Şimdi Ara

alfa romeo giulietta REVEALED 2010 (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.991
Cevap
49
Favori
889.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce Üstün Oto Ankara'yı aradım, araçlar 20sinde satışa çıkcak dedi, İstanbul'da showroom lara koymuşlar deyince, 15-20 arası bir tarihte gelcek ama 20sinde satışa çıkcak dedi, ilgilenlere duyrulur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoppus

Az önce Üstün Oto Ankara'yı aradım, araçlar 20sinde satışa çıkcak dedi, İstanbul'da showroom lara koymuşlar deyince, 15-20 arası bir tarihte gelcek ama 20sinde satışa çıkcak dedi, ilgilenlere duyrulur...

İstanbul' a oranla çok daha geç gelecek araçlar.Biraz daha bekleyelim bakalım.Acelemiz yok nasıl olsa.Hem o zamana kadar fiyat ve donanım hakkında daha fazla düşünebilir ve daha doğru kararlar alırız diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar, eğer aracımız hangi gemide ise, isim olarak bilmemiz şart, şu an nerede olduğu öğrenebiliriz.

http://www.marinetraffic.com/ais/
  • quote:

Orijinalden alıntı: nercer
    Arkadaşlar, eğer aracımız hangi gemide ise, isim olarak bilmemiz şart, şu an nerede olduğu öğrenebiliriz.

Hangi marka, hangi arac bu kadar sevkle bu kadar heyecanla beklendi...........
    Sorarim size :)
    Kavuracak ortaligi
  • quote:

Arkadaşlar, eğer aracımız hangi gemide ise, isim olarak bilmemiz şart, şu an nerede olduğu öğrenebiliriz.

@nercer; geminin adını da öğrenirsin sen valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fragland -- 2 Ağustos 2010; 20:11:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: harleyci34

quote:

Hangi marka, hangi arac bu kadar sevkle bu kadar heyecanla beklendi...........
    Sorarim size :)
    Kavuracak ortaligi

Samimi söyleyeyim ki, 2 gün öncesine kadar heyecan pek yoktu, ne zamanki aracınız gemi bekliyor dediler, o zaman işte doruk noktaya ulaştı.

• Arkadaşlar bizim juli bu gün itibarı ile görücüye çıkmış. Bu akşam üstü yaklaşık bir saat inceledik. İncelediğimiz araç Beyaz dist. 170 bg likti. Dışarıdan bakıldığında acayip oturaklı duruyor. Kokpitinde kesinlikle güvende hissediyorsunuz. İç döşemesi ve ön konsol beklediğimden daha kaliteli çıktı. Gereksiz ayrıntı, detay ve abartı yok. Araç sınıfının en üst kalitesi diyebilirim. Deneme sürüşü tabiki yapamadık ama biz olayı kesinleştirdik. Zaten kaporo vermiştik. Ismarladığımız aracın ay sonuna kadar teslim edileceği söylendi.

Bu aracın tutacağından eminim. Çok tutarsa yakın bir gelecekte fiyat yükseltmeseler bile donanımını kesinlikle kısarlar. Bu nedenle almayı düşünen arkadaşlar acele etsinler bence.

Keyifli sürüşler..........
  • quote:

Orijinalden alıntı: aorta

Arkadaşlar bizim juli bu gün itibarı ile görücüye çıkmış. Bu akşam üstü yaklaşık bir saat inceledik. İncelediğimiz araç Beyaz dist. 170 bg likti. Dışarıdan bakıldığında acayip oturaklı duruyor. Kokpitinde kesinlikle güvende hissediyorsunuz. İç döşemesi ve ön konsol beklediğimden daha kaliteli çıktı. Gereksiz ayrıntı, detay ve abartı yok. Araç sınıfının en üst kalitesi diyebilirim. Deneme sürüşü tabiki yapamadık ama biz olayı kesinleştirdik. Zaten kaporo vermiştik. Ismarladığımız aracın ay sonuna kadar teslim edileceği söylendi.

Bu aracın tutacağından eminim. Çok tutarsa yakın bir gelecekte fiyat yükseltmeseler bile donanımını kesinlikle kısarlar. Bu nedenle almayı düşünen arkadaşlar acele etsinler bence.

Keyifli sürüşler..........

Hayırlı olsun arkadaşım.Araç hakkında bikaç sorum olacaktı cevaplandırırsanız sevinirim.Aracın ön konsolunda kullanılan malzeme yumuşakmı yoksa sertmi.Koltuk kumaşları kalitelimi.Birleşim yerlerindeki işçilik nasıl.Yani herhangibir orantısızlık veya ufak açıklıklar varmı.İçine bindiğinizde kasvetli bi havamı vardı yoksa yeterince ferahmıydı.Arka diz mesafesi nasıldı.Birde fotolarda kompakt bir yapıya sahip olduğu görülüyor.Aracın büyüklüğü segmentine göre nasıl.Mesela yeni astra kadar varmı yada yeni golf kadar falan.Çok soru sordum farkındayım ama cidden merak ediyorum bunları.

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Hayırlı olsun arkadaşım.Araç hakkında bikaç sorum olacaktı cevaplandırırsanız sevinirim.Aracın ön konsolunda kullanılan malzeme yumuşakmı yoksa sertmi.Koltuk kumaşları kalitelimi.Birleşim yerlerindeki işçilik nasıl.Yani herhangibir orantısızlık veya ufak açıklıklar varmı.İçine bindiğinizde kasvetli bi havamı vardı yoksa yeterince ferahmıydı.Arka diz mesafesi nasıldı.Birde fotolarda kompakt bir yapıya sahip olduğu görülüyor.Aracın büyüklüğü segmentine göre nasıl.Mesela yeni astra kadar varmı yada yeni golf kadar falan.Çok soru sordum farkındayım ama cidden merak ediyorum bunları.

207m arkadaş, inan sorduğun soruların aynıları geçtiğimiz akşamüstüne kadar benimde kafamdaydı. Daha önceki yazılarımda da belirtmiştim, yıllardır VW kullanıcısıyız ailecek. (Ben tam donanımlı Tiguan T&F sahibiyim). Juliyeti görene kadar alfalar hakkında bilgim yoktu. Ancak Lancia Deltayı detaylı olarak incelemiştim. Juliyet'in iç donanımı bence en az VW kalitesinde ve Lancia'dan daha kaliteli görünüyor. Ön konsol için özellikle kaygılıydım. Kesinlikle beklediğimden daha kaliteli buldum. Üst kısımlar, kapılar da dahil olmak üzere yumuşak malzemeden yapılmış. Sert plastik sadece alt kısımlarda ve tam orta kısımda var ancak gayet estetik. İncelediğimiz araç deri koltuklu idi. İşçilik bence gayet başarılı. İç mekan için bırakın kasvetli vs tanımlarını çok ferah ve çekici. Yeni astrayı bilmiyorum fakat sanıyorum golften daha büyük. Arka koltuk diz mesafesi deyeneyebildiğim kadarıyla golften az değil. "Kompakt" kelimesi aslıda tam olarak juliyeti tanımlıyor.

Bizim ayırttığımız araç 105 bg Dist. Ek donanımı yok ancak keşke olsaydı. Fakat eşimin istediği renkte ek donanım yok. Yenisini sipariş verip daha uzun süre beklemek bu fiyatları yakalayamama konusunda sanki biraz riskli gibi. Satış temsilcisinden aldığım tüyoya göre, ilgi beklediklerinden çok fazla olduğu için şu ilk başlarda verilen %1-2 indirimler artık kesinlikle verilmeyecekmiş...... Bu gün bizimki hariç 4 araç satılmış.

Sonuçta şunu söyleyeyim. Juliyet olmasaydı Golf TDİ almak üzereydik. Ama bu gün için, sanıyorum juliyet daha mantıklı bir seçim.....

Kolay gelsin.....
    ,

• quote:

quote:

207m arkadaş, inan sorduğun soruların aynıları geçtiğimiz akşamüstüne kadar benimde kafamdaydı. Daha önceki yazılarımda da belirtmiştim, yıllardır VW kullanıcısıyız ailecek. (Ben tam donanımlı Tiguan T&F sahibiyim). Juliyeti görene kadar alfalar hakkında bilgim yoktu. Ancak Lancia Deltayı detaylı olarak incelemiştim. Juliyet'in iç donanımı bence en az VW kalitesinde ve Lancia'dan daha kaliteli görünüyor. Ön konsol için özellikle kaygılıydım. Kesinlikle beklediğimden daha kaliteli buldum. Üst kısımlar, kapılar da dahil olmak üzere yumuşak malzemeden yapılmış. Sert plastik sadece alt kısımlarda ve tam orta kısımda var ancak gayet estetik. İncelediğimiz araç deri koltuklu idi. İşçilik bence gayet başarılı. İç mekan için bırakın kasvetli vs tanımlarını çok ferah ve çekici. Yeni astrayı bilmiyorum fakat sanıyorum golften daha büyük. Arka koltuk diz mesafesi deyeneyebildiğim kadarıyla golften az değil. "Kompakt" kelimesi aslıda tam olarak juliyeti tanımlıyor.

Bizim ayırttığımız araç 105 bg Dist. Ek donanımı yok ancak keşke olsaydı. Fakat eşimin istediği renkte ek donanım yok. Yenisini sipariş verip daha uzun süre beklemek bu fiyatları yakalayamama konusunda sanki biraz riskli gibi. Satış temsilcisinden aldığım tüyoya göre, ilgi beklediklerinden çok fazla olduğu için şu ilk başlarda verilen %1-2 indirimler artık kesinlikle verilmeyecekmiş...... Bu gün bizimki hariç 4 araç satılmış.

Sonuçta şunu söyleyeyim. Juliyet olmasaydı Golf TDİ almak üzereydik. Ama bu gün için, sanıyorum juliyet daha mantıklı bir seçim.....

Kolay gelsin.....
    ,

Bu cümle benim için yeterli Çok teşekkür ederim cevaplarınız için.Kafamdaki soru işaretleri ortadan kalkmış oldu.Benim için kalite çok önemli bi kriter.Giulietta düşünmeden önce golf TDI, octavia TDI yada delta dizel düşünüyordum.Kaliteye ne kadar önem verdiğimi sanırım bu araçlar anlatır.Giulietta'yı gördükten sonra ilk hedefim yaptım bu aracı.Bende dizel düşünüyorum bu aracı.Acelemde yok zaten.Siparişle almayı planlıyorum beklerim 2 ay sorun değil.Ama tabi önce aracın Ankara' ya ulaşması lazım.Buraya bi gelsin kararım iyice netleşir zaten

• İlk alan kisilerden biri olarak -internetten gorup aldik- ki o zaman italyada uretimleri yeni baslamisti, yaptigimiz tamamen deli isi.
    Bizim icin tek kriter 2-3 onemli otoyazarina ozel olarak verilen test araclarinin denenme yazilariydi...
    Simdiki gencler cok sansli :)
  • quote:

Ön konsol için özellikle kaygılıydım. Kesinlikle beklediğimden daha kaliteli buldum. Üst kısımlar, kapılar da dahil olmak üzere yumuşak malzemeden yapılmış. Sert plastik sadece alt kısımlarda ve tam orta kısımda var ancak gayet estetik. İncelediğimiz araç deri koltuklu idi. İşçilik bence gayet başarılı.

Şu aşağıdaki resminde hangi kısım yumuşak malzeme?
    Ayrıca konsolu boydan boya çevreleyen yumuşak şerit haricindeki kısımlar sert malzeme mi? Ve direksiyon hakkındaki görüşünüz nedir?

alfa romeo giulietta REVEALED 2010

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 3 Ağustos 2010; 9:35:03 >

• alfa romeo giulietta REVEALED 2010

Bu fotoda yumuşak malzeme kullanılan yerler daha iyi belli oluyor.
  • Ne yalan söyleyim kapı içleri benim pek hoşuma gitmedi.
  • quote:

Ne yalan söyleyim kapı içleri benim pek hoşuma gitmedi.

Orası fazla gözükmediği için bizim italyanlar özen göstermezler o tip yerlere:))
    herzamankı gibin
  • YArın gidip görücem inşallah,siparişi verip kesinleştireceğim sıkıldım beklemekten,kapı içlerini fazla takmıyorum bende.yalnız beyaz renge fark alınması durumu nasıl olacak onu taktım 1000 TL daha dururken
  • hala dizelmi benzinmi kesin karar vermiş değilim bu konu baydı diyenler olabilir .dizel alanlar niye dizel ,benzinciler niye benzin açıklasın kısaca bakalım bizde aydınlanalım.bu karar için son gece ona göre.yurt dışı kullanıcılarının tüketim verilerine ulaşabilen varmı. çok şeymi istedim
  • Kapı içlerini neden beğenmediniz anlayamadım. Kendi segmentindeki bir çok araçtan daha kaliteli ve estetik, fotolarda tam belli olmuyor.

Benim alfa kullanıcılarına bir sorum olacak. İş yerinde alfa almaya karar verdiğimizi söylediğimizde hem bana hemde kendi iş yerinde eşime, "hiç bir zaman golfteki gibi sadece bakım zamanları servise gitmeyi unutun, alfalar sık arıza yaparlar, 11 yıl kullandıktan sonra ( eşim golfünü 11 yıldır kullanıyor) hiçbir zaman golfteki dayanıklılığı yakalayamazsınız" gibi eleştiriler yapıyorlar. Bu eleştirilerin aslı varmıdır??????
  • Aslinda biraz dogru
    Servise cok sık ugrariz biz alfacilar
  • quote:

Ne yalan söyleyim kapı içleri benim pek hoşuma gitmedi.

Bencede guzel degil
    O kadar para ver sonucta kalite cok dusuk...
    Nerde audi vw nerde alfa
    Muthis kalite farki var arada
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.