Şimdi Ara

Blue Mountain State (2010-2011) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
12
Favori
52.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eşekherif yavaştan yavaştan çeviriyor sanırım altyazı bugüne hazır olcaktı gece demiş
    http://divxplanet.com/sub/m/23459/Blue-Mountain-State.html
  • Altyazı çıktı.
  • 4 bölümünü izledim beğendim ya diziyi. her ne kadar aile içinde izlencek bi dizi olmasada güzel
  • One tree hill tadı verir mi ki ilerleyen günlerde ?
  • O tarz havası olacağını düşünmüyorum.

İkisi çok farklı yönlerde bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robérto

O tarz havası olacağını düşünmüyorum.

İkisi çok farklı yönlerde bence.

Ön yargılı davranmak istemiyorum ama yorumlara bakılırsa piyasada fazla kalamayacak bir dizi olacağını düşündürüyor insana. Yazın izlemeyi planlıyorum.Birazcık bölümler çoğalsın eğer sararsa her hafta beklemek zor olacak. O kadar diğer dizilere kafa yoruyoruz arada eğlenmek içinde dizi izlemeliyiz.
  • 5. bölümüde izledim. craig kara sevdayamı tutulmuş yoksa ayaklarınaki kontrolü beyninde sağlayamıyomu anlamadım yazık lan adama
  • İlk bölümü izlemiştim bir daha da izlemedim. Entourage tarzı çerez dizi bana göre

Can sıkıntısı niyetine takip etmeye çalışacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kénan -- 12 Şubat 2010; 1:05:14 >
  • Son bölümü izledim.

Resmen tadı damağımda kaldı yahu.

20 dakika çok kısa geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arseniCem

5. bölümüde izledim. craig kara sevdayamı tutulmuş yoksa ayaklarınaki kontrolü beyninde sağlayamıyomu anlamadım yazık lan adama

Evet ya.Sevgilisiyle kıyafetler üstünde iş görüyor.4.bölümde yaptığına zaten birşey demiyorum.
  • 6.bölümün altyazısı çıkmış izlerim birazdan
  • birde ben bakayım bakalım nedir nasıldır. merak ettim diziyi. ekledim listeye...
  • 5-6 güzeldi özellikle 6'nın tadı çok farklıydı. Dizi güzelleşiceğe benziyor..

Craig'e acayip sinir oldum bu kadarda saf olunmaz ama 6. bölümde mutluluğa erişti sonunda.
  • 6.bölümü izledim bugün

Craig kadını parçaladı.Kadın yürüymedi bile
    Kaptan çığlıkları ve kolsuz kızdan yediği dayak süperdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eru ilúvatar

5-6 güzeldi özellikle 6'nın tadı çok farklıydı. Dizi güzelleşiceğe benziyor..

Craig'e acayip sinir oldum bu kadarda saf olunmaz ama 6. bölümde mutluluğa erişti sonunda.

Hakikaten ya Craig tam dayaklık yani.

Hani Craig gibi sevgilisi olan bir kız aldatmazsa salak zaten
  • S01E07 geldi.
  • Altyazıda başlanmış

"Blue Mountain State"
    Çeviren :eşekherif
    Başlama Tarihi :2010.17.02
    Çeviri Miktarı : %30
    Son Güncelleme :18-02-2010 12:07:23
    Durumu : Aktif
    Not:umuyorum gün içinde.
  • Eşekherif'in dediğine göre en güzel bu bölümmüş.Altyazı bu seferde baya erken çıkacak gibi gözüküyor.
  • Zaten 20 dakika olduğu için fazla uzun sürmüyor altyazı sanırım.

Edit: Altyazı çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gianfresco -- 18 Şubat 2010; 17:55:13 >
  • 7. bölümü sevmedim pek hoşuma gitmedi maskotun birşey çabası ve BMS'ye giriş çabası ve sonun çok saçma olması biraz kötü bir bölümdü
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.