş duruyor.

neyine olamayacak ki?

1.6 lt 148 hp ve 178 hp motorları olacaksa gerçekten neden olmasın?
  • scirocco yere daha yakın durduğu yüksek görünmediği için olabilirmi
  • Fiestanı tasarımına çok benziyor, yanılıyor muyum?
  • quote:

Megane Coupe neyse de Scirocco'ya rakip olması zor olur.(motorları bakımından).Jantları güzel O.Z'nın böyle bir jantı var hoş duruyor.

Dakika bir,gol bir...Destur Alper,motoru konuşmak için çok erken.Ha tip dersin,onun için de erken ama Scirocco'yu fotolara bakarak ve Scirocco'nun gerçek halini de göz önünde bulundurarak düşünürsek çoğu kişi benim gibi Scirocco'nun tasarımını daha hoş bulacaktır.Ama dediğim gibi,fotolar oldukça yanıltıcı olabiliyor bazen...Yeni Focus'u o kadar başarılı bulmadım açıkcası,belki çok şeyler beklediğimidendir.
  • audi gibi sis farlarının üstüne ledler konmuş
  • yeni focus'u genel olarak beğenmesine beğendim ama scirocco'nun karşısına -ki özgün bir model scirocco- focus coupeyle çıkılmaması gerektiğini düşünüyorum.
    bir ara gündeme gelen ''capri'nin yeniden canlandırılması'' fikri gerçekleşirse çok daha iyi olur diye düşünüyorum.
    bu arada yeni focusun tanıtımının yapılmasından sonra yukarıdaki ps. çalışmalarının da hükmünün kalmadığı ortada.
  • Pek havalı gözükmüyor gene tercihim Scirocco olurdu.
  • 1.6Tdci 128 hp anaam
  • çizgiler çok hoş
  • quote:

Orijinalden alıntı: webcin

Fiestanı tasarımına çok benziyor, yanılıyor muyum?

katılıyorum anımsattı banada
  • nedense fiestaya çok benzettim
  • Focus Coupe'nin bu olma şansı yok zaten.
  • Aynen girer girmez arkadan ne kadar çok fiestaya benziyor dedim.Ben pek beğenmedim.
  • Fiesta'nın bir boy büyüğü ve güzel motorları olan bir araç olacak gibi duruyor.
  • Coupe mi?
    Ne coupe si la , Coupe ne arar ford da...
    Bu bildiğin fiesta.
  • quote:

Kağıt üzerindeki karşılaştırmaları doğru bulmasamda scirocco 2.0TFSİ 200 beygir yeni megane RS ise 250 bg
  • Fiestayı kompresorla şişirmişler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KILIÇ

quote:

Orijinalden alıntı: webcin

Fiestanı tasarımına çok benziyor, yanılıyor muyum?

katılıyorum anımsattı banada

demekki tek benzeten ben değilim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.