İstanbul'dan İzmir'e Arabayla Kaç Saat Sürüyo..
36 Cevap28165 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
3 gün 15 sa. 35 dk. kadarı kaldı.
13 Ocak 2010; 6:31:46 

arkadaşlar bi kaç saat sonra yola çikicamda arabayla bi çok yere gittim.. ( ankara düzce bolu ordu ) izmire arabayla ilk defa gidicem.. daha önceden şahsi arabasiyla giden varsa soyleyebilir mi kaç saat sürdügünü..

bide otobüsle de kaç saat sürdügünü bilen varsa oda işime yarar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shopar. -- 13 Ocak 2010; 11:39:32 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Ocak 2010; 6:37:00 

nerden gidicen

3456 Mesaj
13 Ocak 2010; 6:37:03 

istanbuldan 4,30-5 saat

293 Mesaj
13 Ocak 2010; 10:43:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Shopar.

arkadaşlar bi kaç saat sonra yola çikicamda arabayla bi çok yere gittim.. ( ankara düzce bolu ordu ) izmire arabayla ilk defa gidicem.. daha önceden şahsi arabasiyla giden varsa soyleyebilir mi kaç saat sürdügünü..

düzcede nereye gittiniz

1611 Mesaj
13 Ocak 2010; 10:56:35 

istanbuldan 5 saatte izmire giden arkadaşın ferrarisi var herhalde

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
13 Ocak 2010; 11:18:04 

arkadaşlar DH'de sorun vardi ancak şimdi girebildim.. işim akşama sarkti. :S

istanbuldan çikicam yola izmir otogara gidicem.. ordan abimle buluşucam.. olmassa şirket arabasini birakip otobüsle gidicem..

yani bi şekilde gitmek zorundayim.

quote:

Orijinalden alıntı: kiloverecegim

istanbuldan 5 saatte izmire giden arkadaşın ferrarisi var herhalde

quote:

Orijinalden alıntı: Hoodsan

quote:

düzcede nereye gittiniz

Cedidiye camii..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shopar. -- 13 Ocak 2010; 11:23:53 >

Uzaklaştırılmış
13 Ocak 2010; 11:20:47 

otobüs 8-9 saatte gidiyor kendi arabanla hesapla sanırım 6-6,5-7 saat gibi gidersin.

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
13 Ocak 2010; 11:26:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Avrupai

otobüs 8-9 saatte gidiyor kendi arabanla hesapla sanırım 6-6,5-7 saat gibi gidersin.

o zaman yola çiktiktan itibaren en rahat 8 saatte ordayim demektir.

Sagolasin kardeş..

471 Mesaj
13 Ocak 2010; 11:29:33 

bursa-istanbul 2.30 saat desek

bursa - izmir 4.30 saat olarak alırsak - genelde böyle -

toplam 7 saat -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardy boyz -- 13 Ocak 2010; 11:29:57 >

Galatasaray SK - Since 1905

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
13 Ocak 2010; 11:46:10 

quote:

Orijinalden alıntı: hardy boyz

bir bayram günü İzmir'e 3.50 saatte Bursa'dan gitmiştik. (tofaş doğan ile )

bursa-istanbul 2.30 saat desek

bursa - izmir 4.30 saat olarak alırsak - genelde böyle -

toplam 7 saat -

Yavaş yavaş geze geze sohbet ede ede gidicez işte..

zaten arkadaş az önce bi tane video yolladi msnden olm yavaş git lan diyo bak hizli gidersen ve dikkat etmessen ölürsün fln dedim aferin tamda üstüne soyluyosun....

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
13 Ocak 2010; 11:49:47 

Bu arada Cevap veren HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER Arkadaşlar....

111 Mesaj
13 Ocak 2010; 11:56:21 

wolkswagen caddy ile 6 saat 15 dakikada istanbuldan izmir sadece yakıt için durdum tabi...

"Kulağımıza Beşiktaş tınısı üflendiğinden beri çok kader maçına çıkardı bizi hayat. ”ya tamam ya devam” sözlerini daha küçük yaşlarda ezber eder olduk. Mutlak kazanmamız gereken nice maçlarda nefesimizi tutarak izledik son dakikaları hep. Orta alanın, rakip yarı alana bakan diliminden, ceza sahasına yollanan yüksek toplardan medet umduk. Saniyeler içinde, nice ömürlük doldur boşalt hüzünler yaşadık. Doğduğumuzda bağlandık sana… ve doğduğumuzda siyahtı dünyamız… "
...Seviyoruz Komalardayız....

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
13 Ocak 2010; 11:59:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Lucky.Luke

wolkswagen caddy ile 6 saat 15 dakikada istanbuldan izmir sadece yakıt için durdum tabi...

hocam görmüşken sorim.. kaç km ortalama.. ?

3352 Mesaj
13 Ocak 2010; 12:00:15 

Tokat'tan İzmir'e yaklaşık 12 saat sürüyor.Ankara'ya kadar yollar sakin oluyor ama Eskişehir yolundan sonra yollar Texas'a dönüyor.

Tek bir hayatın var,ona göre seçimini yap,ıssız dağ yamacındaki bir ot gibi ölmektense;dolu dolu yaşa,namın senden sonra yaşasın.

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
13 Ocak 2010; 12:09:07 

quote:

Orijinalden alıntı: faho

Tokat'tan İzmir'e yaklaşık 12 saat sürüyor.Ankara'ya kadar yollar sakin oluyor ama Eskişehir yolundan sonra yollar Texas'a dönüyor.

hocam yalan soyluyosun anlaminda soylemiyorumda ( lütfen yanliş anlama ) 900 km yol nasil 12 saat sürüyo yaaw :S yollar o kadar düzeldimi oralarda..

Ben istanbuldan ordu ünye'ye zaten 15-16 saattemi ne gitmiştim ama ben geze geze gelmiştim rahat yavaş tempoda gitmiştim..

850 km ist-ordu

950 km tokat-izmir

diye biliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shopar. -- 13 Ocak 2010; 12:15:31 >

3352 Mesaj
13 Ocak 2010; 12:17:37 

quote:

quote:

hocam yalan soyluyosun anlaminda soylemiyorumda ( lütfen yanliş anlama ) 900 km yol nasil 12 saat sürüyo yaaw :S yollar o kadar düzeldimi oralarda..

Ben ordudan istanbula zaten 15 saattemi ne gelmiştim ama ben geze geze gelmiştim rahat yavaş tempoda gitmiştim..

Bilmiyorum en son buralarda ne zaman yolculuk ettiniz ama,ben her sene düzenli olarak en az 2-3 defa, İzmir'e giden birisiyim.

Bahsettiğim 12 saat ticari vasıta ile değil,özel vasıta ile geçen zamandır.

Burdan Ankara'ya yaklaşık 5 saatte gidiyoruz,Ankara'dan İzmir'e de yaklaşık 7 saatte,toplamda ortalama 12 saate tekabül ediyor.
Üstelik bu zaman 2 dinlenme molası da dahil (Sungurlu ve Afyon'da)

Tek bir hayatın var,ona göre seçimini yap,ıssız dağ yamacındaki bir ot gibi ölmektense;dolu dolu yaşa,namın senden sonra yaşasın.

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
13 Ocak 2010; 12:24:18 

quote:

quote:

quote:

Ben ordudan istanbula zaten 15 saattemi ne gelmiştim ama ben geze geze gelmiştim rahat yavaş tempoda gitmiştim..

Bilmiyorum en son buralarda ne zaman yolculuk ettiniz ama,ben her sene düzenli olarak en az 2-3 defa, İzmir'e giden birisiyim.

Bahsettiğim 12 saat ticari vasıta ile değil,özel vasıta ile geçen zamandır.

Burdan Ankara'ya yaklaşık 5 saatte gidiyoruz,Ankara'dan İzmir'e de yaklaşık 7 saatte,toplamda ortalama 12 saate tekabül ediyor.
Üstelik bu zaman 2 dinlenme molası da dahil (Sungurlu ve Afyon'da)

Anliyorum hocam..

konuyu çok fazla uzatmaya gerek yok arkadaşlar SAGOLSUN HEPİNİZ aradigim cevabi verdiniz..

Konu şimdi adminler tarafindan silinebilir..

Hepinize tekrar Teşekkürler..

3284 Mesaj
13 Ocak 2010; 12:49:03 

6 saatde ayvalık olsa 2 saatde ayvaliktan izmire olsa dikkatli kullanmak onemli olduğundan 8-9 saatde gidersin izmire

Uzaklaştırılmış
13 Ocak 2010; 14:15:21 

ya keşke bi kaç gün öncesinden haber verseydin araba boş mu tek başına mı gideceksin tüh yaa naptın abi

2 Mesaj
31 Ağustos 2010; 3:06:12 

arkadaşlar 560 km izmir istanbul arası..arkadaş ferrari fln gerekli demiş onada bi lafım var,,ben özel şöförlük yapıyorum sürekli gidip geliyorm şehirler arası..artistlik oalrak almayın ama kişisel rekorum İZmir bornova--istanbul kadıköy arası 4 saat 9 dakkadır.. yine bornova-- sabiha gökçen havaalanı 4 saat civarı gitmişliğim var.. bu kadr kesin konuşuyorum çünkü araçlarda uydu takip sistemleri tutuyor bu zamanları :)saygılar..

boraa

2454 Mesaj
31 Ağustos 2010; 3:16:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Boraman27

arkadaşlar 560 km izmir istanbul arası..arkadaş ferrari fln gerekli demiş onada bi lafım var,,ben özel şöförlük yapıyorum sürekli gidip geliyorm şehirler arası..artistlik oalrak almayın ama kişisel rekorum İZmir bornova--istanbul kadıköy arası 4 saat 9 dakkadır.. yine bornova-- sabiha gökçen havaalanı 4 saat civarı gitmişliğim var.. bu kadr kesin konuşuyorum çünkü araçlarda uydu takip sistemleri tutuyor bu zamanları :)saygılar..

Evet kaç aydır bu cevabı bekliyorlardı.

Arkadaşa bi madalya çekin.

1881-193∞

5256 Mesaj
31 Ağustos 2010; 3:38:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Boraman27

AFERİN GENÇ OĞLAN GELDE MADALYANI ÇAKAM

5745 Mesaj
8 Ekim 2011; 13:40:24 

istanbuldan izmire giderken 5 saati geçtiğini bilmem öyle ahım şahım hızlada gidildiğini zannetmeyin
7 saate gidenlere şaşırmıyor değilim

Heidelberg, Manroland, PolarMohr

4165 Mesaj
8 Ekim 2011; 13:43:53 

İstanbuldan foçaya 5.5 saatte gitmiştik. Hızımız düşüktü ama 100-120 arası

Kim ki, kendinden bir canavar yaratır,o zaman insan olmanın acısından kurtulur.

9726 Mesaj
8 Ekim 2011; 14:08:37 

quote:

Orijinalden alıntı: PeterPetrelli

Rüyanda gitmiş olabilirmisin acaba o hızlarda

''Hayatı Şişede Görenler''

5745 Mesaj
8 Ekim 2011; 14:27:21 

quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

quote:

Orijinalden alıntı: PeterPetrelli

Rüyanda gitmiş olabilirmisin acaba o hızlarda

ya arkadaşlar cidden saçmalıyorsunuz 500 kmlik yolu 7 saate nasıl alıyorsunuz kamyoncular bile o kadar geç gitmez 60-70 le pinekleyenleri görüyoruz yollarda trafiği kilitliyorlar sizlerde onlardansınız galiba

9726 Mesaj
8 Ekim 2011; 14:50:03 

Kardeş otobüsler bile İzmire 9 saatte gidiyor daha bu yaz gittim arabaylada gittik arabaylada ortalama 100 km hızla en iyi 7 saatte gidersin sağlam bir arabayla rally yaparak gidersen

5.5 6 saatte varabilirsin öyle bile enfazla 1. 1.5 saat oynar daha erken gitmen mümkün değildir tabi beyaz ışığı görmek istiyosan onu bilemem

141 Mesaj
8 Ekim 2011; 14:52:36 

Babam 70-80 arası giderek 10 saatte filan gidiyoruz.

763 Mesaj
8 Ekim 2011; 14:55:36 

5.30 saattd gitmislimiz var vapura bin kesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Deveden büyük fil var.

9726 Mesaj
8 Ekim 2011; 15:00:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Be Original

5.30 saattd gitmislimiz var vapura bin kesin

vapur değil o feribot onu karıştırma

2755 Mesaj
8 Ekim 2011; 15:08:45 

İzmir'den İstanbul yaklaşık olarak 565 km

Otobüsle 9-10 saat arabayla 6 saat. Ortalama 90 la gidip mola vermezseniz.

"BenÇokAyrılıklarYaşadımOYüzdenBitişikYazdımHerşeyi"

3284 Mesaj
8 Ekim 2011; 15:13:46 

İstanbul ayvalık normal bir arabayla 5 - 5:30 saatde gidiyorsa 1 - 1.5 saatde ayvalıkdan izmir desek 7 saat gibi bir sürede gidersiniz.

6 gün önce ayvalıkdan geldim 4:30 saatde isatanbula vardık Kullandığımız araç ferrari değildi ama Audi A6 idi 280 290 bastık .

Bu arada yollar inanılmaz derecede kazaya sebebiyet vericek türdden haberiniz olsun ciddiyim bir anda yol çalışması çıkıyor karşına eğer arabaya çok güvenmiyorsanız yoldan fırlatır sizi o yüzden fazla basmayın karşınıza bir anda zannedersin apartmanda merdiven basamağı kadar yol çalışmasına girdiğinde yükseklikler olyor araçdayken o basamağı anlayamıyorsn ve yol çalışmaları 12 - 13 ayrı şekilde var bölük börçük yol yapıyorlar adamlar biryerden başlamamışlarda parça parça yapıyorlar deliler hatta bazı yerlerde istanbldaki dar sokaklarda nasıl karşıdan gelen arabayla geçersin aynı o şekilde geçiyorsn o yüzden çok dikkatli oln gözünüz yoldan bir an olsn ayrılmasın. beyni basmayan admalar levha koymamışlardı :)

1684 Mesaj
8 Ekim 2011; 15:14:44 

quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

istanbuldan izmire giderken 5 saati geçtiğini bilmem öyle ahım şahım hızlada gidildiğini zannetmeyin

yaş ortalaması ergen olunca sallayıp duruyolar babişkoları basıyo onlar gidiyo işte kaza. yol çalışması yoksa altındakide hurdalık değilse 4.5-5 satte gidersin geliboludan lapseki yapıcan orda oyalanma oluyo biraz okadar..ankara ya ist a.y sından 4 saate gittğimi hatırlarım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 8 Ekim 2011; 15:17:12 >

9726 Mesaj
8 Ekim 2011; 15:18:03 

quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

yaş ortalaması ergen olunca sallayıp duruyolar babişkoları basıyo onlar gidiyo işte kaza. yol çalışması yoksa altındakide hurdalık değilse 4.5-5 satte gidersin geliboludan lapseki yapıcan orda oyalanma oluyo biraz okadar..ankara ya ist a.y sından 4 saate gittğimi hatırlarım....

yahu üstad sen öyle deme bare nereye gidiyosun 4 -5 saatte

1684 Mesaj
8 Ekim 2011; 15:21:14 

quote:

quote:

quote:

4 defa kendi arbamla sahsım sürüp gittim 29 yaşındayım otobüs le gitmeyi karıştırmayın sallıycak değilim ...4.5 dedim 4 demedim...4.45 vardır tabii..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 8 Ekim 2011; 15:22:22 >

9726 Mesaj
8 Ekim 2011; 15:23:22 

quote:

quote:

quote:

quote:

4 defa kendi arbamla sahsım sürüp gittim 29 yaşındayım otobüs le gitmeyi karıştırmayın sallıycak değilim ...4.5 dedim 4 demedim...4.45 vardır tabii..

neyse devreyiz saygı duyuyorum

5745 Mesaj
8 Ekim 2011; 17:02:56 

bu arada istanbuldan izmire giderken kesinlikle çanakkale yolunu kullanmam ordan yol bayağı uzuyor
5 saatte gittiğim yol güzergahı
istanbul,yalova,bursa,susurluk,manisa ve izmir güzergahından 5 saati asla geçmez 15-20 dakikalıkta mola dahil

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » İstanbul'dan İzmir'e Arabayla Kaç Saat Sürüyo..
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359