Şimdi Ara

Xigmatek yeni oyuncu kasası Utgard'ı detaylandırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
12.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yüksek performanslı soğutucu çözümleriyle tanınan Xigmatek, ilk bilgilerini kısa bir süre önce açıkladığı Utgard isimli yeni oyuncu kasasını detaylandırdı. Hem dış hem de iç tasarımı olmak üzere tamamı Siyah olan ayrıca Turuncu renkli komponentleri ve agresif çizgileriyle dikkat çekici bir görünüme sahip olan Utgard, orta kısımda firma logosunun yer aldığı delikli ön tasarımıyla kasa içi soğutmada yüksek performans hedefliyor.

Üst kısma konumlandırılan giriş-çıkış panelinde iki ses, iki eSATA ve dört USB 2.0 portunu barındıran yeni kasa, 9 adet 5-25-inç sürücüye ev sahipliği yapabiliyor. Dahili fanların kontrollü için iki adet kontrol butonuna sahip olan Xigmatek Utgard, ihtiyaç duyulduğu takdirde 9 adet fanla kullanılabiliyor. Önde ve arkada 120mm, üst kısımda ise 170mm çapında olmak üzere standart olarak üç fanla gelen kasa, su soğutma sistemleriyle de uyumlu.

Oyuncular için hazırlanan kasaların pek çoğunda olduğu gibi güç kaynağı bölmesinin alt kısma konumlandırıldığı Xigmatek Utgard, 17 Şubat'ta 69.90 Avro'luk yurt dışı satış fiyatıyla kullanıma sunulacak.

• Şekil itibariyle beğenmedim.
  • @fx57

Hocam Mozilla firefox'da fotolar görünmüyor.Ama internet explorer da sorun yok.

Kasa bence çok şık.Heryeri siyah.Turuncu ile güzel uyum olmuş.Birde su soğutma suyuda turuncu renk yaptın mı şahane olur.

Edit:Tamam şuan sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penryn -- 12 Ocak 2010; 14:24:58 >
  • bende firefox kullanıyorum bir sorun yok hatta chrome ve safaride de sorun yok bilginize kasayı sevdim gibi iyi bir işçiliği var gibi
  • Kaliteli kasalar gün geçtikçe artıyor. Güzel bir kasaya benziyor..
  • Hep benzer modeller çıkıyor yakında bundanda sıkılırlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

Kaliteli kasalar gün geçtikçe artıyor. Güzel bir kasaya benziyor..

• Biraz Antec twelve hundred biraz CM690.
  • Kasanın sağında solunda tepesinde fan yuvası olması çok iyi. Standart olarak 6 tane 3,5" sürücü yuvası ile gelse daha iyi olurdu.
  • Kasadaki renk seçimlerine bayıldım ayrıca anakart bölümünde gömülü olan fan bölümünü ilk kez gördüm ve çok yararlı olacağını düşünüyorum eğer Türkiye ye ortalama 100 euroluk fiyatla gelirse kesin alırım yaz tatiline xD
  • sadece üstte yar alan butonlar biraz çirkin olmuş daha estetik olabilir.
  • çok güzel kasaya benziyor
  • Booghuk IYK kusacam yeter artık aynı fab dan mı çıkıo bütün kasalar ne
  • Urun guzel olmus,4 adet water cooler yeri var,anlasilan firma kendini gelistiyor.
  • Bende Midguard var verdiğim paraya gore sundugu malzeme kalitesi ergonomi son derece tatminkar gözüm kapalı öneririm bu kasayı
  • fena değildi, paylaşım için teşekkürler
  • Kasayı görünürde diğerlerinden ayıran hiç bir fark göremedim ...
  • @IhtiyarDelikanli
    Standart oyuncu kasalarında birbirine benzerlik mevcut.Ama iğrenilecek kadar kötü bir ürün de değil.Sonuçta her firmanın farklı tasarımları olsa bile birbirine benzeyen tasarılmarıda olabilir
  • İşlemci soketi arkasındaki havalandırma ızgarası çok iyi fikir , simsiyah kasa turuncu renkli fanlar da çok uyumlu olmuş.
  • Kötü bir tarasım bana göre, insanları cezbedecek seyler koymaları lazım kasalara büyük sessiz fanlar veya albenisi yüksek görüntü vs..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.