Şimdi Ara

Vodafone, İngiltere'ye 50.000 adet iPhone satışıyla merhaba dedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünyanın en büyük 2.mobil servis sağlayacısı Vodafone, İngiltere'deki iPhone satışına yeterince iyi başlamış görünüyor.

MacWorld UK, telekomünikasyon devinin ilk gün itibariyle 50,000 iPhone'un ön başvuru yapan abonelerine gönderildiğini açıkladı. İngiltere'de iPhone satışı yapan O2, Orange ve Tesco Mobile (O2 ile birlikte)'den sonra 4.mobil operatör olan Vodafone'un üst düzey yöneticisi Guy Laurence'de, bu başlangıcın olağanüstü olduğunu belirtti.

2010 mali yılının ilk çeyreğinde yaklaşık 10 milyon ünite iPhone sattığı öngörülen Apple, Kanada ve İngiltere'de birden fazla operatörle anlaşma yaparak, tek operatör tekeline son vermişti. Apple'ın İngiltere'de anlaştığı diğer bir operatör Orange da ilk gün 30.000 adet iPhone satmayı başarmış ve bu sayının ülkede rekor olduğu iddia edilmişti.

• Avea'dan Voda'ya geçtim, malum, öğrenci nerde ucuza konuşursa oraya geçer.

20 saniye konuşmya bile 2 dakika hesaptan düşülüyor. Neyse, o sorun değil.

Bu aylık 250 kontör muhabbetini kaybetmemek için, *123#17# tuşlayıp aradıktan sonra çıkan tarihtemi, yoksa birgün önce mi yükleme yapacağım dedim, doğru cevap alamadım, ballandırmışlar da ballandırmışlar.

O da mühim değil. Benim telefon 30 saniye görüşemeden kesildioluyor. Vodafone'a geçtiğime pişman olmam umarım...

Daha ikinci günü bugün Voda'ya geçişimin. Hayırlısı bakalım.
  • bi iphone miz olmadı bea :D
  • Zaten Türkiye satış fiyatlarına bakınca da biraz zor olur :) Bi 32GB 3Gs nerden baksanız üst düzey sayılabilecek bi sistem parasına çıkıyor. Sanırsın içinde i7920,x58 anakart,3yollu DDR3 bellekler, 2TB da harddisk var :P
  • yeni nesil iphone kapıdayken bu fiyat verilmez buna..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

yeni nesil iphone kapıdayken bu fiyat verilmez buna..

Kapıda diyorsunuz da daha tanıtımına bile en az 6 ay var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

yeni nesil iphone kapıdayken bu fiyat verilmez buna..

Kapıda diyorsunuz da daha tanıtımına bile en az 6 ay var

yeni nesil iphone çıksın daha o hafta dahada yeni nesil iphone geyikleri dönmeye başlar böylece sizin zihniyetinizdekiler asla iphone alamazlar. ilk çıkan iphoneların bile halen gayet başarılı kullanıldığını düşünürsek iphone her zaman alınır diyorum.
  • @oksit
    Tamam hocam ben de aynı şeyi diyorum zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

@oksit
    Tamam hocam ben de aynı şeyi diyorum zaten

bende batuiste cevap vermiştim zaten en güzeli iphone almak ve tadını çıkarmak. ben ilk iphonedan almıştım uzun süre kullandım sonra sattım istemeyerek, şimdi eşime 3g olandan aldım öyle uygulamalar öyle oyunlar varki insanın dudağı uçukluyor, psp ile yarışır hale gelmiş iphone. ve şu an ilk iphonenu olanlarda bu uygulamaları kullanabiliyor, yani şöylede diyebiliriz iphone zaman içinde gelişen bir cihaz, hiçbir zaman ilk aldığınız günkü gibi durmuyor.
  • HTC cep telefonu aldım 2 gün kullandım şarjı hemen bitiyo servizse gönerdedim servisden geldin 20 gün sonra tekrar 2 gün kulandım şarjı hemen bitiyo gine servise gönderdim yedek parca bekliyo ben 50 gün dür telefon'sussum kim bunun hesabını vercek bana sanarım MAHKEME karar verir VADOFONE dava actım!!!! cihazın iadesini istıyorum yada bir üst modelı ben o cihazı kesinlikle istemıyorum!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: fethullahgültekin

HTC cep telefonu aldım 2 gün kullandım şarjı hemen bitiyo servizse gönerdedim servisden geldin 20 gün sonra tekrar 2 gün kulandım şarjı hemen bitiyo gine servise gönderdim yedek parca bekliyo ben 50 gün dür telefon'sussum kim bunun hesabını vercek bana sanarım MAHKEME karar verir VADOFONE dava actım!!!! cihazın iadesini istıyorum yada bir üst modelı ben o cihazı kesinlikle istemıyorum!!!

Tamam dostum simdi sakin ol ve silahını usulca yere bırak..
  • quote:

HTC cep telefonu aldım 2 gün kullandım şarjı hemen bitiyo servizse gönerdedim servisden geldin 20 gün sonra tekrar 2 gün kulandım şarjı hemen bitiyo gine servise gönderdim yedek parca bekliyo ben 50 gün dür telefon'sussum kim bunun hesabını vercek bana sanarım MAHKEME karar verir VADOFONE dava actım!!!! cihazın iadesini istıyorum yada bir üst modelı ben o cihazı kesinlikle istemıyorum!!!

ağa direk üye olup patlamış.
  • çapılırsunuz bfeytullah hocaya ne ooo
  • quote:

ne içtiniz acaba
  • 20 aylık konuymuş ben de ip5 sandim.
  • Konu hortlamis. Bende yeni iphone ne zaman tanitilmista satisa baslanmis diye ince ince dusunmeye baslamistim :)
  • Konuyu kapatalım da biraz geriye düşsün. Şimdi herkes ip5 çıktı diye girer konuya.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.