Şimdi Ara

Amerika, Ön Sipariş Satışları (16 Ocak 2010)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kuzey Amerika'daki son ön sipariş satış rakamları açıklandı. 9 Ocaktaki ön sipariş rakamlarında bulunan ilk üç sıranın değişmediği sıralamada gene ilk sırada Mass Effect 2 bulunuyor.

Toplamda 390,285'lik satış rakamına ulaşan ve bu ay sonunda piyasaya çıkacak olan Mass Effect 2, son dönemdeki popülerliğini hala koruyor. İkinci sırada ise Mart ayında çıkacak olan God of War 3 yer alıyor. Mass Effect 2'nin çıkışından sonra Kratos'un listenin zirvesine çıkış tarihine kadar yerleşmesine kesin gözüyle bakılıyor. Kratos'un listedeki en büyük rakibi ise Bad Company 2 olacak.

• 1. oyun değişmiş listede.
  • White knight chronicles baya gerideymiş ya.Nerede bu jrpg oyunculuğu.Mag'de hala ilk 3'te.
  • Bad company 2 ps3 de xbox dan daha fazla ön talep almış hemde amerikada çok ilginç bence. Eminim çıkmasına yakın xbox talebi ps3 ü amerikada geçecektir.Şatışıda tabii ne de olsa anavatan
  • god of war a bak be daha 11 hafta var ama şimdiden bayağı bir sipariş almış 1 hafta kala 1-2 milyon sipariş alır
  • MAG bizim forumda hic begenilmedi ama yurtdisinda baya ilgi goruyor. Bence biz turklerin oyun zevki ile yabancilarin ki biraz farkli. MAG'in 3. sirada olmasi buna guzel bir ornek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: colibra34

god of war a bak be daha 11 hafta var ama şimdiden bayağı bir sipariş almış 1 hafta kala 1-2 milyon sipariş alır

En az 1 milyon alır.
  • Bizde herkes en iyi ben olucam savdağsıyla oyun oynuyor. ama MAG öğle değil takım oyunu istiyor bizde kimse sevmez tabi ama ben MAG a bayılmıştım ve şuandaki yerini yadırgamadım
  • gow3 e bak beeee daha 11 hafta var ikinci sirada
    14uncu sirada gt5daha ne zaman cikacagi belli degil onsiparis sayisina bak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.