Şimdi Ara

AMD: Ekran kartı güncellemesi sanıldığı kadar zor değil, maymunlar bile yapıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
10.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 99$ seviyesindeki etiket fiyatıyla DirectX 11 destekli Radeon HD 5670 modelini pazara süren AMD çok ilginç te bir video yayınladı. Yeni video'da başrolü maymunlara veren AMD, ekran kartı güncellemesinin zor olmadığına, dileyen her kullanıcının birkaç basit adımda ekran kartı güncellemesi yapabileceğine dikkat çekiyor. Tabii AMD güncelleme için tercih edilecek yeni ekran kartının ATi Radeon serisinden bir üye olmasını da özellikle tavsiye ediyor.

Not: Video Youtube üzerinden yayınlanmaktadır.

AMD hazırladığı bu video ile donanım güncellemesinin korkulacak kadar zor bir uygulama olmadığını, kullanıcıların basit birkaç adım ile ekran kartlarını değiştirebileceklerini göstermeyi amaçlıyor. Bu ilginç videoya ek olarak AMD bir de rehber hazırladı. Ekran kartı kurulumuyla ilgili bilgiler içeren (çok daha kapsamlı bilgiyi görselli anlatımlarıyla Donanım Haber forumlarında bulabilirsiniz!) bu rehbere göz atmak isterseniz, buradan ulaşabilirsiniz.

• çok ilginç amd acaba bu videoyla ne amaçladı ? eski kartları kullanmaya devam eden kullanıcılar bunu bir hakaret olarak mı algılamalı yoksa ati kart almak için bir teşvik mi ?
  • Süper ya yıkıldım
  • süper ya...
  • Müthiş
  • Maymunun düşünürkenki hali çok iyiydi ama.Acaba ne taksam diye düşünüyordu galiba.(ati almaya karar vermiş.)
  • 10 sene bilgisayar kullanıp daha ekran kartı sürücüsü yükleyemeyenler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 14 Ocak 2010; 23:18:35 >
  • hahaaha çok iyi
  • vay bea... fabrikalara işci buldular :D

3 muza 3 ögün calisirlar :)
  • TİPE BAK YA
  • :D
  • SONUNDA MÜŞTERİLERİDE MAYMUNA ÇEVİRDİNYA;BAŞKADA BİŞEY DEMİYORUM SANA ATİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Solitude

çok ilginç amd acaba bu videoyla ne amaçladı ? eski kartları kullanmaya devam eden kullanıcılar bunu bir hakaret olarak mı algılamalı yoksa ati kart almak için bir teşvik mi ?

quote:

AMD hazırladığı bu video ile donanım güncellemesinin korkulacak kadar zor bir uygulama olmadığını, kullanıcıların basit birkaç adım ile ekran kartlarını değiştirebileceklerini göstermeyi amaçlıyor.

Ekran kartını değiştirmek isteyip de nasıl yapacağını bilmeyen ya da kısmen korkan kullanıcılar için bunu mizahî bir yolla söylemişler. Çok da art niyet olduğuna inanmıyorum şahsen. Ama yanlış anlaşılmalara mahâl verebilir mi? Bilinmez...

Ben eğlenceli buldum. Güzel düşünmüşler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndryTR -- 14 Ocak 2010; 23:25:51 >

• ahhaha süper ya bu maymun benim patrona benziyo ahaahhaha bırak ekran kartını daha kulaklık jack ını takamıyo
    ulen çok güldüm ya
  • Çok güzel olmuş
  • Buda diğeri gibi saçmalamaya başlayacak galiba. Bulaşıcı heralde bu.

Ekran kartı değiştiremeyenler maymundan beter demeye çalışıyor heralde.
  • Kartı değiştirmek kolay tabii, onu benim kuzen de yapıyor ama iş çipset sürücüsü, directx ve sürücü kurmaya gelince hemen "kuramıyorum, gel de kur" diye telefon açılıyor. Bu videoya gelince zaten hayvanların bu tür reklam, vb işlerde kullanılmasına karşıyım, hadi çocuklara yönelik programlarda bir miktar kabul edilebilir ama yetişkinlere yönelik yapımlar için mümkünse boş yere rahatsız etmeyelim elemanları.
  • Eğer official bir video ise, bence yakışmamış AMD'ye..
  • quote:

AMD: Ekran kartı güncellemesi sanıldığı kadar zor değil, maymunlar bile yapıyor

amd müşterileriyle dalga geçmeyide öğrenmiş

Türk milleti ekran kartının ne olduğunu biliyor mu ?

% 90 bilmiyordur

Bayanlarda bu oran %99

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 14 Ocak 2010; 23:47:17 >
  • super video hasta kaldim D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.