Şimdi Ara

Nvidia Fermi için ikinci gösterim tarihini de açıkladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DirectX 11 destekli yeni nesil ekran kartlarını CES 2010 fuarında gösteren ve çalışan bir örnekte Unigine demosu gerçekleştiren Nvidia, ikinci gösterim tarihini de açıkladı. Gelen bilgilere göre Fermi tabanlı GF100 GPU'sunun kullanıldığı ekran kartları, PDXLAN 15 isimli LanParty etkilindiğinde CLUB SLI üyesi oyun severlere tanıtılacak. 15-18 Ocak tarihlerinde yapılacak etkinliğe Nvidia'nın DirectX 11 destekli ekran kartlarına sahip sistemlerle katılacağı hatta yapılacak bir yarışma kapsamında oyunculardan bir tanesine DirectX 11 destekli ekran kartı hediye edeceği (Mart ayında verilecek) de bildiriliyor.

• Bekleyin, daha bitmedi
  • Test yok veri yok.Kuru kuru göster dur ne olacaksa.
  • Nvidia nın annesi sanırım göster ama elletme demiş.

Ne bu ya bir kart bukadar olay olurmu. sıkıldım bu tarz içi boş nvidia haberlerinden.
  • bu ne yahu eskiden trt radyosundaki arkası yarın kuşağı gibi.baydı artık nvdia AMD/ATI ye nisbet MIR uzay istasyonunda tanıtım yapacak uçuş tarihi belli olmadığı için fermiyi erteliyor herhalde.İlave olarak performans konusunda kartı dh-pclabs-thg-guru3d-techpowerup vb sitelerde test edilmedikçede inanma AMD 5870 için tek kart ile gtx184 den yok şu kadar hızlı yok bu kadar hızlı olacak dedik gördük....
  • Test sonucu isterik.
  • En azından bir GPU-Z görüntüsü bekliyoruz
  • birinciye hediyeyi marta verceklermiş... seneye marta alır :)
  • Cak, Cuk, Miş, Mış...
  • Bu ne kartı göster test yok veri yok ne acayip iş
  • ben anlamadım bir türlü adam gerçekten söylediği gibi iyi bir şey çıkartmışsa göğsünü kabarta kabarta gösterir tüm detayları.ama nvidia da tık yok.walla aartık öyle bir hale geldiki gpu-z görüntüsü olmadığı için onların fermi olduğuna inanasım gelmiyor açıkçası.haksız da sayılmam galiba maket gösteren adam kasaya başka kart da koyar.ama gönül ister ki onlar gerçekten çalışan fermi olsun.
  • Sanki herkes alcakmış gibi bir hava var

Ati fiyatlarıyla verdi havayı Nvidia bunun altında kalmaz hem havayı hemde gazı verecek müşteriye

çıkacak kart ati fiyatında olacağını zannedenler rüyasında görürür ( Gözlük + monitör + ekran kartı + iyi bir işlemci )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 12 Ocak 2010; 12:55:03 >
  • Testlerin eli kulağında. Heyecanlıyım..
  • Dx12 çıkınca hazırlalrlar Dx11 kartları. E alıştı nasılsa geriden gelmeye
  • Haber için teşekkürler..

quote:

Orijinalden alıntı: Nm1

Dx12 çıkınca hazırlalrlar Dx11 kartları. E alıştı nasılsa geriden gelmeye

Alışmış kudurmuştan beterdir
  • Pinokyonun ikiz kardeşi nvidia

Nvidia Fermi için ikinci gösterim tarihini de açıkladı
  • Karta giren güç kablolarına baktım da meaşalllah... Sonra kart niye ısınıyo diyorlar... Bu kadar güç çeken kart ısınmaz mı :D
  • 18 ocaktan sonra bi açıklama daha gelir 27 ocakta bilmem ne gösteriminde kartlarla oyun oynatacaz ama süper mariosonra bi hafta daha bekleriz ee ne kaldı şurda marta zaten
  • bu akdar buyutmeye gerek yok ki adamlar 6 ay sonra kart çıkartacak hayırlısıyla heycanlılar tabi kolay diil kart çıkartıyolar...
    nivida ya bu kadar gec geldigi için...
  • Suyu çıktı fermi nin. ATI 6000serisinin ilk sinyallerini verirse şaşırmayın yakında..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.