- x
Fiat markasında en tutulan otomobil?
74 Cevap20388 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

36 Mesaj
17 Ocak 2010; 12:00:13 

Arkadaşlar fiat serisi araçları hiç kullanmadım.genelde renault kullandım.ama şunu biliyorum fiat serisi araçlar daha konforlu zannedersem. Acaba fiat serisinin en çok tutulan aile otomobili hangisidir.aracı 2.el alacağımdan tavsiyenize ihtiyacım var bana bu konuda yardımcı olur musunuz.ilginize şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Dünya öküzün üstünde derler ama; dünyanın üstünde nice öküzler bilirim.

1739 Mesaj
17 Ocak 2010; 12:04:15 

Resim

Ford Focus 3

14147 Mesaj
17 Ocak 2010; 12:10:31 

renault bildiğim ve tecrübe ettiğim kadarıyla daha sessiz ve tok araçlar üretiyor fiat a göre.... (fiatın son dönem araçlarını test etmedim ama renault yalıtımı iyice arttırdı..)
konfor konusunda yanılıyor olabilirsiniz belki...

fiyat belirtirseniz herkes daha rahat yardımcı olur...
beklentileriniz nelerdir v.s. benzinli dizel gibi

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

6678 Mesaj
17 Ocak 2010; 12:12:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

fiyat belirtirseniz herkes daha rahat yardımcı olur...
beklentileriniz nelerdir v.s. benzinli dizel gibi

+

O resim Trabzondan mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Trabzon61~ -- 17 Ocak 2010; 12:13:53 >

16672 Mesaj
17 Ocak 2010; 12:25:34 

şu an için en tutulan aracı doblo

Opel Vectra 1.9 CDDesign Edition
150 ps 320 nm 6 ileri Active Select

36 Mesaj
17 Ocak 2010; 12:25:41 

fiat serisinin benzinli modellerini düşünüyorum.dizel araç kullandım.bakımları çok masraflı.renaultun konforuna gelince son dönem birkaç yeni versiyonda bu özellikler var haklısın ancak fiat araçlar genelde yalıtım açısından biraz daha ön planda diye düşünüyorum.
bu arada trabzon61 resim trabzondan.fark etmen çok güzel bir trabzonlu olarak :)

20704 Mesaj
17 Ocak 2010; 12:32:08 

Fiat'ın en çok tutulan aracı Palio Albea ve Doblo'dur. Aile için Albea veya Doblo en çok tercih edilenlerdendir.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

6678 Mesaj
17 Ocak 2010; 12:32:54 

quote:

Orijinalden alıntı: semazents

fiat serisinin benzinli modellerini düşünüyorum.dizel araç kullandım.bakımları çok masraflı.renaultun konforuna gelince son dönem birkaç yeni versiyonda bu özellikler var haklısın ancak fiat araçlar genelde yalıtım açısından biraz daha ön planda diye düşünüyorum.
bu arada trabzon61 resim trabzondan.fark etmen çok güzel bir trabzonlu olarak :)

Trabzonun neresi orası

Her neyse konumuza dönelim ;

Öncelikle bütçeniz ne kadar ? Dizel aracın bakımları o kadarda masraflı değil sonuçta haftada bir aracı bakıma sokmuyorsunuz.
Kafanızda Fiat'ın hangi aracı var ?

36 Mesaj
17 Ocak 2010; 12:36:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Fleetwood

Resim

keşke yapılabiliyorsa resimi küçültseydiniz.forumda yeniyim bazı kullanma kurallarını bilemiyor olmam normal.resimi herkesin beğeneceğini düşündüğüm için koymuştum.

44 Mesaj
17 Ocak 2010; 12:37:04 

ben şu an fiat brava kullanmaktayım ve dediğiniz gibi fiat lar renault tan daha konforlu. şöyleki birden fazla arkadaşımda megane var. çoğuda sıfır almıştı. benim arabaya bindikten sonra açıkça pişman oldular o kadar para verdiklerine. eğer bütçeniz uygunsa 2007-2008 linea emotion tavsiye ederim..

5130 Mesaj
17 Ocak 2010; 12:39:10 

Bizde 2008 megane 2 hb var açıkçası konforundan pek memnun değilim.Hele bir çukura girdiğinde direk omurganda tüm yükü hissetmek hiç hoş olmuyor.Açıkçası eniştemin 2001 focusu daha iyi bu konuda.

36 Mesaj
17 Ocak 2010; 12:39:57 

trabzon61 marea veya albea düşünüyorum.bagay genişliği açısından.çünkü bagajı geniş araç aile aracıdır.

3106 Mesaj
17 Ocak 2010; 12:40:06 

Uno, Tipo, Tempra, Grande Punto, Doblo, Fiorino, Palio, Albea... Tutmayan Fiat modeli, tutanlarin yaninda epey az kalir. Benim aklima Bravo - Brava ve Stilo'dan ba$ka model gelmiyor. Varsa alalim

J.F.I.P. (37°23'44.58"N - 27°12'49.71"E)

6678 Mesaj
17 Ocak 2010; 12:44:35 

quote:

trabzon61 marea veya albea düşünüyorum.bagay genişliği açısından.çünkü bagajı geniş araç aile aracıdır.

Hocam bütçeniz ne kadar ? Ona göre şu araç daha iyi bu araç daha iyidir daha geniştir daha az yakar daha konforludur yorumu yapabiliriz

36 Mesaj
17 Ocak 2010; 12:48:22 

12-13 gibi bir miktar düşünüyorum.bu miktar uygun bir fiat serisine yeter herhalde.bu arada resim sazalanı denilen bir mevkiye aitti.kadırga yolunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semazents -- 17 Ocak 2010; 12:50:49 >

2461 Mesaj
17 Ocak 2010; 13:09:19 

eski fiat modellerinden örneklendirirsek.Tempradaki izalasyon r19'da yok.Motor kapu altı izalasyonu motor arkası panel izalasyonu temprada var uno'da doğanda va hatta bazı şahinlerde bile görüyorken r19 ve broadwayde hiç görmedim hatta ve hatta son kasa broadwaylerde bagaj izalasyonları bile yok.Şimdiki modelleri pek incelemedim fiatı o yüzden bilmiyorum renaultta ise aracı alırken seçtiğiniz donanım segmentine göre izalasyonu yüksek olan olduğu gibi olmayan da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ototube -- 17 Ocak 2010; 13:10:41 >

6678 Mesaj
17 Ocak 2010; 16:34:31 

O fiyata tercihim Mazda 323 yada Mitsubishi Carizma olurdu. Düşük modeldir ama sağlam ve sorunsuz araçlardır

0

http://www.sahibinden.c...1133WQQpXQQdisplayitem?

0

http://www.sahibinden.c...1084WQQpXQQdisplayitem?

154 Mesaj
17 Ocak 2010; 19:56:00 

fiat düşünüyorsanız marea derim albea dan daha iyidir..

Asus N56VZ
Canon 60D +18-135 IS + f/1.8 50mm
Minolta XD7 + rokkor 50mm f:1.7
Apple Ipod 4.Generation
Hpi Savage Flux 2350 2.4Ghz
3Racing Sakura Zero S

36 Mesaj
17 Ocak 2010; 20:23:21 

ya mareanın parçalarının çok pahalı olduğu söyleniyor.ikinci eli de pek yokmuş.bu doğru mu.sonuçta alınan aracı satmayı da düşünmek lazım.

1654 Mesaj
18 Ocak 2010; 0:56:54 

quote:

ya mareanın parçalarının çok pahalı olduğu söyleniyor.ikinci eli de pek yokmuş.bu doğru mu.sonuçta alınan aracı satmayı da düşünmek lazım.

parçaları biraz pahalı doğru bu tüm fiat araçları için geçerli nerdedeyse araçın ikinci eli var ama şöle var bu bravo brava merea araçların hastası var eğer bakımlı hasarsız bir merea alırsan ve aldığın gibi bakımlı kullanırsan sorunsuz bir şekildede satarsın.

YASİN KAYA

619 Mesaj
18 Ocak 2010; 1:25:17 

quote:

marea bravo falan hiç bulaşma dostum. arkadaşın dediği gibi hastasını bulursan satarsın parçalarıda pahalı .

ayrıca renault konforlu diyen arkadaşlar var. onlar fiatı sadece palio albea üretiyo sananlardır. bir grande punto meganedan konforlu. 1.3 90 hp grande punto 1.5 dizel megane ile aynı torku üretiyor hızlanmadda 2 saniye fark atıyo 1.5 megane.

sıfır alıcaksanda bi punto evonun içine otur derim bi test sürüşü yap. sürekli renault kullandıysan az çok ne demek istediğimi en iyi sen anlarsın sevgili üstadım .

ne alırsan al şimdiden hayırlı olsun kazasız beelasız kullan

36 Mesaj
18 Ocak 2010; 11:46:44 

asabi_troll üstad bilgileriniz için teşekkürler.dediğiniz gibi fiat serisinde renaultun eski versiyonlarına göre daha fazla konfor var.bunu gözlemledim.yeni versiyonları için de söylediklerinizde haklısınız.ancak yeni versiyon veya sıfır almak beni biraz aşar.bu nedenle biz artık bütçemize uygun bir araç düşünmek zorundayız.ayrıca ilginiz,dilek ve temenniniz için de teşekkür ediyorum.

5454 Mesaj
18 Ocak 2010; 19:58:57 

Arada kilo farkıda var. Megana haksızlık yapmayın. Araba pazarında Grande Puntolara bakıyordum bir tanesinin bagajını açıp narince kapatırken kaporta içine çöktü yanımda dayımda vardı resmen şoke uğradık. Böyle uyduruk kaporta olmazdı ben orda telaşla ne yapacağımı düşünürken ezilen kısım geri düzeldi. İşte Fiat halen böyle bir marka. Renault çok yol katetti özellikle Megan II de bunu gösterdi ama fiat halen olduğu yerde saymakla meşgul

Opel Astra H 1.3 cdti / 2013 Skoda Fabia 1.2/ Sony Alpha A57 / HP DV6 1235 et/Lenovo U310 / İpad Mini Retina wifi 32GB / İPhone 4 16 GB / Nokia Lumia 520 / ASUS MS238H 23" LED/ İbanez GRG 170dx / Philips - LivingColor/

2176 Mesaj
18 Ocak 2010; 20:05:18 

Buraya yorum yazanlara kalırsa Fiat hala Balilla'da kalmış

Tempra'nın temizini bulursanız kaçırmayın, marea biraz daha düşük donanımlı olur o fiyatlara. Bir de BRAVA ELX tavsiye ederim...

2439 Mesaj
18 Ocak 2010; 20:19:36 

quote:

Orijinalden alıntı: net_katil

Arada kilo farkıda var. Megana haksızlık yapmayın. Araba pazarında Grande Puntolara bakıyordum bir tanesinin bagajını açıp narince kapatırken kaporta içine çöktü yanımda dayımda vardı resmen şoke uğradık. Böyle uyduruk kaporta olmazdı ben orda telaşla ne yapacağımı düşünürken ezilen kısım geri düzeldi. İşte Fiat halen böyle bir marka. Renault çok yol katetti özellikle Megan II de bunu gösterdi ama fiat halen olduğu yerde saymakla meşgul

Onun için mi fiat 3 yıldır 1.4 150 hp lik t-jet motorlar kullanıyor da renault hala megane 3 de 1.6 16 V lık motoru kullanıyor fiat multiair motoru piyasaya sürdü 1.4 135 hp 1.4 170 hp lik motorlar geliyor tsi motordan daha düşük yakıt tüketimi renault ne yaptı daha yeni 1.4 130 hp lik impresor mudur nedir bir motor çıkarmış yakıt tüketimi nerdeyse atmosferik motorlarla aynı broadway 890 kilo renault 19 940 kilo clio 2005 model 940 kilo toros 880 kilo küçücük 1.6 palio bile 980 kilo aradaki farkı görüyoruz fransız araçları kadar kalitesiz kaportaya sahip araç yok piyasa da bütün araçları kazık gibi konfor berbat

Millet düğün salonunda kızlara bakarken ben dışarıda arabalara bakarım.

6506 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
VOITH
18 Ocak 2010; 20:24:11 

tutulmaz ama iyi arabalardır

0

0

laguna niye düşünmüyorsun

0

Vw fanatikliği değilde 1.6 bebek puseti gibi araçla V5.7 amerikana kafa tutmak en büyük fanatiklik olsa gerek..
Mercedesin yıldızından daha güçlü bir yıldız varsa o da chryslerın yıldızıdır..

6506 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
VOITH
18 Ocak 2010; 20:34:30 

quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

Onun için mi fiat 3 yıldır 1.4 150 hp lik t-jet motorlar kullanıyor da renault hala megane 3 de 1.6 16 V lık motoru kullanıyor fiat multiair motoru piyasaya sürdü 1.4 135 hp 1.4 170 hp lik motorlar geliyor tsi motordan daha düşük yakıt tüketimi renault ne yaptı daha yeni 1.4 130 hp lik impresor mudur nedir bir motor çıkarmış yakıt tüketimi nerdeyse atmosferik motorlarla aynı broadway 890 kilo renault 19 940 kilo clio 2005 model 940 kilo toros 880 kilo küçücük 1.6 palio bile 980 kilo aradaki farkı görüyoruz fransız araçları kadar kalitesiz kaportaya sahip araç yok piyasa da bütün araçları kazık gibi konfor berbat

ykaya sallamışsında sallamışsın renault kaç senedir euroncapta beş yıldız topluyor yok çürükmüşte motor u da ha aynıymışta bilmem neymiş renault fiatı havada karada yer

Vw fanatikliği değilde 1.6 bebek puseti gibi araçla V5.7 amerikana kafa tutmak en büyük fanatiklik olsa gerek..
Mercedesin yıldızından daha güçlü bir yıldız varsa o da chryslerın yıldızıdır..

1826 Mesaj
18 Ocak 2010; 20:41:49 

quote:

Ona kalırsa megane II nin plastik çamurlukları var.Töbe yarabbim saçmalamayın lütfen kaporta sağlamlığıyla araba sağlamlığı aynı şey demek değildir mühim olan bu devirde euro ncap den ne kadar puan aldığı ve kaç yıldız aldığıdır ve fiatın o modeli euro ncapdan 5 yıldız alarak geçmiş bi araçtır

saygılarımla

6678 Mesaj
18 Ocak 2010; 20:54:39 

quote:

Baktığınız GP kazalı falandır. Bende eski GP aracımda kaç kere kapattım hemde bir çok kez bayağıda sert kapattığım halde hiç böyle birşey ile karşılaşmadım.

quote:

Orijinalden alıntı: osmanlı13

mühim olan bu devirde euro ncap den ne kadar puan aldığı ve kaç yıldız aldığıdır ve fiatın o modeli euro ncapdan 5 yıldız alarak geçmiş bi araçtır

saygılarımla

Mühim olan aracın Ncap'den ne kadar puan ve yıldız aldığı değildir. Ncap testleri yanlış hatırlamıyorsam 60 km/h bir hızla test yapıyor sadece. Yani aracın 100 km/h hızda 120 km/h hızdaki çarpışmasındaki alacağı hasarı ne kadar güvenli ne kadar güvenli değil bunu bilemeyiz. Ncap fikir verebilir ama sadece 60 km/h civarlarında bir hızla yapılan testlere görede aracın ne kadar dayanıklı olup olmadığı ölçülemez.

5454 Mesaj
19 Ocak 2010; 0:35:59 

Ben ncap testinden kaç aldığından bahsetmiyorum aracın kalitesinden bahsediyorum. İşçilikten bahsediyorum benide yanlış anlamayın Fiata karşı o kadar ön yargılı bir insan değilim Stilo gibi çok beğendiğim bir aracı yapmış olan firma ayrıca yeni Bravolarıda Golfe tercih ederim şahsen.

Opel Astra H 1.3 cdti / 2013 Skoda Fabia 1.2/ Sony Alpha A57 / HP DV6 1235 et/Lenovo U310 / İpad Mini Retina wifi 32GB / İPhone 4 16 GB / Nokia Lumia 520 / ASUS MS238H 23" LED/ İbanez GRG 170dx / Philips - LivingColor/

1654 Mesaj
19 Ocak 2010; 15:42:48 

eğer g.punto düşünürseniz 2007 modelden aşşağsını almayın kronik arızası var.

YASİN KAYA

2933 Mesaj
19 Ocak 2010; 17:47:19 

fiatın en tutulan arabası unodur.

36 Mesaj
19 Ocak 2010; 20:23:49 

uno güzel araba olabilir ama aile arabası değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semazents -- 19 Ocak 2010; 20:28:33 >

5454 Mesaj
19 Ocak 2010; 20:38:30 

quote:

Orijinalden alıntı: n1say

eğer g.punto düşünürseniz 2007 modelden aşşağsını almayın kronik arızası var.

Neler mesela?

1193 Mesaj
19 Ocak 2010; 20:50:44 

arkadaşlar konu açtım ama pek cevap veren yok... hava yastığı açık bi marea buldum... 98 model elx... 176 binde...2 parça değişen var...sıralı lpg var... bakımlı 4 lastik yeni... 6500 liraya alınırmı? acil yardım lütfen ...satıcı değilim...aldığım arabaya 4-5 sene binerim... onay verirseniz yarın alacağım arabayı...

DENİZİN İÇİNDEKİ CANAVARI GÖRÜP DE ŞAŞMA... İÇİNDEKİ DENİZ OLAN CANAVARI GÖRDE ŞAŞ...

6678 Mesaj
19 Ocak 2010; 20:56:08 

quote:

Neler mesela?

İlk üretilen GP'lerde City motoru arızası vardı ancak ar-ge çalışma yaptı ve 2. model bir motor uyguladılar sorunun büyük bölümü çözüldü neredeyse hiç sorunla karşılaşan olmuyor. En azından duymadım , bilmiyorum ..

Bu sorunu olan araçların bu hatalarıda büyük bir çoğunluğu Garanti kapsamında halledildi

1654 Mesaj
19 Ocak 2010; 21:52:34 

quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

İlk üretilen GP'lerde City motoru arızası vardı ancak ar-ge çalışma yaptı ve 2. model bir motor uyguladılar sorunun büyük bölümü çözüldü neredeyse hiç sorunla karşılaşan olmuyor. En azından duymadım , bilmiyorum ..

Bu sorunu olan araçların bu hatalarıda büyük bir çoğunluğu Garanti kapsamında halledildi

hataları sölediğin için sağol yok bende forumdan birisinin başına gelmişdi garantisinin bitimine doğru değiştirmişti ondan dedim olduda tekrar sorun çıkarmasın size diye

YASİN KAYA

6678 Mesaj
19 Ocak 2010; 21:56:06 

quote:

Orijinalden alıntı: n1say

hataları sölediğin için sağol yok bende forumdan birisinin başına gelmişdi garantisinin bitimine doğru değiştirmişti ondan dedim olduda tekrar sorun çıkarmasın size diye

Genelde 2006 modellerde oldu ilk çıkanları onlar ama onlarında hepsinde değil çünkü bende 2006 GP sahibiydim hiç bir kronik arızayla karşılaşmadım. Şuan sorun gözükmüyor :)

1826 Mesaj
19 Ocak 2010; 21:56:40 

[/quote]

Mühim olan aracın Ncap'den ne kadar puan ve yıldız aldığı değildir. Ncap testleri yanlış hatırlamıyorsam 60 km/h bir hızla test yapıyor sadece. Yani aracın 100 km/h hızda 120 km/h hızdaki çarpışmasındaki alacağı hasarı ne kadar güvenli ne kadar güvenli değil bunu bilemeyiz. Ncap fikir verebilir ama sadece 60 km/h civarlarında bir hızla yapılan testlere görede aracın ne kadar dayanıklı olup olmadığı ölçülemez.
[/quote]

Mühim olan euro ncap dir neden?Çünki değerli kardeşim 100 km ile giderken herkez frensiz kaza yapmıyor son anda veya 50mt önce yaptıkları fren ile hız ortalamasının 64 km ye düştüğü gözlemlenmiştir buna göre 64km hızla yapılıyor o testler.

Saygılarımla

6 Mesaj
20 Ocak 2010; 0:17:10 

1.2 16v. fiat albea yada palio düşünüyorum. önerir misiniz? teşekkürler.

3754 Mesaj
20 Ocak 2010; 13:11:12 

quote:

Orijinalden alıntı: seatleon50

1.2 16v. fiat albea yada palio düşünüyorum. önerir misiniz? teşekkürler.

1.2 16 valf güzel bir motordur ve oldukça ekonomiktir sıralı sistem lpgyede uyumludur ben tavsiye ederim ama 8 valften uzak durun...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Ocak 2010; 13:17:21 

quote:

Orijinalden alıntı: eggys

tutulmaz ama iyi arabalardır

http://www.holiday-villarentals.com/rentacar/resimler/evler/700fiat_marea_2.jpg[ /image]

http://www.autoplenum.de/Bilder/P/p0000213/FIAT/FIAT-Bravo-100-16V-SX--1998-2000-.jpg[ /image]

laguna niye düşünmüyorsun

http://www.cochesadictos.com/wp-content/uploads/2008/05/renault-laguna-95.jpg[ /image]

Sen niye aile arabası tavsiyesi isteyenlere 3k araba resmi koyuyorsun

6678 Mesaj
20 Ocak 2010; 13:18:07 

quote:

Orijinalden alıntı: osmanlı13

Mühim olan euro ncap dir neden?Çünki değerli kardeşim 100 km ile giderken herkez frensiz kaza yapmıyor son anda veya 50mt önce yaptıkları fren ile hız ortalamasının 64 km ye düştüğü gözlemlenmiştir buna göre 64km hızla yapılıyor o testler.

Saygılarımla

Öncelikle çünki değil , çünkü olacak. Her neyse ;
Her kaza o hızlarda yapılmıyor hiç mi haber okumuyorsunuz 120yle 140la kaza yapanlar 90la çok keskin viraja girip hakimiyetini kaybedip takla atanlar .. Bu şekilde meydana gelen kazalardada ncap testiyle belli olur emin olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Trabzon61~ -- 20 Ocak 2010; 13:19:19 >

1627 Mesaj
28 Ocak 2010; 21:26:14 

Fiyatı 15-16 ya çıkarırsanız düşük donanımlı ama temiz bir stilo ihtiyaçlarınızı çok çok üzerinde karşılayacaktır.
Pek bilinen bir araba değildir ama fiat ın bence en iyi arabasıdır. Tutulmamasının tek sebebi fiat ın ilk piyasaya çıkardığında pahalı bir fiyata satmasıdır.

2008 FORD MONDEO TİTANİUM

2439 Mesaj
28 Ocak 2010; 21:46:21 

quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

Öncelikle çünki değil , çünkü olacak. Her neyse ;
Her kaza o hızlarda yapılmıyor hiç mi haber okumuyorsunuz 120yle 140la kaza yapanlar 90la çok keskin viraja girip hakimiyetini kaybedip takla atanlar .. Bu şekilde meydana gelen kazalardada ncap testiyle belli olur emin olun.

+1

Millet düğün salonunda kızlara bakarken ben dışarıda arabalara bakarım.

5454 Mesaj
28 Ocak 2010; 22:35:51 

Araştırıncada her araçta kronik sorun çıkıyor zaten. Astralarda Cim modülü, Golfte camlar, Japon otolarında içeriye yol sesi alması, Alfadaki Varyatör, Megandaki Bobin arızası, Pejodaki içeriye su almalar falan. Sorunsuz araç yok.

Artık teknoloji baya gelişti o kadar çokta araştırmamak gerek. Bir markadan diğerinden çok bir artısı yok bence. Varsa paran bastır al bir Mercedes.
3 gün önce bir taksiye bindim Fiat albeya km saatine baktım 470 bin km deydi.

3484 Mesaj
29 Ocak 2010; 2:09:22 

STİLO

0

0

Belki en tutulanı değil ama en konforlu en rahat kullanımı en zevkli araçlarından biri..Doblo, Albea gibi kamyon leylek kırması araçlardan ne anlıyorsunuz da başkasına tavsiye ediyorsunuz..Ben Connect kullanıyorum tavsiye de etmiyorum almayın kardeşim..Arabaya bindiğinizi anlamak istiyorsanız ve tercihiniz Fiat ise 1- Yeni Bravo 2-Stilo 3- Marea..Dobloymuş Albeaymış "otomobil" deyip alınacak araçlar değiller..Tofaş'a binin daha çok rahat edersiniz..Ford'da da durum aynı konfor odaklı düşünülüyorsa Taunus'u tavsiye ederim daha iyi..Connect de çok satıyor ama araba mı?? Hayır değil..Kamyon..Ruhsatında bile yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sye88 -- 29 Ocak 2010; 2:25:25 >

Astra Classic 3 Comfort Paket (Siyah)

1331 Mesaj
29 Ocak 2010; 3:59:05 

quote:

Arkadaşlar fiat serisi araçları hiç kullanmadım.genelde renault kullandım.ama şunu biliyorum fiat serisi araçlar daha konforlu zannedersem. Acaba fiat serisinin en çok tutulan aile otomobili hangisidir.aracı 2.el alacağımdan tavsiyenize ihtiyacım var bana bu konuda yardımcı olur musunuz.ilginize şimdiden teşekkürler.

bi kaç secenek var ama 1-2 binlira daha koyabilirseniz

http://www.sahibinden.c...15747WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.c...18410WQQpXQQdisplayitem

Dikenli Bir Yoldur Hayat Sevendemi Kabahat !!!

36 Mesaj
3 Şubat 2010; 14:14:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Sye88

STİLO

0

0

Belki en tutulanı değil ama en konforlu en rahat kullanımı en zevkli araçlarından biri..Doblo, Albea gibi kamyon leylek kırması araçlardan ne anlıyorsunuz da başkasına tavsiye ediyorsunuz..Ben Connect kullanıyorum tavsiye de etmiyorum almayın kardeşim..Arabaya bindiğinizi anlamak istiyorsanız ve tercihiniz Fiat ise 1- Yeni Bravo 2-Stilo 3- Marea..Dobloymuş Albeaymış "otomobil" deyip alınacak araçlar değiller..Tofaş'a binin daha çok rahat edersiniz..Ford'da da durum aynı konfor odaklı düşünülüyorsa Taunus'u tavsiye ederim daha iyi..Connect de çok satıyor ama araba mı?? Hayır değil..Kamyon..Ruhsatında bile yazıyor

güzel diyorsun da benim için ilk tercih aile aracı olmasıydı.bunu baştan ve sonraki mesajlarımda da belirttim.belki fark etmediniz.aslında sizin tavsiye ettiğiniz mareayı düşünüyorum ancak.tek sıkıntın bu araçların ikinci ellerini çok zayıf olması.bir de piyasada bir sürü marea modeli var ve en tutulanı hangisi.bunları merak ediyorum.

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semazents -- 3 Şubat 2010; 14:16:38 >

6678 Mesaj
3 Şubat 2010; 14:23:52 

quote:

0

Allahına kurban

5 Mesaj
3 Mayıs 2011; 17:39:02 

arkadaşlar fiatın en tutulan modeli paliodur..seri ve az yakıtlı olarak bilinir..aslında kullanımı rahat ve güzeldir..fakat az yakıt konusuna katılmıyorum..bende fiat palio 2003 model 1.2 16V EL vardı..şehir içi yakıta can dayanmıyor..bakmayın 1.2 motor olduğuna..9.6 yakıyor şehir içi..az yakar diye aldım fakat yakıtı öğrenince hemen sattım..fiyat olarak çok uçuk değildir..ama 2001-2002-2003 megane bence daha iyi..hem daha iyi hemde 8.9 gibi yakıtı var..

8003 Mesaj
3 Mayıs 2011; 18:12:23 

fiatın en çok satan tutan arabası
0

birinci sayfa, ilk mesaj günceldir :)http://forum.donanimhaber.com/m_46528250/tm.htm email:ferhatde@hotmail.com

4095 Mesaj
3 Mayıs 2011; 18:58:37 

doblo

Intel 4670k 4.4Ghz // MSI Z87 G45 Gaming // ASUS GTX780 DirectCU II OC 1202/7008Mhz // Gskill RipjawsX 8GB 1866 Mhz // SAMSUNG 128GB 840 Pro SSD // SAMSUNG 1TB 7200 RPM HDD // Cooler Master
HYPER 212 EVO combined Dual Akasa Apache PWM FAN
// XIGMATEK ASSASIN BLACK EDITION TAURO 80PLUS 700W // ASUS VG278HR 3D Vision™ 2 & LightBoost™ 144Hz // SteelSeries Siberia V2 USB HeadSet // A4 Tech x7 Keyboard&Mouse // SteelSeries Qck+ L // Logitech X540 5+1

1812 Mesaj
3 Mayıs 2011; 19:35:16 

Albea diye biliyorum.

donanımhaber

2021 Mesaj
3 Mayıs 2011; 22:13:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Selçuk ALAGÖZ

meganenın nasıl bir teneke olduğunu herkes bilir ayrıca yaptığınız yorum tamamen inandırıcılıltan uzak ve karalama amaçlı.Allah aşkına bırak punto yu şahinin bile kaputunu açıp kapatırken içine çökmez böyle bişey olması mümkün değil.çocukça bir karalama