Şimdi Ara

İphone elmada kaldı yardım lütfen.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
23.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Iphone'a format atmak istiyordum ama telefonu pc ye bağladığımda itunes kilitleniyordu. Bende Iphone'un ayarlar sekmesinden cihazı tamamen sıfırladım içindeki herşeyi sildi yarım saatte fakat bu seferde telefon elma logosunda kaldı açılmıyor. Cihaz turkcell den alınma iphone 3g 8gb. 3.1.2 blackrain ile jailbreak yapmıştım. Yardımcı olursanız teşekkürler...

• Hocam elma logosunda takılı kaldıysa home tuşu ve acma kapama tuşuna 10 saniye basili tut sonra yeniden başlamasına izin ver sorun kalkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: homeedition88

Hocam elma logosunda takılı kaldıysa home tuşu ve acma kapama tuşuna 10 saniye basili tut sonra yeniden başlamasına izin ver sorun kalkar

baktın böylede olmadı ozamn baglıcaksın cihazı bilgisayar home tusuyla power tusuna basılı tutcaksın bilgisayardan cıkartıldı sesi geldiğide power tusuna basmayı bırakcaksın tekrar baglandı sesi alcaksın cihaz DFU moduna geçmiş olcak sonra itunes üzerinden restore diyip tekrar kurabilirsin cihazı
  • Tamam hallettim çok saolun gercekten.
  • Nasıl hallettiğinizi yazabilirseniz herkes faydalanabilir ve konu belkide bir daha acilmaz
  • fotoğraflarla destekli (Türkçe) iPhone kullanma kılavuzu:http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/telefon-ayarlari.php?handsetLink=iPhone3GS
    Sorunuzun cevabı muhtemelen oradadır.
  • Telefonu bilgisayara takmama rağmen elma da kalıyordu sonra home ve power tuşuna birlikte basili tuttum. Elma logosu çıkınca power tuşunu biraktim ama home a basmaya devam ettim. Ekranda itunes işareti çıktı zaten itunes ilede format atinca telefon kendine geldi.
  • Hmm ilginç takilmis cihaz formattan sonra gelmişti benim de basıma hallolduguna sevindim
  • benimkide birkez takılmıştı..elma logosu yerine Ananas Logosu VARDI
  • quote:

Orijinalden alıntı: fikachu

benimkide birkez takılmıştı..elma logosu yerine Ananas Logosu VARDI

QuickPwn ile jailbreak yaparken elma logosunu ananas logosu ile değiştirebiliyorsunuz.
  • benim ıphonedede elma logosu takılı kaldı ne yaptıysam açılmıyor.dfu modunda restotede yaptım ama bi işe yaramadı hala daha aynı.yardım edebilecek olana varsa yardımlarınızı bekliyorum.....
  • update yapmadan restore yapmamız mumkun mu?
  • Elimde 3Gs 16GB var telefon Elma'da Kaldı! Restore Olmuyor dfu moda sokup shift+restore yapıp 3.1.3, 4.0.1 ve 4.1 versiyonları yüklemeye çalıştım hata verdi, direk restoreyi tıklayınca itunes ta versiyon yüklenmiş görünüyor ama tel hala elma da kalıyor

not: tel türkiyeden alınma unlock derdi yok servis bir ay bekleteceği için göndermek istemiyorum

Tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum
  • bunun tek nedeni jail breakden kaynaklanıyor benm başıma da geldi jb yapmayın sonra çok sıkıntı çekiyorsunuz böyle
  • Konuyu hortlattimAma @Pick-Nick ananas elmasinda takili kalmiyor sadece uzun suruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: pick-nick

benimkide birkez takılmıştı..elma logosu yerine Ananas Logosu VARDI

o takilmiyokonuyu hortlattim ayrica o takilmiyor sade uzun suruyor :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.