Şimdi Ara

MSI özel tasarımlı Radeon HD 5670 modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışa sunduğu Radeon HD 5870 modeli hız aşırtmayla 1410MHz GPU hızına çıkartılan MSI, Radeon HD 5670 temelli yeni ekran kartını tanıttı. R5670-PMD1G kod adını taşıyan DirectX 11 destekli yeni model, 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan Redwood GPU'sunu kullanıyor ve 1GB GDDR5 bellekle geliyor. 128-bit bellek veri yolu desteğine, 400x paralel işlem birimine ve 20x doku ünitesine sahip olan ekran kartı, 775MHz GPU ve 4040MHz bellek hızlarında çalışıyor. Hi-c CAP ve Tantalum kapasitör gibi yüksek kaliteli komponentlere yer verilen ekran kartının, özel tasarımlı soğutucusuyla sessiz ve serin çalıştığı açıklandı.

Crossfire X desteği ile çoklu ekran kartı kurulumlarına Eyefinity teknolojisiyle de çoklu monitör desteğine olanak tanıyan MSI Radeon HD 5670, görüntü aktarımı için DVI, HDMI ve DisplayPort çıkışlarını üzerinde barındırıyor. MSI'ın önümüzdeki günlerde raflardaki yerini alması beklenen yeni modeli, ön-sipariş listelerinde 99 Avro seviyesinden yer tutmaya başlamış durumda.

• FAZLA BİR FARK OLACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUM
  • intelin stok fanına benziyor soğutucu
  • güzel olmuş..

heralde firmalar pusuda bekledi, hd5670 çıksada özel tasarımları çıkartsak diye hemen..
  • bakınca beğenisi var
  • valla msı deyince gözümün önüne hemen RX9550 geliyor yaw

ne karttı be
  • MSI 'ın bu soğutma tipi iyi gibi görünüyor ama kartı ancak referans tasarım kadar soğutabiliyor nedense
    hd3850 ile kıyaslıyorum.
  • koca 5xxx serisini nasıl bu kadar küçültüyorlar anlamıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

şık bir tasarım, siyah çok yakışmış...

• :)) TAsarım Sık
  • His İceQ modeli CF olanak tanımıyor.Bu ise tanıyor.
    400W gerçek Psu ile CF yapın , Anakart destekliyorsa neden olmasın ?
  • casper artık bu kartları takar pc lerine high perfonmance gameing diye satar millete
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.