Şimdi Ara

EminEvim (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.371
Cevap
45
Favori
359.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mesajların tarih aralıgına dikkat edin google,da eminevim araması yapan her eminevim çalışanı yada işbirlikçisi üye olup mesaj atmış sonra ortalardan kaybolmuş
  • Ben eminevim çalışanı veya işbirlikçisi değilim. Ne olacak şimdi(Yukarda ki mesaja ithafen)
    evet arkadaşlar ben daha önce eminevime girip memnun kalmıştım (önceki sayfalarda anlatmıştım)
    o zaman araba için yazılmıştım çok şükür zamanında paramı aldım bir sorun çıkmadı memnun kalınca bu seferde ev için yazılmaya karar verdim ve dün sisteme tekrar girmiş oldum 100.000 tl lik ev için 20 bin lira peşinat 5000 lira katılm payı 57 taksit 24 ayda teslimat. taksitler sabit. Baya pazarlık yaptık en sonunda bu şekilde bir sistem ortaya çıktı inşallah hayırlı olur. 2014 başında nasip olursa evimi almış olacağım inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: superhead

Ben eminevim çalışanı veya işbirlikçisi değilim. Ne olacak şimdi(Yukarda ki mesaja ithafen)
    evet arkadaşlar ben daha önce eminevime girip memnun kalmıştım (önceki sayfalarda anlatmıştım)
    o zaman araba için yazılmıştım çok şükür zamanında paramı aldım bir sorun çıkmadı memnun kalınca bu seferde ev için yazılmaya karar verdim ve dün sisteme tekrar girmiş oldum 100.000 tl lik ev için 20 bin lira peşinat 5000 lira katılm payı 57 taksit 24 ayda teslimat. taksitler sabit. Baya pazarlık yaptık en sonunda bu şekilde bir sistem ortaya çıktı inşallah hayırlı olur. 2014 başında nasip olursa evimi almış olacağım inşallah.

Hayırlı olsun arkadaşım. Taksitlerini kaç kaç ödeyeceksin ve sonunda toplam kaç para ödemis olacaksın.

• quote:

Ben eminevim çalışanı veya işbirlikçisi değilim. Ne olacak şimdi(Yukarda ki mesaja ithafen)

Bakın siz burada uzun süredir üyesiniz ve hala buradasınız benim basettigim kişiler sadece bu konuya mesaj yazmış ve sonra bir daha ugramamış kişiler siz neden üzerinize alındınız anlamadım yukardaki mesajımı iyi okuyun

• quote:

Orijinalden alıntı: guide08

Dostlar, ben de yazıldım. 13 ay çekiliş süreli, 80 ay vadeli. 110.000 TL için. Ben bayağı bilgilendim en güzeli yüzyüze görüşmek telefonda olmuyor. Ben gidince ikna oldum. Detaylı bilgi almak isteyen çekinmeden Hasan Beyi arayabilir. 0541 858 1826 Ankara Şubesinde. Ancak şunu bilmenizi isterim totalde (geri ödenen toplam miktar açısından) bankadan pek farkı yok. Taksit dondurma olayı cazip kılıyor. Merak ettikleriniz olursa bana da sorabilirsiniz.www.serdaruzun.com

hayırlı olsun üstad... bende sisteme geçtiğimiz ağustosta girdim vade ortası sisteme hiç peşinat vermeden.yalnız dikkatimi çeken bankadan farkı yok ifadesi.vade ortası sistemde banka ile çok farklı.100 bin için 50 ay 2 bin ödemeli organizasyon ücreti ile toplam 105 900 ödeyeceğim.yazın ziraate sorduğumda 100 bin için 50 ay vade bana toplam 133 bin çıkarmıştı.Şimdi faizler arttı ve şimdi 139 bin diyor 100 bin için 50 ay vadede.Benim girdiğim sistem ile banka arasında baya bi fark var.

sizin toplam ödemeniz ne kadar olacak ? organizasyonuda ayrıca yazarsanız sevinirim.

• quote:

sizede hayırlı olsun bende önceki sayfalarda yazmıştım girdiğimi.sizde vade ortasına girdiniz sanırım.banada nasip olursa 2013 eylülde gelecek sıra.ben geç kaldığıma üzülüyorum.neyse hayırlısı..

sayın maviadam;

burada yazılanları emin evim çalışanı yazsa ne olur yazmasa ne olur.foruma tekrar gelip gelmediği yada msj sayısı önemli değil.nasıl olsa bu sisteme girecekler mecburen şubeye gidecek ve yüzyüze görüşecek ve daha detaylı bilgi alacak.

• Arabaya girersek vade ortası değilde ilk aydan alsalar peşinat versek olmaz mı ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreampark

quote:

Hayırlı olsun arkadaşım. Taksitlerini kaç kaç ödeyeceksin ve sonunda toplam kaç para ödemis olacaksın.

Teşekkür ederim arkadaşım. İnşallah hayırlı olur. Şu anda 13.000 tl peşinat verdim bir kaç ay sonra nasip olursa 7.000 tl daha vereceğim 20.000 tl peşinat vermiş olacağım. Taksitlerimi 1403,23 tl olarak ödeyeceğim. toplamda 100.000 tl + 5.000 tl hizmet bedeli toplam 105.000 tl ödemiş olacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: maviadam

quote:

Bakın siz burada uzun süredir üyesiniz ve hala buradasınız benim basettigim kişiler sadece bu konuya mesaj yazmış ve sonra bir daha ugramamış kişiler siz neden üzerinize alındınız anlamadım yukardaki mesajımı iyi okuyun

Ok. sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpergndz

quote:

sizede hayırlı olsun bende önceki sayfalarda yazmıştım girdiğimi.sizde vade ortasına girdiniz sanırım.banada nasip olursa 2013 eylülde gelecek sıra.ben geç kaldığıma üzülüyorum.neyse hayırlısı..

sayın maviadam;

burada yazılanları emin evim çalışanı yazsa ne olur yazmasa ne olur.foruma tekrar gelip gelmediği yada msj sayısı önemli değil.nasıl olsa bu sisteme girecekler mecburen şubeye gidecek ve yüzyüze görüşecek ve daha detaylı bilgi alacak.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Ben peşinatlı erken teslim sistemine girdim ama sonuç olarak evet sizin dediğiniz gibi vade ortası gibi oluyor peşinatta ödeyebildiğiniz taksitlei peşin ödemiş oluyorsunuz teslimatta o kadar öne alınmış oluyor. İnşallah bende ocak 2014 gibi teslim alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH-ALEMDAR

Arabaya girersek vade ortası değilde ilk aydan alsalar peşinat versek olmaz mı ki

yanlış anlamadıysam arabayı ilk ay almak istiyorsunuz ama bu malesef mümkün değil.
    peşinat verirseniz erken teslim olur ama yinede peşinata ve taksitlere bağlı olarak bir miktar beklemek gerekiyor.
  • Sistemi biri tam olarak açıklayabilirmi..mesela ben 30bin tl peşinat aydada 800tl ödeyebilirim hangi şartlarda kaç senede ev alıyorum,yasal haklarım ve yaşanan olumsuzluklar neler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: panelci

Sistemi biri tam olarak açıklayabilirmi..mesela ben 30bin tl peşinat aydada 800tl ödeyebilirim hangi şartlarda kaç senede ev alıyorum,yasal haklarım ve yaşanan olumsuzluklar neler..

üstad en güzeli müşteri temsilcisiyle görüşmeniz.gireceğiniz miktar çok önemli.iki türlü sistm var vade ortası ve çekilişli. parayı alacağınız tarih tamamen girdiğiniz meblaya ve miktara bağlı.müşteri temsilcisiyle konuşursanız size aylık ödemelerinizi ,parayı ne zaman alacağınız ,organizasyon ücretini çıkartır ve isterseniz mail olarak size gönderir ve değerlendirirsiniz.yada gider bulunduğunuz ildeki şubesineden daha detaylı bilgi alırsınız.

ben sorun yaşayan duymadım.çevremde iki kişi bu sistemden ev almış bende yazın ağustosta başvurdum ve taksitlerimi ödüyorum.

peşinatınız çok güzel iki sistemide sorun.

sitelerinde şubeleri mevcut.isterseniz ben size benimle ilgilenen temsilcinin nosunu verir kendisiyle detaylı görüşürsünüz.

• quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim arkadaşım. İnşallah hayırlı olur. Şu anda 13.000 tl peşinat verdim bir kaç ay sonra nasip olursa 7.000 tl daha vereceğim 20.000 tl peşinat vermiş olacağım. Taksitlerimi 1403,23 tl olarak ödeyeceğim. toplamda 100.000 tl + 5.000 tl hizmet bedeli toplam 105.000 tl ödemiş olacağım.

İşte bu harika. Buna benzer yorumları başından beri okuyordum ama emin olamıyordum. Vade ortası sistemi tam benlik.
    Benim amacım hiçbir şekilde faiz vermemek. Allah biliyor ki haram olmasa 100.000 TL alıp 200.000 TL geri vermeye bile razıyım. Yeter ki evim olsun.
    Ama çekilişli sistem çok kafamı kurcalıyordu, toplamda ödenen para alınan paradan fazla olunca (kim ne kadar faiz olmaz dese de) faiz oluyor (tamamen benim görüşüm, aldığınızdan fazlasını ödüyorsunuz, var mı ötesi? Yok kira yardımı bilmemne diye isim uydurmaya gerek yok)

Sizin aldığınız yöntem benim de aklıma yatan yöntemdi. Adam çıkıp bana dese ki: "arkadaşım bizim organizasyon ücretimiz 20.000 TL, bu işi bu fiyata yapıyoruz" bu ticarete girer, o o adamın hakkıdır. Yani değil 5.900 TL, 20.000 TL alsa helali hoş olsun.

Ben de Allah kısmet ederse 120.000 - 130.000 TL'lik bir sisteme girmeyi düşünebilirim. Alsın organizasyon ücretini koysun cebine, yeter ki faize girmesin.

Sizin için de hayırlısı olsun, inşaallah paranızı sağ salim alır evinize kavuşursunuz.

• dün kardeşim çekişe katıldı ilk 10 çıkmadı ama sonraki ilk 7 garanti
    bu sistemi eleştirenlere sadece acıyorum kulaktan duyma bilgilerle veya sırf muhalif olsun diye yazıyorlar
  • sayın diabolical

eğer girmeyi düşünüyorsanız bence hiç vakit kaybetmeyin.bu zamanda para birikmiyor geldiği gibi gidiyor.ben 2006 da evlendim düğün borcu araba borcu derken 2 yıl borç ödedim. 2009 dan beri doğru dürüst para biriktiremedim.geçtiğimiz yaz karar verip girdim ve şimdi pişmanım.2-3 sene önce girseydim şimdiye ev sahibiydim.

ama zararın neresinden dönülürse kardır artık diyorum.şimdi nasip olursa ev 2013 yazında ev alacağım.

sayın atmaca57;

bu ülkede kim bi hizmet etse hemen kötülenir karalanır.bu kurumda bundan nasibini alıyor bilmeyenlerden dolayı.herkes faizi normal bir şey gibi görüyor.Ama peygamberimiz ''Fazi alanda verende yiyende şahit olanda lanetlenmiştir '' diyor.Rabbim bizi doğru yoldan ayırmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberty_15 -- 9 Şubat 2012; 14:21:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diabolical

quote:

quote:

quote:

İşte bu harika. Buna benzer yorumları başından beri okuyordum ama emin olamıyordum. Vade ortası sistemi tam benlik.
    Benim amacım hiçbir şekilde faiz vermemek. Allah biliyor ki haram olmasa 100.000 TL alıp 200.000 TL geri vermeye bile razıyım. Yeter ki evim olsun.
    Ama çekilişli sistem çok kafamı kurcalıyordu, toplamda ödenen para alınan paradan fazla olunca (kim ne kadar faiz olmaz dese de) faiz oluyor (tamamen benim görüşüm, aldığınızdan fazlasını ödüyorsunuz, var mı ötesi? Yok kira yardımı bilmemne diye isim uydurmaya gerek yok)

Sizin aldığınız yöntem benim de aklıma yatan yöntemdi. Adam çıkıp bana dese ki: "arkadaşım bizim organizasyon ücretimiz 20.000 TL, bu işi bu fiyata yapıyoruz" bu ticarete girer, o o adamın hakkıdır. Yani değil 5.900 TL, 20.000 TL alsa helali hoş olsun.

Ben de Allah kısmet ederse 120.000 - 130.000 TL'lik bir sisteme girmeyi düşünebilirim. Alsın organizasyon ücretini koysun cebine, yeter ki faize girmesin.

Sizin için de hayırlısı olsun, inşaallah paranızı sağ salim alır evinize kavuşursunuz.

Alper hocama katılıyorum girmeyi düşünüyorsanız hiç düşünmeyin sadece vakit kaybetmiş olursunuz Bir an önce girin zaman su gibi akıyor bir bakmışsınız teslimat vakti gelip çatmış ve ev sahibi olmuşsunuz.
    Diğer sistemi bende sevmedim katılım payı tabiki onların hakkı ama daha fazla parayı neden vereyim diye düşünerek bende bu sistemi seçtim. taksitler ilk ayda da son ayda da sabit ve değişmiyor. alacağım parayı biliyorum alacağım tarihi biliyorum daha ne olsun. İnşallah hepimiz için hayırlı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

dün kardeşim çekişe katıldı ilk 10 çıkmadı ama sonraki ilk 7 garanti
    bu sistemi eleştirenlere sadece acıyorum kulaktan duyma bilgilerle veya sırf muhalif olsun diye yazıyorlar

Güzel imza,

ASİL insan İDARE eder
    Aciz insan ŞİKAYET eder
    BASİT insan İFTİRA eder
    SOYSUZ insan İHANET eder
  • Ben de eminevim sistemini yeni araştırmaya başladım. yıllar geçiyor, para harcanıyor. bankayla uğraşmayalım diyoruz ama bir yere de her ay ödeme yapma anlamında bağlanmayınca para değerlendirilmiyor, harcanıp gidiyor. görüşücez bakalım. umarım bir sonuç alırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stmexx

Ben de eminevim sistemini yeni araştırmaya başladım. yıllar geçiyor, para harcanıyor. bankayla uğraşmayalım diyoruz ama bir yere de her ay ödeme yapma anlamında bağlanmayınca para değerlendirilmiyor, harcanıp gidiyor. görüşücez bakalım. umarım bir sonuç alırız.

Hakkınızda hayırlısı.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.