Şimdi Ara

Windows 7 Hizmet Paketi 1 (SP1) Eylül ayında gelebilir, işte detaylar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
7.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimilerince şimdiye kadar hazırlanan en iyi Microsoft işletim sistemi olarak gösterilen Windows 7 için Hizmet Paketi 1 (SP1) çalışmaları sürürüyor. Kurumsal pazardaki pek çok müşterinin ciddi bir güncelleme çıkmadan Windows 7'ye geçmek istememesi karşısında kolları sıvayan Microsoft, mümkün olan en kısa sürede Hizmet Paketi 1'i duyurmayı hedefliyor. Microsoft cephesinden henüz resmi herhangi bir tarih açıklanmış olmasa da gelen yeni bilgiler, Hizmet Paketi 1'in Eylül ayında kullanıma sunulabileceğini işaret ediyor. Peki Hizmet Paketi 1, Windows 7'ye neler kazandıracak ?

Windows XP ve Windows Vista için hazırlanan Hizmet Paketleri'nde olduğu gibi Windows 7 SP1 de çıktığı an itibariyle RTM sürümüne kadar yayınlanmış tüm güncellemeleri içerecek. WiFi ve Bluetooth için yeni güncellemeler içermesi beklenen Hizmet Paketi 1 aynı zamanda USB 3.0 desteği de içerecek. Öte yandan irili ufaklı başka güncellemelere de sahip olacak Windows 7 Hizmet Paketi 1'in, Windows Vista için çıkan SP1 ve SP2'deki gibi radikal değişiklikler getirmesiyse beklenmiyor.

• çıkmadan emin olamayız ama bana windows 7 ye yeni olduğu için şüpheyle yakalaşanlara. "aha sistemi güncelledik daş gibi oldu artık geçebilirsiniz" demek için yapılmış gibi geldi.
  • Adamlara bak kıcı kırık service pack için 6 ay önceden duyuru yapıyor .Sırf show

Bu arada microsoft windows 8 den sonra işletim sistemi çıkarmıyacakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.o.T.u.S -- 15 Ocak 2010; 19:14:24 >
  • xpye dönecem ben ya msn falan donuyo windows 7 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teacher

Adamlara bak kıcı kırık service pack için 6 ay önceden duyuru yapıyor .Sırf show

kendileri duyuru yapmadı ki ilk olarak üstte linkini verdiğim blogda yayınlandı haber sonrasında microsoft hazırlanıyor dedi ancak tarih vermedi üstteki 1nci linkte ayrıntılı haber var zaten sp1de vistada ve xpdeki gibi olmayacak çünkü win7 hazır işletim sistemi idi çok büyük değişiklikler olmuyacak yine üstte verdiğim 2nci linkteki microsoftun açıklamalarını okuyabilirsiniz
  • hala xp kullanan biri olarak 4 ever xp
  • Windows 7 Oyun performansı olarak ne XP nede Vista kadar iyi değil oyun performansını beğenmedim açıkcası. Windows 7'de Mirors Edge oynarken görüntüde yavaşlama donma sorunu oluşuyor aynı oyunu vistada çok akıcı oynuyorum benzer sorunlar başka oyunlarda da oluyor sistem kötü desem öyle birşeyde yok 4gb ram 2.66 Core2Duo işlemci gtx260 ekran kartı var yinede oyunlarda performans düşüşü oluyor Win7 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

hala xp kullanan biri olarak 4 ever xp

win 7 kullanmamış yurdum insanı örneği kullanıpta bunu söyleyeni görmedim bir iki problem dışında şimdiye akdar yapılmış en düzgün windows kimse çamur atmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadtneverdie -- 15 Ocak 2010; 19:41:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

win 7 kullanmamış yurdum insanı örneği kullanıpta bunu söyleyeni görmedim bir iki problem dışında şimdiye akdar yapılmış en düzgün windows kimse çamur atmasın.

İlk olmayı severim.
    Hala Windows XP Professional kullanıyorum. Babalar gibi.

http://forum.donanimhaber.com/m_29885855/tm.htm

• quote:

quote:

yanılıyorsun win 7 kullandım

kanıt olarak

Üst konu: Windows 7 -ANA KONU- (Tanıtım-Kurulum-Sorun)

topic inde mesajlarımı görebilirsin.takıldıgım bi kaç yer vardı onları sormuştum

edit:

konu altına böyle bi mesaj yazmış isem "hala xp kullanan biri olarak 4 ever xp" daha önceden win 7 kullandıgımı anlamanız gerekirdi.önyargı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 15 Ocak 2010; 20:01:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Janti
    quote:

quote:

İlk olmayı severim.

bende ilk olmayı severim linkler bu konudaki ilk mesajda ve imzamda

• quote:

Orijinalden alıntı: soulcubee

quote:

quote:

quote:

İlk olmayı severim.

Yanlış anladınız sanırım. Eğer imayı doğru anladıysam...
    Ben gövde gösterisi yapmadım. Siz "Windows 7 kullanmamış yurdum insanı örneği..." demişsiniz arkadaşa. Bende "Bak Windows 7 konusunu açan benim ama hala Xp kullanıyorum" anlamında cevap vermek istedim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: soulcubee
    quote:

quote:

quote:

İlk olmayı severim.

Yanlış anladınız sanırım. Eğer imayı doğru anladıysam...
    Ben gövde gösterisi yapmadım. Siz "Windows 7 kullanmamış yurdum insanı örneği..." demişsiniz arkadaşa. Bende "Bak Windows 7 konusunu açan benim ama hala Xp kullanıyorum" anlamında cevap vermek istedim.

Janti onu ben demedim ki sadtneverdie dedi ben haberi fx57'den önce yazmıştım ondan öyle alıntı yaparak bir mesaj yazdım gövde gösterisi değil yani

• vista hezimetinden sonra windows bu sefer iyi iş çıkardı.
  • Nicklerin karışacağını fark ettim ama fazla dikkat etmedim. Pardon o zaman.
  • win7 nin oyun performansını beğenmeyenler için oyunların win7 ye göre yazılmadığını hatırlatmakta fayda var yeni bir sistem biraz zaman lazım ayrıca dediğiniz gibi bir uçurum yok..
  • quote:

Nicklerin karışacağını fark ettim ama fazla dikkat etmedim. Pardon o zaman.

bende sormak istiyorum neden xp? var mı mantıklı bir neden? yoksa sırf xp kullanıyorum demek için mi? evdeki pc elrin biri xp biri win7 bakıyorum bakıyorum xp kullanmak için 1 tane neden göremiyorum. illa xp özleyen sanallaştırmayı kullansın :)
  • Tüm işletim sistemlerini kullanmış biri olarak, en iyisi çıkana kadar şu an WİNDOWS 7..
  • quote:

quote:

Gör o zaman.. Kullandım şimdi XP deyim..

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.