Şimdi Ara

Nvidia, GeForce 196.21 WHQL sürücüsünü yayımladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
5.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DirectX 11 destekli yeni nesil ekran kartları için merak edilen detayların bir kısmına açıklık getiren Nvidia, WHQL sertifikalı yeni ekran kartı sürücüsünü yayımladı. 196.21 sürüm numaralı yeni GeForce sürücüsü GeForce 6, 7, 8, 9, 100 ve 200 serisi ekran kartlarıyla birlikte ION GPU'larına destek veren sürücü, PhysX 9.09.1112 yazılımını da beraberinde getiriyor.

Daha önce rapor edilen çok sayıda hatanın giderildiği yeni sürücü, Avatar Demo, Battlefield: Bad Company 2, City Bus Simulator, Dirt 2, Ferrari Virtual Race, GREED: Black Border, Mass Effect 2, Mortal Online, Ninja Blade, Operation Flashpoint: Dragon Rising Demo, Planet 51, RUSE, Serious Sam HD ve Wings of Prey oyunlarına SLI profil desteği de getiriyor.

GeForce 196.21 WHQL sürücüsünün işletim sisteminizle uyumlu versiyonunu aşağıdaki linker aracılığı ile çekebilirsiniz.

- GeForce 196.21 WHQL (Windows XP 32bit)

- GeForce 196.21 WHQL (Windows XP 64bit)

- GeForce 196.21 WHQL (Windows 7 & Vista 32bit)

- GeForce 196.21 WHQL (Windows 7 & Vista 64bit)

• Vay be çok iyi oldu bu ne zamandır WHQL sertifikalı yeni sürücüsüyü bekliyorduk. Hemen 195.62 olan eski sürücüyü silip ve eski PhysX driver kaldırıp bu yeni 196.21 kuralım bakalım... Umarız 9600GT ve 8800GT içinde yenilikler vardır... En merak ettiğimde "Upgrades PhysX System Software to version 9.09.1112" oldu bakalım neler neler olacak...
  • pek birşey yok gibi
  • @sahafiec bence nvidia 200 sürücülerinden itibaren yeni çıkıcak olan kartlarına destek sağlıyacaktır.200 sürücüsün de 8400-8600 serisine destek kesilir diye düşünüyorum...
  • Geç kaldın hacı.

http://forum.donanimhaber.com/m_37160054/tm.htm

Konu kirliliği yapmayalım lütfen.
  • @coupant

Fx57 nin açtığı konular ana sayfadada görüntüleniyor.

Yorum kirliliği yapmayalım lütfen.

Deneyelim görelim.
  • haber için teşkkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Geç kaldın hacı.

http://forum.donanimhaber.com/m_37160054/tm.htm

Konu kirliliği yapmayalım lütfen.

Adam haber editörü konu kirliliği yapmayalım diyon Güldürdün beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion9 -- 19 Ocak 2010; 17:21:56 >

• teşekkürler..
  • @scorpion9
    Adam birazdan forumda büyük harfle yazma banlanırsın falanda der.Haber editörünü banlatır xD
    Konu kirliliği ahahha :D
  • 9600mgt ekran kartına kurabiliyor muyuz bunu?
    Sitesinden model ve işetim sistemi girince bu sayfayı vermiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamirpolen

@coupant

Fx57 nin açtığı konular ana sayfadada görüntüleniyor.

Yorum kirliliği yapmayalım lütfen.

Deneyelim görelim.

ben ekran kartı başlığı altındaki kirlilikten bahsettim. boş laflarla geyik muhabbeti yapmayalım lütfen.
  • ''coupant'' arkadaşımız haklı bu konuda; her ne kadar üslubu tartışılır olsada haklı. Ana sayfada açılıp açılmaması önemli değil; ekran kartları bölümünü kontrol etmek bu kadar da zor olmasa gerek. Bakarsın; açılmışsa bu bölümde konu; sadece ana sayfaya açarsın konuyu. Şimdi aynı ekranda aynı konuyu iki kere görmek; içerikleri aynı olan konulara ayrı ayrı mesajlar atılması forumda bir kirlilik oluşturuyor mu oluşturmuyor mu? Bal gibide oluşturuyor. Yoksa haber editörü forum sayfalarını takip etmiyor mu?
    Madem konular tekrar tekrar açılacak o zaman üyelerin haber içerikli konu açması engellensin.

@Ravenholm;

Bu sürücüyü deneyeceğim, durumu buraya oraya biryere yazarım artık. Nasıl olsa konu çok sende gelir arar bulursun ordamıydı burdamıydı diye... Gerçi sadece iki konu var aynı olan bulman çok zor olmaz dimi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charcharodon carcharias -- 19 Ocak 2010; 19:14:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: charcharodon carcharias

''coupant'' arkadaşımız haklı bu konuda; her ne kadar üslubu tartışılır olsada haklı. Ana sayfada açılıp açılmaması önemli değil; ekran kartları bölümünü kontrol etmek bu kadar da zor olmasa gerek. Bakarsın; açılmışsa bu bölümde konu; sadece ana sayfaya açarsın konuyu. Şimdi aynı ekranda aynı konuyu iki kere görmek; içerikleri aynı olan konulara ayrı ayrı mesajlar atılması forumda bir kirlilik oluşturuyor mu oluşturmuyor mu? Bal gibide oluşturuyor. Yoksa haber editörü forum sayfalarını takip etmiyor mu?
    Madem konular tekrar tekrar açılacak o zaman üyelerin haber içerikli konu açması engellensin.

@Ravenholm;

Bu sürücüyü deneyeceğim, durumu buraya oraya biryere yazarım artık. Nasıl olsa konu çok sende gelir arar bulursun ordamıydı burdamıydı diye... Gerçi sadece iki konu var aynı olan bulman çok zor olmaz dimi...

Haklı olabilir ama fx57 de haber editörü sonuçta günde kaç tane konu açıyor. Karışmış olabilir tartışmaya değer bir konu değil .

• quote:

Orijinalden alıntı: charcharodon carcharias

''coupant'' arkadaşımız haklı bu konuda; her ne kadar üslubu tartışılır olsada haklı. Ana sayfada açılıp açılmaması önemli değil; ekran kartları bölümünü kontrol etmek bu kadar da zor olmasa gerek. Bakarsın; açılmışsa bu bölümde konu; sadece ana sayfaya açarsın konuyu. Şimdi aynı ekranda aynı konuyu iki kere görmek; içerikleri aynı olan konulara ayrı ayrı mesajlar atılması forumda bir kirlilik oluşturuyor mu oluşturmuyor mu? Bal gibide oluşturuyor. Yoksa haber editörü forum sayfalarını takip etmiyor mu?

Diğer konuyu bilgilendirme amacıyla ben açmıştım. Ama ne yalan söyliyeyim aynı konu'nun tekrar açılacağını biliyor olsam hiç gerek duymazdım böyle bir şeye. Hani bir laf vardır ya ''Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil'' düştüğümüz durum da bu aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle -- 19 Ocak 2010; 19:45:44 >

• Bunu kurmak için eski sürücüyü kaldırmanıza gerek yok bu arada boşuna uğraşmayın, üstüne kurun.
  • @scorpion9,

Dostum elbetteki çok büyütülecek bir konu değil ama ben aynı olaya iki üç seferdir rastlıyorum ve açıkçası bu durum beni rahatsız ediyor. Tabiki FX57 arkadaşımız bir çok konu açıyor ve takip edememiş olabilir ama nedense sonradan açılan konu ısrarla silinmiyor bu bölümden. Hatta bir seferinde ilk konuyu açan normal üye bir arkadaşımızdı ve ne hikmetse kaldırılanda onun konusu oldu. O zaman epey bir tepki olmuştu şimdi heralde ilk konuyu açan normal üyenin konusu kaldırılmıyor bu tepkilerden dolayı.
  • calibre nin spa tune yazılımı devre dışı kaldı gpu ram ve shader hızlarını istediğim zaman istediğim hıza getiriyordum halbuki bu sürücüde bi sorun var sanırım sadece standart saat hızlarında kullanıma izin veriyor
    acaba eskisinemi dönsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEPHYR

calibre nin spa tune yazılımı devre dışı kaldı gpu ram ve shader hızlarını istediğim zaman istediğim hıza getiriyordum halbuki bu sürücüde bi sorun var sanırım sadece standart saat hızlarında kullanıma izin veriyor
    acaba eskisinemi dönsem

evet bu driver overclock a izin vermiyor eskisine(195.62) döndüm sorunum düzeldi
  • FX57 bu tür konularda oldukça başarılı ve güncel.Az beklerseniz başlığın açılacağını göreceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BertaX -- 19 Ocak 2010; 22:11:01 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.