Şimdi Ara

SUBARU İMPREZA AWD 1.5 (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
567
Cevap
18
Favori
214.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Forester-14

İlandaki Mazda araçlar hakkında pek bir bilgim yok, bu yüzden kıyaslama yapamam ama kaliteli ve sorunsuz araçlar olarak bilinir genellikle. Linkteki Impreza'ların avantajı sürekli dört çeker olduğu için ve motorun konumu sayesinde düşük ağırlık merkezli olduğu için önden çekişli Mazda araçlara göre daha iyi yol tutuşu sağlayacağıdır. Yakıt tüketimi biraz fazla gelebilir ama lpg ile sorunsuz kullananlar var.
    İlk sıradaki aracın motoru ile oynanmış olabilir, bu araçlara dikkat edin çünkü gerekli önlemleri almadan sadece motorda oynama yapılıp kapasitesinin üzerine çıkarılırsa mekanik sorunlar çıkarabilir. İmkanınız varsa bütçeyi biraz daha artırıp 2009 ve üstü daha az kullanılmış İmpreza'ları düşünmenizi tavsiye ederim.

Tesekkur ediyorum bi ilan sahibi arkadas 2007 1.5 awd(altta ki ilan) ile benzinde 40-45 krs yakiyorum dedi.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-sahibinden-canavar-145695505/detay

Bir de son olarak ilanin 2. Resmine bakarsaniz sol arka farin ici kirmizi iken sag arka far da renksiz tum ilanlar boyle neden boyle oldugu ile ilgili bilginiz var mi
    Birde otomatik sanzimanin 4 ileri olmasi dezavantaj midir sorun teskil eder mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi_Yeleli -- 21 Şubat 2014; 16:37:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

quote:

Orijinalden alıntı: Forester-14

İlandaki Mazda araçlar hakkında pek bir bilgim yok, bu yüzden kıyaslama yapamam ama kaliteli ve sorunsuz araçlar olarak bilinir genellikle. Linkteki Impreza'ların avantajı sürekli dört çeker olduğu için ve motorun konumu sayesinde düşük ağırlık merkezli olduğu için önden çekişli Mazda araçlara göre daha iyi yol tutuşu sağlayacağıdır. Yakıt tüketimi biraz fazla gelebilir ama lpg ile sorunsuz kullananlar var.
    İlk sıradaki aracın motoru ile oynanmış olabilir, bu araçlara dikkat edin çünkü gerekli önlemleri almadan sadece motorda oynama yapılıp kapasitesinin üzerine çıkarılırsa mekanik sorunlar çıkarabilir. İmkanınız varsa bütçeyi biraz daha artırıp 2009 ve üstü daha az kullanılmış İmpreza'ları düşünmenizi tavsiye ederim.

Tesekkur ediyorum bi ilan sahibi arkadas 2007 1.5 awd(altta ki ilan) ile benzinde 40-45 krs yakiyorum dedi.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-sahibinden-canavar-145695505/detay

Bir de son olarak ilanin 2. Resmine bakarsaniz sol arka farin ici kirmizi iken sag arka far da renksiz tum ilanlar boyle neden boyle oldugu ile ilgili bilginiz var mi
    Birde otomatik sanzimanin 4 ileri olmasi dezavantaj midir sorun teskil eder mi

sol arka far sis, sağ arka far geri vites ışığı olduğu için biri kırmızı biri beyaz

• YÜNCÜOĞLU kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

İlandaki arabanın bir benzeri içn subaru cadde motordan bir yetkili ile görüştüm.4 ileri olmasının biraz arabayı hantallaştırdığını ve performans bekledikçe de yakıt sarfiyatını arttırdığını söylemişti.Ki birkaç gün önce bu konuda deneyimli kişilerden bu forumda teyid eder bilgi aldım.LPG ile sarfiyatı zaten çözersiniz.Bir de bu modellerin bazıları 4x4 değil.Buna da dikkat ediniz.Çok güzel ve dikkat çekici bir renge sahip.Bir tanesine talip olup, sahibi ile dolaylı görüşüp incelemiştim.Sürüş şansım olmadı maalesef.

2008 model 2,0 awd ler hakkında bilgi almak istersem yardımcı olabilirmisiniz? Kullanan kişiler var mı acaba forum da.Bu konuda açılmış bir sohbet bulamadım.Varsa yönlendirirseniz sevinirim.Malum burası 1,5 forumu

• quote:

Orijinalden alıntı: YÜNCÜOĞLU

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-karli-dag-yollarini-acan-dag-araci-152806161/detay
    Bence bu araç en mantıklısı gibi duruyor.

bence 2-3 yaş daha eski legacy de o fiyata mantıklı olabilir.
  • Merhaba arkadaşlar

2007 1.5 AWD Otomatik bakıyorum bütçem 25 bin civarı. mümkünse hatasız bir araç arıyorum.
    2007 kasa nedense daha hoşuma gidiyor. yeni kasanın fiyatları da çok farklı değil. yeni kasa ile arasında malzeme kalitesi/ izalasyon/ performans cok fark var mıdır?

ve bu araçların motor ömrü kaç bin km dir ? lpg de verim nasıldır? cok öldürüyo mu boxer motoru ?

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Vendetta-

Merhaba arkadaşlar

2007 1.5 AWD Otomatik bakıyorum bütçem 25 bin civarı. mümkünse hatasız bir araç arıyorum.
    2007 kasa nedense daha hoşuma gidiyor. yeni kasanın fiyatları da çok farklı değil. yeni kasa ile arasında malzeme kalitesi/ izalasyon/ performans cok fark var mıdır?

ve bu araçların motor ömrü kaç bin km dir ? lpg de verim nasıldır? cok öldürüyo mu boxer motoru ?

saygılar

Yeni kasa her zaman iyidir.Malzeme kalitesi izalasyon performans olarak ciddi farklar var.2006-2007 kasa Rally platformu üzerine kurulu olduğu için bariz farklar var.Mesela süspansyonları daha sert buna paralel olarak yol tutuşu daha iyi ama izalasyon çok kötü.

Lpg'den ağzı yanmış biri olarak lpg ile binilecekse eğer Subaru düşünmemeni tavsiye ederim.Motorun ömrünü yarı yarıya düşürdüğüne inanıyorum.Ama benzinde binerim diyorsan parasına göre piyasanın en iyi arabası bana göre hiçbir sorunda yaşamassın kolay kolay...

• 2007 kasayı bilmiyorum kullanmadım ancak 2008-2011 kasa kullandığımı ve çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. 2007 kasayı beğeniyorsan onu tercih edebilirsin tabi bu zevk meselesi ancak bana göre de 2008 kasası şu an ki mevcut ve ülkemize gelmeyen yeni kasadan daha güzel.
    lpg konusuna gelince ben teleflex ile kullanmıştım. performansta fark yok denecek kadar azdı. yağlama sistemi ile uzun bir süre rahatça kullanabilirsin. boxer motor sorun çıkarmaz.
    Ancak sana tavsiyem bütçen imkan veriyorsa 1.5 yerine 2.0 motoru tercih etmen.yakıt değerleri arasında o kadar fark yok. 2008 bir 2.0 yaklaşık 35 civarı filan sanırım.
  • 1.5 awd ımpreza 2011 model, şehir dışı (zile -sivas) 363 kılometreye 31 litre gaz yaktı. bugun ıcın gazın lıtresı 2.870 tl kılometreye aracım bugunku fıyattan 25 kuruş yaktı bence gayet ıyı.kimse çok yakıyo demesın vırajdakı guvenlıgı yeter
  • Level123 doğru tespitte bulunmuş. .2008 öncesi modeller ralli pistinden kopmus gelmiş gibi.. binmedim ama donanim ve konforu yeni kasalar gibi olmadığı da cok yazılıyor. . Ayrica esp siz olmasın mümkünse ... esp+awd=güvenlikte son nokta

• drakyuz D kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar
    2008-2010 elegance modelinin tam donanım listesi varmı elinizde yada bulabileceğim adres?
    xeon far biliyorum elegance modelde ama bi-xeon mu yoksa uzunlar sarı ampulmu?

şöyle az km lpg siz otomatik elegance bulamadım keseme uygun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMW 528 -- 15 Mart 2014; 9:15:36 >
  • Bi xenon değil. Yıkamalı mercekli ve otomatik yükseklik ayarlı farlar.
    Ben 2.0 elegance kullandım. Jant çapı, anahtarsız giriş çalıştırma, direksiyondan kontrollü müzik sistemi, 6'lı cd changer, esp farkı var sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinir kupu

Bi xenon değil. Yıkamalı mercekli ve otomatik yükseklik ayarlı farlar.
    Ben 2.0 elegance kullandım. Jant çapı, anahtarsız giriş çalıştırma, direksiyondan kontrollü müzik sistemi, 6'lı cd changer, esp farkı var sanırım.

xeon ama degilmi? kısalar?

bulabilsem temiz 2.0 elegance kaçırmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BMW 528

quote:

Orijinalden alıntı: sinir kupu

Bi xenon değil. Yıkamalı mercekli ve otomatik yükseklik ayarlı farlar.

xeon ama degilmi? kısalar?

bulabilsem temiz 2.0 elegance kaçırmam

Evet xenon kısalar.
    Eğer 2.0 düşünüyorsanız düz alın derim. Kayseride vardı bir tane temizce.

• Selamlar. Subaru hakkında yeni yeni fikir sahibi olmaya başladım ve araştırdığım sürede gözüme çarpan araç bu oldu. Düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim. Modeli, yakıtı, ve uzun süreli (5-10 yıl) kullanım için uygunmudur sizce? Yılda 10bin km'yi geçmem.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-subaru-beka-dan-servis-bakimli-158000563/detay
  • bütçeyi az zorlayıp neden 2008 kasalara bakmıyorsunuz..uzun süre kullanırsınız
  • Dediğim gibi 1-2 haftadır araştırıyorum ancak 30binden aşağı 2008 kasa yok. Yani 20-25 arası bu kasalar var ve linkteki araç mantıklı gibi geldi. servis fikride gerekiyor tabi satın almak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: regetta33

Dediğim gibi 1-2 haftadır araştırıyorum ancak 30binden aşağı 2008 kasa yok. Yani 20-25 arası bu kasalar var ve linkteki araç mantıklı gibi geldi. servis fikride gerekiyor tabi satın almak için.

Ben 2 sene önce Türkiyedeki en full 2008 impreza'yı katalogdaki tüm aksesuarları alınmış olarak +17inç sti jantları ile kazasız boyasız olarak 25.200'e almıştım.üstelik otomatik ve servis bakımlıydı.Şuanda fiyatlar uçmuş durumda.Ama şöyle bir durumda var İmprezaların gerçek değeri 30-35bin buda ayrı bir konu...
  • regetta33 R kullanıcısına yanıt
    Sizin ilanda ki kasalara 30 diyen de var internette uçan çok satış var mı yok. İlanları her gün takip ediyorum neredeyse 1 senedir 28'den başlayıp 23'e kadar düşen ilanlar var hala satılmayan.

bir hafta 23 yazıp satamayan sonraki hafta 27 yazan 1 hafta sonra 24' e düşen kafasında rakam oturtamayan de var en az 8 aydır bekliyor. Peki hiç mi alıcısı yok bu aracın var.

Benim gördüğüm 2007 1,5 eğer temizse 22'ye en geç 1 hafta da alıcı buluyor.

Subaru'yu anlatmaya zaten gerek yok. 5 sene de 10 sene de problemsiz binersiniz. Çünkü araçta arıza çıkartacak bir donanım yok. Sti kadar olmasa da güvenli sürüş keyfi var.

Yakıt sizi biraz üzebilir ama yılda 10 bin km içinde tüp taktırmaya gerek yok bence.

İlanda ki araç 100 bin devirmiş ama temiz duruyor, muhakkak expertiz raporu da vardır. Beka da bu araçların km'siyle oynayacak kazasını belasını saklayacak firma değil.
    21-22 'ye düşürürseniz hemen alın.

Olmazsa buna da bir bakın.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-bayraktar-otomotiv-izmir-2007-subaru-impreza-1.5awd-manuel-157679986/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shuma II -- 20 Mart 2014; 15:57:50 >

• Merhaba arkadaşlar. 2007 otomatik 1.5 AWD düşünüyorum kısmetse.

Araçların lpg uyumu konusunda sorunu yokmuş sanırsam? BRC marka kit taktıranlar memnun gibi. (başka marka önerilerine açığım).

Bu araçların standart donanımı nedir arkadaşlar?
    Yol bilgisiyarı var mıdır? ESP ? standart ve opsiyonel donanım hakkında nerden bilgi bulabilirim ?

Herkese kazasız belasız sürüşler,
    saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.