HP DV5 1245et Notebook webcam sorunu (Acil)
8 Cevap5136 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

334 Mesaj
13 Ocak 2010; 22:02:21 

Merhaba arkadaşlar. HP DV5 1245et model dizüstü bilgisayarıma Windows 7 kurdum. Kurulumda ve sürücü yüklemede hiçbir sorunla karşılaşmadım. Tek sorun dahili webcam çalışmıyor. Kamerayı çalıştıran herhangi bir program açtığımda aygıt bulunamadı diyor. İşin en ilgiç tarafı aygıt yöneticisine webcam sürücüsünü kaldırıp tekrar kurmak için girdiğimde webcam ile ilgili hiçbirşey göremedim. Bütün donanımlar sorunsuz yüklü görünüyor fakat webcam çalışmıyor. Webcam ise aygıt yöneticisinde bile görünmüyor.
Acil yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

11074 Mesaj
13 Ocak 2010; 22:10:07 

FN+F10 olabilir.bu tuş kombinasyonu ile webcami aktif edebiliyor olmanız lazım..
F10 işe yaramazsa F tuşlarının altına bakın..simgesi olabilir kameranın..

Bir deneyin bu dediğimi..

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

56 Mesaj
13 Ocak 2010; 22:12:24 

Benim arkadaşın bilgisayarıda 1245 onda da aynı sorun var..Kendisi youcam programını kurdu şimdi çalışıyor...Malum win7 birçoğu aygıtla uyumlu değil..Bendede parmak izi çalışmıyor internet sayfaları için şifre kaydetme de...

334 Mesaj
14 Ocak 2010; 12:12:00 

Bu modelde webcam açma kapama tuşu mevcut değil. Youcam programını yüklemeyi denedim fakat "kamera aygıtı bulunamadı" diyor ve yüklemiyor. Anlayacağınız benim öncelikle kamerayı yüklemem lazım. Fakat onu da donanım olarak göremiyorum. Arkadaşlar acil yardımlarınızı bekliyorum. Lütfen fikirlerinizi paylaşın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi santhora -- 14 Ocak 2010; 12:12:41 >

11074 Mesaj
14 Ocak 2010; 12:23:53 

ftp://ftp.hp.com/pub/so.../pv-78469-1/sp44620.exe

şunu kurup pcyi baştan başlatıp bir bakar mısın aygıt yöneticisine?kamera görünecek mi?

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

334 Mesaj
14 Ocak 2010; 14:00:23 

quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

ftp://ftp.hp.com/pub/so.../pv-78469-1/sp44620.exe

şunu kurup pcyi baştan başlatıp bir bakar mısın aygıt yöneticisine?kamera görünecek mi?

Şu anda işteyim, akşam eve gidip kurucam. Sonucu hemen yazarım inşallah olur...

334 Mesaj
14 Ocak 2010; 20:01:04 

quote:

Orijinalden alıntı: santhora

Şu anda işteyim, akşam eve gidip kurucam. Sonucu hemen yazarım inşallah olur...

Evet arkadaşım bu yolu da denedim ama malesef gene ortaya çıkmadı webcam. Çıldırmak üzereyim. Yok mu acep bi çare:(

113 Mesaj
23 Ocak 2010; 0:51:15 

ben şu şekilde problem ile karşılaşıyorum
windows vista
işlem sistemi
msn ( 14.0.8089.726 ) üzerinde araçlar > ses ve görüntü kurulumu üzerinde
varsayılan hp webcam
hp webcam filter..
hp webcam
devre dışı bırak menülerinden hp webcam seçildiğinde son işlevinden sonra görüntülü konuşma penceresinde görüntü görünmüyor şu bahsedilen fonksiyon tuşları ile ilgili garip bir durum olabilir mi ?

Guyver The Bioboosted Armor

71 Mesaj
23 Mart 2013; 22:05:38 

bende hijackthis tie bi program kullandım pcde ne varsa iptal ettı kameranın drıverini silmis aygıt yonetıcısınde kameranın drıver gozukmuyor (EXPER KARIZMA NR611 WİN7) exper kendı download sıtesıne girip seri noyu yazınca bıle acılmıyor ne yapmam lazım bılmıyorum :/ yardımcı olursanız sevinirim

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » HP DV5 1245et Notebook webcam sorunu (Acil)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328