Şimdi Ara

Eminönü-Hadımköy En Kısa Yol ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
6.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Eminönü'nden Hadımköy'e en kısa yoldan nasıl ulaşılabilir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: out

metro ile yenibosnaya gelin. Ordan hadımköy otobüsüne binin.

Hocam İstanbul'un baya yabancısıyım da.. Yenibosna'daki metroda Eminönü durağı gözükmüyordu.. Eminönü'nden Yenibosna'ya gelen metronun güzergahı nasıl ? Otogar a giden metro değil mi o ?

Ayrıca teşekkür ederim ilgin için..
  • Eminönünde metro yok. eminönünden 82 yazan otobüse biniceksin yenibosna. daha sonra yenibosnadan hadımköy minibüslerine biniceksin. toplamda 4 lira falan tutar
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_mac

Eminönünde metro yok. eminönünden 82 yazan otobüse biniceksin yenibosna. daha sonra yenibosnadan hadımköy minibüslerine biniceksin. toplamda 4 lira falan tutar

Hocam valla bende metro var diye umutlanmıştım.. Aslında para konusu sorun değil hocam.. Bi arkadaşım için araştırıyorum.. O hadımköy'den eminönü'ye giderken 2 saat 20 dakikada vardı.. Ben dönüş için en kısa yol hangisi onu öğrenmek için konu açmıştım

Bu dediğiniz güzergah kaç saat sürüyor acaba ?
  • valla yenibosnaya gitmek icin bi yol daha var. emiönünden tramvaya binp yusufpasada inersin. yusufpasadan 5 dk yürür metroya biner yenibosnada inersin. ordan yine hadımköy minibüsüne binersin. gelicegi saate baglı eger hafta ici mesai bitis saatleri sırasnda giderse e-5 yenibosnaya gidiste merter tarafı tıkalı olr.

buda yaklask 2.5 saat falan sürer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chnypc -- 16 Ocak 2010; 15:38:09 >
  • Eminönünden Hadımköye 40 lira
    Özel şoförlü araç kiralama hizmeti
  • eminönünden metroya(tramvay) binip zeytinburnunda aktarma yapıp yenibosnada ineceksin

yenibosnadan da hadımköy minibüsüne bineceksin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burhan

Eminönünden Hadımköye 40 lira
    Özel şoförlü araç kiralama hizmeti

az istiyosn yaw

@deadpixel

oda olabilr ancak tramvay zeytnburnuna gidene kadar cok colanıyo yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_mac

valla yenibosnaya gitmek icin bi yol daha var. emiönünden tramvaya binp yusufpasada inersin. yusufpasadan 5 dk yürür metroya biner yenibosnada inersin. ordan yine hadımköy minibüsüne binersin. gelicegi saate baglı eger hafta ici mesai bitis saatleri sırasnda giderse e-5 yenibosnaya gidiste merter tarafı tıkalı olr.

buda yaklask 2.5 saat falan sürer

Çok teşekkür ederim hocam.. Valla bu İstanbul'da bir yere gitmek çile yaa..

Ben şimdi önceki dediğin güzergaha iett nin sitesinden baktım.. Eğer orada yazan zamanlar doğruysa 2 saat civarı varılır gibi duruyor..

82
    YENİBOSNA METRO - EMİNÖNÜ hattı
    Gidiş-Dönüş sefer süresi : 115 Dk. (Yaklaşık 60 dakikada varsa)

418
    HADIMKÖY-YENİBOSNA METRO hattı
    Gidiş-Dönüş sefer süresi : 140 Dk. ( Bu da 75 dakikada varsa diyelim)

135 dakika.. Oy oy yine 2 saat 15 dakika oldu
  • Hadımköy deyip geçmeyin. Neresine gideceğinizde önemli!
    Ayrıca ben max. 1 saatte adrese teslim diyorum. (akşam trafiği hariç)
    7/24 hizmet!
  • @Burhan para sorun değil dediysek o kadar da değil yav

@deadpixel hocam aktarma olayı falan nasıl oluyor.. Sanırım o şekilde gidilirse 2 saatin altına düşürülebilir zaman..

Ayrıca tramvaya para ile biniliyor mu ?
  • tramvaydan korkma da hadımköy minibüsü daha uyuzdur.

şöyle yaparsın eminönünden tramvaya bin cevizlibağda in oradan avcılar metrobusune bin avcılarda in hadımköy minibüsüne bin
  • quote:

Orijinalden alıntı: dincerZ

@Burhan para sorun değil dediysek o kadar da değil yav

@deadpixel hocam aktarma olayı falan nasıl oluyor.. Sanırım o şekilde gidilirse 2 saatin altına düşürülebilir zaman..

Ayrıca tramvaya para ile biniliyor mu ?

Tramvayın girişlerinde gişeler var. Oradan jeton alıyorsunuz.

Sen tramvayla cevizlibağa kadar gel, ordan götüreyim, 30 lira!
  • Vay be yeni yeni şeyler öğreniyorum.. Bu konu sayesinde İstanbul'u avcumun içi gibi bileceğim

Şu tramvay olayı baya mantıklı gelmeye başladı bana.. Onun üstüne yoğunlaşalım

Burhan hocam 30 lira da çok
  • Hiç kasma o zaman, Eminönü-Cevizlibağ-Avcılar-Hadımköy yap. En kısa sürede böyle gidersin.

İstersen ticari taksiye bin, sana bi istanbul turu attırsınlarda gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burhan

Hiç kasma o zaman, Eminönü-Cevizlibağ-Avcılar-Hadımköy yap. En kısa sürede böyle gidersin.

İstersen ticari taksiye bin, sana bi istanbul turu attırsınlarda gör

Taksi mi aman deyim binsem binsem korsan taksiye binerim

Hocam işte @deadpixel hocamın da dediği gibi tramvay olayına gireceğiz sanırım.. Ama aktarmayla yenibosnaya mı geleceğiz yoksa avcılardan mı gideceğiz artık onu o zaman karar verilir sanırım..

Başka güzel bir yol yok demi

Valla bu İstanbul'da demek yolda gördüğümüz 10 kişiye yol tarif ettirsek 10 unun da farklı yol söyleme ihtimali var
  • Yardımcı olan tüm arkadaşlara tekrardan teşekkür ederim.. İstanbul beni bekle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.