Şimdi Ara

alfa romeo giulietta REVEALED 2010 (487. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.990
Cevap
49
Favori
889.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baya araştırdım ciddi düşünüyorum aracım honda civic 90 bin elgance siyah düşünen arkadaşlara satabilir varsa guilettaları takasa girerim
  • Selam arkadaslar
    Giulietta arka silecek motoru arızası yasayan oldumu,olduysa problemi nasıl çözdünüz?
    Silecek motoru perçinle tutturulmuş ,sökülmesi geri takılması vsvs?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • elninoartist E kullanıcısına yanıt
    Servisle iletişime geçtiniz mi 200-300tl ye hallederler en fazla dışarda yaptırsanız benzer fiyat alırsınız.
  • Scheisse kullanıcısına yanıt
    Parcanın fiyatı 350 tl internetten baktığım kadarıyla,işçilik vs serviste pahalıya gelir sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • elninoartist E kullanıcısına yanıt
    Pazarlık yapılabiliyor helede servisi bakımlar için sürekli kullanıyor müdürünü vs. tanıyorsanız
  • Sıfırlarında ne kadar indirim yapılıyor?
  • Yaklaşık 5 ay oldu alalı. Bir kaç defa cd yi vermediği oldu. Ha bir de Arka plaka lambalarından biri patlamış. Onu değiştirdim. 5 tl lik bir masrafı oldu :) Bu iki problem dışında maşallah diyorum. Dağlara taşlara. Kullandıkça daha çok sevdim. Bir de şu vişne çürüğü rengi çabuk kirlenmese süper olacak. 2 haftada bir iç dış temizlik yaptırmak zorunda kalıyorum. Kiri çok gösteriyor.

Alfa hastası oldum resmen . Mayıs gibi satmayı düşünüyorum. Bir de şu 159 u deneyelim diyorum. Çok övüyorlar. Elimden hemen çıkarabileceğimi bilsem hiç düşünmem. Ama piyasası giulietta kadar değil. Yani giulietta da iyi değil ama 159 kadar da değil tabi. Galiba alfa nın eski tarzını yansıttığı son aracı 159. geçen trafikte görmüştüm siyahını. gözlerimi alamadım yahu. Bir araba nasıl seksi olabilir :)

Bu arada beyler bu paspaslar çabuk kirleniyor. Farklı bir paspas mı alsam bilmiyorum. Korumak için de dandik bir şey almak istemiyorum. Ayrıca cantları siyah görmek istiyorum bir de. Yakışacağını düşünüyorum. Plastidip öneriyorlar. Ne dersiniz tavsiyeye açığım

• quote:

Orijinalden alıntı: elninoartist

Selam arkadaslar
    Giulietta arka silecek motoru arızası yasayan oldumu,olduysa problemi nasıl çözdünüz?
    Silecek motoru perçinle tutturulmuş ,sökülmesi geri takılması vsvs?

Merhaba,
    Problem yaşıyorum evet. Bazen tek kelimeyle saçmalıyor. Hatta bir defasında E5'te giderken kontak bile kapattım dursun diye :)
    Yılmaz ustaya gösterdim, akü kutup başlarını söküp resetledik ama çözüm olmadı. Motoru değiştirmeyi de hiç düşünmedim açıkçası. Böyle idare ediyorum...
  • Giulietta almayı düşünüyorum 65000 tl bütçe var.Yılda 15000 km yaparım.1.4 benzin li yakıtı nasıl çok ise dizele yönelicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makaxone

Giulietta almayı düşünüyorum 65000 tl bütçe var.Yılda 15000 km yaparım.1.4 benzin li yakıtı nasıl çok ise dizele yönelicem.

ben geçen hafta 1,4 tct olanından aldım. 8,5 lt yakıyor şehir içi normal kullanımda.
  • manuel mi sizin ki.
  • Makaxone kullanıcısına yanıt
    otomatik
  • dizel otomatik seçeneği nisanda geliyormuş bilginize jülyettanın
  • kaç cc de??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asandra

dizel otomatik seçeneği nisanda geliyormuş bilginize jülyettanın

Ben bu yılın son çeyreğinde diye duydum. Sanırım sonbahar ortasını bulur.

• nisan en geç mayısta 1.6 dizel seçeneğinde
  • daha italya da satışı yok..2.0 tct var hazırda..1.6 olmaz gibi ama olursa da harika olur tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfadent -- 24 Ocak 2016; 8:56:31 >
  • 3 ay kadar önce 1,4 170 hp tct aldım. Yaklaşık 5000 km yol yaptım. Ortalamam 8,2 lt. Bazen çok sakin sürdüm bazen ayağımı gazdan hiç çekmedim. Tam karma tüketim oldu yani.

Araç çok zevkli gerçekten. Spor araba ruhunu size hissettiriyor. Kendi sekmentinde neredeyse rakibi olmayan bir araba.

Her sabah işe gidiyorum ve şirketin önüne park ediyorum. Arabadan inip şirkete doğru 5-10 adım yürüdükten sonra dönüp bi bakıyorum ve "çok tatlı ya" diyorum. Gerçekten çok güzel ve çok yakışıklı bir araba.

Roll yapıpda geçemediğim bir araç henüz çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ıcp -- 25 Ocak 2016; 22:15:52 >
  • Araç çıkalı 6 sene olmasına rağmen sınıfının en yakışıklı arabası bence Alfa Romeo da en çok bunu seviyorum yıllar geçsedde tasarım güncelliğini koruyor
  • 6 sene önce üniversitede okurken, araba çıktığı vakit istanbula gitmiştim arabayı görmeye, o zamanlar ankara'da bayi yoktu. vay arkadaş ne günler : )
  • 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.