Şimdi Ara

Orange, Apple Tablet'i doğruladı (Güncellendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple'ın merakla beklenen ve hakkında sürekli yeni bilgi ortaya atılan tablet çözümü iSlate hakkında ilk resmi doğrulama Orange'ın üst düzey yöneticisi ve gelecek sene Fransa Telekom'un başına geçecek olan Stéphane Richard'dan geldi.

Europa 1'da katıldığı programda sunucunun (Jean-Pierre Elkabbach) sorularına açıkca cevap veren Stéphane Richard'ın (Programın videosuna buradan ulaşabilirsiniz) Apple tablet hakkında söyledikleri;

Jean-Pierre Elkabbach: Le Point'e göre iş ortaklarınızdan Apple, yakın zamanda tablet cihazıyla kullanıcıların karşısına çıkacakmış.

Stéphane Richard: Evet.

Jean-Pierre Elkabbach: Dahili internet kamerasına sahip olacakmış ?

Stéphane Richard: Evet

Jean-Pierre Elkabbach: Peki aboneleriniz bu yeni cihazdan faydalanabilecekler mi ?

Stéphane Richard: Elbette! Kullanıcılarımız tabletin sunduğı deneyimleri sonuna kadar yaşayacaklar. Apple Tablet, video konferansında çığır açacak.

Açıklamalara bakılırsa, Apple'ın yeni mobil çözümü iSlate üzerinde dahili sim kart girişiyle gelecek. Bu özelliği de iSlate'in operatörler aracılığıyla satılmasını sağlayacağından, kontratlı olarak internet paketleriyle daha uygun fiyatlardan satılabilir.

Güncelleme: Konuyla ilgili konuşan Orange İngiltere'nin basınsözcüsü yaptığı açıklamada Orange'ın söylentilerdeki cihazı doğrulamadığını açıklayarak Stéphane Richard'ın sadece beklentilerini ve böyle bir cihaz çıkarsa Orange olarak abonelerine ulaştırmaktan memnun olacaklarını dile getirmek istediğini belirtti.

• ya şu konrat işi bozuyor , bu apple milleti söğüşlemek için .. neyse yani
  • Kontrat olmasaydı iPhone alamazdım, zaten her ay 70-80 lira fatura ödüyorum 400 lira verdim telefon aldım, bu söğüşlemek mi? Ayda 30 lira fatura ödeyen bir kişi zaten gitsin taksitle alsın ama kontrat bir çok kişi için büyük kolaylık. Sadece kontratla satılmıyor sonuçta istediğiniz gibi almakta özgürsünüz.

Orange ingiltere güzel çevirmiş cevabı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Force -- 11 Ocak 2010; 23:04:31 >
  • üstelik kontratlı paketlerde 4 GB 3G internet ile (Turkcell için konuşuyorum) iPhone gerçek anlamda iPhone oluyor. ama yinede kontrat fiyatları biraz daha insaflı olması gerekirdi. küçük paket te 105 tl olanda 150 dakida çok yetersiz. çok rahat aşılıyor. aşıldığı zamanda dakika başına çok fahiş fiyatlar işleniyor. iPhone'u kontrat ile almak diğer ülkelerde olunca çok mantıklı. ama türkiyede Turkcell, iPhone tirendini resmen sömürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxiabit -- 12 Ocak 2010; 0:05:33 >
  • offf gelsin şu alet ya.. dört gözle bekliyorum . amerikaya gittiğim gibi alacam 5-10 tane
  • Tabi 5-10 tane almak lazim. Her koseye koymak lazim, elimizi atinca gelmeli..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimakkaya

Tabi 5-10 tane almak lazim. Her koseye koymak lazim, elimizi atinca gelmeli..

türkiyede satmak için söyledim
  • temennim ne olursa olsun iyi birşey olacağı kesin ama iphone da tablet pc de turkcell veya vodafone tarafından satılmasın
  • Bu kadar beğenmiyorsanız almassınız olur biter.iPhone dan başka akıllı telefonmu yok?Apple dan başka tablet yapanmı yok? Hem düdük çalayım hemde pahalı olmasın diyenede nanik
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Ledriw_

quote:

türkiyede satmak için söyledim

sen getir, alıcısını buldun bile
  • :) takiliyordum ya . tabiiki 1 den fazlasinin amaci satmaktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

Bu kadar beğenmiyorsanız almassınız olur biter.iPhone dan başka akıllı telefonmu yok?Apple dan başka tablet yapanmı yok? Hem düdük çalayım hemde pahalı olmasın diyenede nanik

n97 yi ilk 3 ay turkcell sattı 1750den sonra nokia kendi dağıtımını yaptı 1250 den. aynısını apple da aynısnı yapsa güzel olmaz mı? sen o zaman gene 2500tl ye turkcell den al ona bir sözüm yok ama bir şeyin bedeli vardır onun üstünde ücret vermek marifet değildir.
  • Selam,
    2500 TL nereden çıktı? iPhone ile N97 nin ilgisi nedir? Apple ne fiyattan çıkardı ise ondan sattı ancak bir sene sonra yeni ve güçlü donanım gelince biraz fiyat düşürdü.Bu bağlamda da Nokia SE vs ile kıyaslamak pek doğru değil Apple'ı ek olarak yazımın neresinden gidin Apple alın pahalı pahalı gibi bir anlam çıkardınız anlıyamadım
  • quote:

koptummm...

• Bende Koptum :D birde gözümde canlandırınca :D
  • ben aldim coook guzel herkes alsin basindan kalkamiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ben aldim coook guzel herkes alsin basindan kalkamiyorum

Resim ekleyebilirmisiniz?
  • quote:

daha amerikada bile satışa çıkmadı. nasıl aldın?
  • quote:

Yürü be kim tutar seni
  • quote:

Nickinle uyumlu ol bu forumda fazla kalma.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.