Şimdi Ara

Blue Mountain State (2010-2011) (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
12
Favori
52.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4. sezon için çekim hakkı alamayan gençlik dizisi Blue Mountain State film olarak geri dönmeye hazırlanıyor Her ne kadar konuyla ilgili medyada fazla birşey bulunmasa da Ed Marinaro (Coach Marty Daniels) 1 sene içinde sinemada olmak istediklerini ve bunun üzerinde çalıştıklarını bildirdi. Ed Marinaro ClassActSports tarafından Eylül 2012 de yaptığı röportajda konuya açıklık getirdi

Ed Marinaro

''Seri izin alamayınca bizde 3 sezon da bıraktık. Seri şuan hala oldukça popüler ve ben bu işi sinemaya bir Blue Mountain State Filmi olarak aktarmak istiyorum. Bunu görmek için çıldıran birçok hayranımız mevcut. Umarım önümüzde ki yıl sinema işinde oluruz. Bu konu hakkında konuştuğum ilk insanlardansınız...''

Ed Marinaro

''Önemli olan fikir haklarını almada. ޞuan onun üzerinde çalışıyorum. Bu çok umut verici fakat fikir hala programlama aşamasında. Sadece Blue Mountain State çılgınlığını getirmek istiyorum. ޞüphesiz ki zor ve isteklerimiz dışında gelişen bir iş. Ama bu işe bir şans veriyorum. Bu projeye ve hayranlarımıza gerçekten inanıyorum. Hayranlarımızdan durduraksız yeni bir sezon için tweetler alıyorum ama bunun olabileceğini pek sanmıyorum fakat bir film yapacağız...''

Son olarak Ed Marinaro

'' Yaptığım işlerle gurur duyuyorum. Aktörler emekliye ayrılmaz sadece ölürler. Bende yaptığım işe kimse beni işe almayana kadar devam edeceğim'' diyerek sözlerini tamamladı.

Söylediği sözlerin üzerinden 9 aya yakın bir süreç geçerken ortalıkta pek bir şey gözükmüyor. En son 2 hafta önce Ed Marinaro twitter hesabından BMS filmi nasıl gidiyor diye soran bir kişiye henüz kesinleşmiş birşey yok ama işler bizim lehimize gibi bir cümle kullandı. Bundan sonra ne olur bilinmez ama birilerinin hala dışarıda BMS için uğraş veriyor olması bile bizim için güzel.
  • BMS diyorum film diyorum canlansın biraz buralar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Big-Long-Pink-Strong -- 14 Ağustos 2013; 0:58:44 >
  • yeni bitirdim diziyi biraz geç oldu farkındayım,sezon finalini çok iyi yapmışlar özellikle o saha konusu
  • Beyler hayırlı olsun ;

https://pbs.twimg.com/media/BVeaxcUIEAAoYUi.jpg:large

4. sezon geliyor 2014 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

Beyler hayırlı olsun ;

4. sezon geliyor 2014 de

Hacı ingilizcem yok bu resim neye ait? Eğer doğruysa süper haber , biraz geç çıkacak olsada bekleriz..
  • Alex Moran açıklama yapmış , kardeşi falanda katılcakmış dizeye . İnşallah önceki tempoyu tutturabilirler yav , efsane diziydi yeminle
  • Yuh habere bak superrr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.Sezon geliyorsa süper olur.
    Hadi inşallah.
  • Konuya girerken aklımın ucundan geçmedi böyle birşey acaip sevindim ya
  • O kadar film haberlerinden sonra yeni sezon gelmesi sürpriz olmuş. Neyse gelsin, izleriz.
  • 4.sezon haberi bence balon. umarım doğrudur ama ciddi kaynak bulamadım hiç.
  • dizi harikaymış iyi diziler hemen bitiyor.birkaç saatte ilk sezonu bitirdim çok iyi
  • Dizi vakit kaybı bence sex üzerinden prim görmüş ilk 3 bölümden anladığım kadarıyla

• quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

Beyler hayırlı olsun ;

4. sezon geliyor 2014 de

Allahım sana geliyorum inşallah doğrudur bu haber
  • birşey sormak istiyorum.bölümler arasında müthiş bir kopukluk var yani birbirinden tamamen bağımsız sanırım bölümler.öyle değil mi ? bir sıkıntı yok yani ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

birşey sormak istiyorum.bölümler arasında müthiş bir kopukluk var yani birbirinden tamamen bağımsız sanırım bölümler.öyle değil mi ? bir sıkıntı yok yani ?

Nadir bazı şeyler bağlantılı olur komedi dizileri hep böyledir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gustavodh

quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

birşey sormak istiyorum.bölümler arasında müthiş bir kopukluk var yani birbirinden tamamen bağımsız sanırım bölümler.öyle değil mi ? bir sıkıntı yok yani ?

Nadir bazı şeyler bağlantılı olur komedi dizileri hep böyledir.

tamam sorun yok o zaman acaba eksik mi izliyorum diye içimde bir şüphe oluşmuştu
  • Dün başladım, bu gece izlerim 2-3 bölüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gungorio

Dün başladım, bu gece izlerim 2-3 bölüm.

Hocam Prison Break'le aynı tarihte başlamıştım 1.5 ay önce. Bugün 2'sini de bitirdim. Avatarınızı görünce aklıma geldi aynı tarihte başladığım.
  • 4. Sezon gelse varya dunyanin en mutlu insani olurum

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.