- x
laptop'ta kamera hatası
10 Cevap8897 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

9 Mesaj
13 Ocak 2010; 23:40:34 

arkadaslar bende arcelik pc var , dün aksam skype'ta kamera acık bi şekilde pc'nin şarjı bitti ve kapandı , pc'yi tekrar açtıgımda kamera acmak istedigimde pc "görüntü alınamıyor" ve "kamera kullanımda olabilir" diye hata vermeye basladı , nedendir ve nasıl düzeltebiliriz , yardımcı olursanız sevinirim ...

701 Mesaj
13 Ocak 2010; 23:59:04 

Kamerayı kullanan başka bir program olabilir. İki program çakıştığı için kamera çalışmıyor olabilir. Aklıma gelenler bunlar. Arka planda kamerayla çalışan programlara bakıp, sykpe dışında başka bir program çalışıyormu- çalışmıyormu bir bakman gerekebilir. ctrl+alt+del yap bir bak. skype dışında arka planda çalışan bir sohbet programı vs. var mı ?

Bir de şunu yap ; "pc yi tekrar açtığımda kamerayı açmak istediğimde " demişsin; skypesız kamerayı açmaya çalışıyorsan sonuç alamıyorsan , skype i bir çalıştır belki düzelir.

ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış

9 Mesaj
14 Ocak 2010; 1:51:56 

bilgisayara restart atıldıktan sonra da acılmıyor kamera , kamerayı acmayı skype'ta deniyorum ama olmuyor , ani kapanmadan dolayı sürücülerinde problem olusabilir mi acaba ?

726 Mesaj
14 Ocak 2010; 2:29:34 

fn tuşu ile kullanılan bir kamer açma-kapama kısayolu olmalı. kapatıp tekrar açmayı dene bakalım. bende işe yarıyor.

There are only two things are infinite. The universe and human stupidity. Actually I'm not sure about the former.

-Albert Einstein

9 Mesaj
14 Ocak 2010; 2:41:22 

ozgur fn ile kamera acıp-kapatma tusu yok sanırım bunda ya :S:S

9 Mesaj
14 Ocak 2010; 2:54:45 

arkadaşlar kamera düzeldi , yardımlarınız ve önerileriniz için çok teşekkür ederim

726 Mesaj
14 Ocak 2010; 2:57:44 

o zaman aynı işi şu şekilde yapabiliriz.

başlat > denetim masası > sistem > donanım > aygıt yöneticisi > görüntü aygıtları'nın içinde webcam'in olmalı. sağ tıkla ve devre dışı bırak de. 15-20 sn sonra tekrar sağ tıkla ve etkinleştir de. umarım işine yarar...

There are only two things are infinite. The universe and human stupidity. Actually I'm not sure about the former.

-Albert Einstein

31 Mesaj
20 Nisan 2013; 12:33:11 

arkadaşlar bende aygıt yöentisinde kamera yok ama laptop kullanıyorum ama göüzkmüyor. windows 8 kullanıyorum kamerayı açtığımda kamera bağlayın diyor

40 Mesaj
15 Temmuz 2013; 15:28:15 

quote:

Orijinalden alıntı: kanka26

arkadaşlar bende aygıt yöentisinde kamera yok ama laptop kullanıyorum ama göüzkmüyor. windows 8 kullanıyorum kamerayı açtığımda kamera bağlayın diyor

Kardeş bende aynı hatayı alıyorum.Sorunu hallettiysen banada söylermisin.

PC Model : Toshiba Satellite L755-14H

COD Black Ops 2 Zombie Multiplayer >>> http://forum.donanimhaber.com/m_78253968//tm.htm

9 Mesaj
15 Temmuz 2013; 19:32:26 

quote:

Orijinalden alıntı: qimoo

Kardeş bende aynı hatayı alıyorum.Sorunu hallettiysen banada söylermisin.

PC Model : Toshiba Satellite L755-14H

Arkadaslar bende de aynı sorun var yardım edermisiniz?

SONY VAIO VPCF23L1E model

40 Mesaj
15 Temmuz 2013; 23:05:38 

quote:

Orijinalden alıntı: bektasilhan44

Arkadaslar bende de aynı sorun var yardım edermisiniz?

SONY VAIO VPCF23L1E model

Windows 8 "Kamera Bağlayın" Sorunu

Bu adresten devam edelim arkadaşlar.

COD Black Ops 2 Zombie Multiplayer >>> http://forum.donanimhaber.com/m_78253968//tm.htm
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » laptop'ta kamera hatası
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.205