Şimdi Ara

I Am Alive'da Yeni Gelişmeler Var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tıpkı Beyond Good & Evil 2 gibi Jade Raymond'un yeni projesi olarak görülen I am Alive'dan da uzun süredir ses çıkmıyordu.

Ubisoft'un en yetkili ismi Yves Guilemot'dan oyun hakkında önemli açıklamalar geldi.

Guilemot "Oyunun motorunu tamamen değiştiriyoruz, yani yapım hala yolda. I Am Alive, Splinter Cell'in oyun motorunu kullanacak. Böylece çok iyi bir kaliteye geleceğini düşünüyoruz." açıklamasıyla bu yapımdan vazgeçmediklerini gösterdi.

I Am Alive; E3 2008'de Ubisoft tarafından gösterilmişti ve aradan geçen 2 yıla yakın sürede oyun hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

• Çıksa şu oyunda ya konusu çok kaliteli gibi görünüyor
  • bazi oyunlar bir anlik bir fikirle ortaya cikar yapimcilarin kafasinda ampul cikar hadi yapalim der.Oyun tanitilir falan filan sonra yalan olur gider bu da oyle birsey olucaga benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V -- 14 Ocak 2010; 18:57:00 >
  • Sanki Splinter Cell in oyun motoru cok iyi..
    Gorduk trailerde kaba saba bir motor..
    Bunlarin bahanesi de ayni GT5 in bahanesi gibi aptal saptal..
  • İnşallah güzel bir oyun gelir..
  • Prototype türünde bir oyun sanırım.Yanlız hikayeyi tam anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnUr_02

Prototype türünde bir oyun sanırım.Yanlız hikayeyi tam anlayamadım.

daha cok 2012 gibi gozukuyor su için savasıp hayatta kalmaya calısacagımız bir oyun sanırım bilen birileri varsa yazsın
  • Bu arada oyun 2011'e ertelenmiş (1 nisan 2010'da çıkması bekleniyordu.)
  • felaket konulu bir oyun hayatta klamaya çalışıyoruz
  • ı am legend gibi olursa deli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K®ATOS

ı am legend gibi olursa deli olur.

bi kac zombi attırırlarsa olcak gibi duruyo gercekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghost<3

Bu arada oyun 2011'e ertelenmiş (1 nisan 2010'da çıkması bekleniyordu.)

3 ay daha nası bekliycez diyoduk gene ertelenmiş. hay allah cezasını versin şu oyunu yapanların
  • splinter cellin oyun motoru unreal 2 diyil mi ya
  • ortaya bi sey attılar.uzun zamanadır ne ses vardı ne soluk
  • quote:

Orijinalden alıntı: PyroActive

quote:

Orijinalden alıntı: K®ATOS

ı am legend gibi olursa deli olur.

bi kac zombi attırırlarsa olcak gibi duruyo gercekten.

bende im legend tarzi olacagini dusunuyorum....trailerde su icin 3 adam kovaliyor 1 sise su icin insanlar o hale gelmis....senaryo guzel....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismetdai

splinter cellin oyun motoru unreal 2 diyil mi ya

• Oyun kafadan bir seneye yakın ertelendiyse, beklemenin bir anlamı kalmadı :) uyuz oluyorum belirtilen çıkış tarihinden 2 ay önce kafadan 1-2 yıl ertelenen oyunlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 14 Ocak 2010; 18:23:19 >
  • İçimden bir ses bu oyun Natal'ın çok büyük bir öncüsü olucak diyor.Bekleyip görelim.
  • O değilde şu laf kopardı "SC motoru ile istenilen seviyede olucak falan" bune yaaİnsanları keriz sanıyorlar ya da teknolojiden birtek kendileri anlıyor sanıyorlar ben ona üzülüyorum.O motoru o zamana kadar geliştirseler bile istenilen seviyede olmaz,çünkü o motor zaten bitik en gelişmiş hali SC son oyununda videolarda gördük,çok kötü gerçekten çok.Assasins 3"de hangimotor kullanılacaksa ona ya da 2011"de çıkacaksa yeni bir oyun motoruna geçmeleri şart.Çünkü Tech 5 ve Unreal 4 yolda 2011"de zaten piyasada olurlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.