NİSSAN JUKE
251 Cevap264051 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     1 [3] 5      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

192 Mesaj
31 Ekim 2010; 10:21:11 

Fuarda sergileniyor arkadaşlar detaylı inceleyebilirsiniz arka koltuk ve bağaj biraz küçük :(

10410 Mesaj
31 Ekim 2010; 16:20:18 

Ben hiç beğenmedim, malzeme-işçilik kalitesi çok düşük, içi de oldukça dar ama tarz olarak çok dikkat çekiyor gerçekten bilmiyorum satabilir..

6310 Mesaj
31 Ekim 2010; 16:40:41 

bazen farklı araçlara baktığımızı düşünüyorum forum ahalisiyle

belki de o gün vip olduğum için farklı bir araç göstermişlerdir bana

benim oldukça hoşuma gitti,tarz olarak faklı araçları severim fakat,dolu bir dizelinin fiyatının giulietta ile kapışacak seviye de olması epey düşündürücü

2013 VW Golf 7 1.2 TSI Comfortline // Mazota tepki olarak devam ediyor!
MacBook Pro 13" Retina
Canon EOS 7D + Canon 16-35mm f2.8 L II USM + Canon 24-105 mm f/4 L IS USM + Sigma 50mm 1.4 EX DG HSM

14841 Mesaj
31 Ekim 2010; 16:42:39 

1.6 turbo 1618cc mantık abidesi. cuk olmuş.

Renault almak isteyen benden fiyat alsın

1049 Mesaj
31 Ekim 2010; 18:11:49 

bence buraya yorum yazanların %90 ne yazdıgını bilmeden yazıyor adam düzgün standart birsey yapsa amann hep aynı tasarım diyorsunuz özgün tasarım yapsa yenilikler getirse çok uçuk kaçık diyorsunuz çok önyargılısınız göz görünce aşina olunca onlarda normal gelecek size ! ayrıca 2004 den beri vw de aynı surat niye o tutuluyor peki? traktör yapsalar önü aynı olacak

6722 Mesaj
31 Ekim 2010; 19:12:59 

quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

1.6 turbo 1618cc mantık abidesi. cuk olmuş.

Nissan'ın en son salladığı ülkedir belki de Türkiye

---------------

Tip olarak çok hoşuma gidiyor, Infiniti'yi anımsatıyor. İçi de sevdiğim gibi minimalist tasarlanmış. Yeni Astra'daki gibi 50 tane klima tuşu yok. Bence, Avrupalı üreticilerin sıradan tasarımlarının yanında ilaç gibi gelen bir model. Bir de 1.5 dCi motoru olsa baya satardı

4668 Mesaj
31 Ekim 2010; 22:29:46 

renkler ve zevkler meselesi fakat ben tam anlamıyla BAYILDIM!
enfes olmuş.. küçük ama küçük değil. sıradışı ama bir o kadarda alışılmış..
garip ama çook güzel!

önce seni yok sayarlar
sonra sana gülerler
ardından savaşırlar seninle
ve sonunda sen kazanırsın.

296 Mesaj
31 Ekim 2010; 23:57:57 

Bu haftasonu İzmir Kavuklar'da aracı inceledim... Beyaz olanı showrooma girer girmez satılmış
Diğer model de lansman rengiydi... Onu beğenmedim, ancak aracın içi gerçekten çok güzel... Ön konsol insanı hayran bırakıyor, piyasadaki hiçbir araç ile benzerliği yok, farkı da burada zaten
Beyaz ayrı bir hava katmış araca... Ancak ben siyahını görmeden karar vermek istemiyorum.
Merak edenler için; İzmir'de Kavuklar'da Çarşamba'dan itibaren test aracı hazır olacak...

1021 Mesaj
1 Kasım 2010; 1:22:19 

çirkin ördek yavrusu ama ben sevdim tıpkı alfa mito.chrysler pt.cruiser,Daihatsu Materia
v.b lerine dedikleri gibi..tasarım biraz sıradışı olsun hemen iğrenç,kusunç
Birbirinin aynı olan arabalar sadece degişen logolar ve etiketler..Sonra da tartısalım
yok bu buna benzemiş yok hyundai ford'tan calmıs yok ford volvo dan falan filan....

4668 Mesaj
1 Kasım 2010; 13:35:17 

quote:

Orijinalden alıntı: dnz60

çirkin ördek yavrusu ama ben sevdim tıpkı alfa mito.chrysler pt.cruiser,Daihatsu Materia
v.b lerine dedikleri gibi..tasarım biraz sıradışı olsun hemen iğrenç,kusunç
Birbirinin aynı olan arabalar sadece degişen logolar ve etiketler..Sonra da tartısalım
yok bu buna benzemiş yok hyundai ford'tan calmıs yok ford volvo dan falan filan....

süper söylemişsin hocam!!

0

0

0

önce seni yok sayarlar
sonra sana gülerler
ardından savaşırlar seninle
ve sonunda sen kazanırsın.

1072 Mesaj
1 Kasım 2010; 14:00:37 

quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

süper söylemişsin hocam!!

0

0

0

O araçlar çalıntı değil, birebir aynı araçlar. Çünkü üç marka aralarında bir anlaşmaya dayanarak ortak olarak üretiyor

1021 Mesaj
1 Kasım 2010; 15:33:55 

reno ile nissan da aralarında anlasarak ortak altyapıyı kullanıyorlar araclarında örnegin renonun cipi:)
Ama birbirinin ikizi degil üretikleri araclar yani ne gerek var tamam alt yapısı motoru aynı olsun da şu üç araca bakıyorm da en azından ambalajları farklı olsydı.Ayrıca yazılanları okusaydınız derdimizin calıntı
degil özgün radikal tasarımlara hemen çirkin yaftasını yapıştırıyor olmamız oldugunu anlardınız.
Nissan özgün sıradısı bir arac yapmış cok da güzel yapmış

1072 Mesaj
1 Kasım 2010; 16:49:49 

quote:

reno ile nissan da aralarında anlasarak ortak altyapıyı kullanıyorlar araclarında örnegin renonun cipi:)
Ama birbirinin ikizi degil üretikleri araclar yani ne gerek var tamam alt yapısı motoru aynı olsun da şu üç araca bakıyorm da en azından ambalajları farklı olsydı.Ayrıca yazılanları okusaydınız derdimizin calıntı
degil özgün radikal tasarımlara hemen çirkin yaftasını yapıştırıyor olmamız oldugunu anlardınız.

Sözüm size değildi zaten, NovariX nickli arkadaşın örneğineydi fakat üzerinize alnmışsınız

1021 Mesaj
1 Kasım 2010; 17:14:24 

pardon..

802 Mesaj
2 Kasım 2010; 3:26:27 

Fuarda inceleme fırsatı buldum.
Açıkcası hayal kırıklığı oldu.
Bagaj ve arka taraf küçük ön konsola ısınamadım.
Sonuçda zevkler tartışılmaz

Astra J 2010 1,4 140 HP T Nehir Gri

50 Mesaj
2 Kasım 2010; 11:33:08 

arkadaslar bence cok güzel bir tasarım artk onlar tasarımları tercıh etmeyı bırakın bence dunya deışıo modellerde artık ucuk şekillere girsin bence

5981 Mesaj
2 Kasım 2010; 12:55:54 

Aracı görünce aklıma minik sevimli fareler geldi niyeyse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemuse -- 2 Kasım 2010; 12:57:02 >

1827 Mesaj
2 Kasım 2010; 21:00:20 

bu arada fuara gidipte bu aracın içini dışını çeken bir arkadaşımız yok mu?şaşırdım doğrusu

İNTEL CORE i5-2500K+NOCTUA NH-D14| ASUS P8 Z68-V PRO|ASUS HD 6950 DirectCUII 2GB|2X4096MB G.SKİLL RİPJAXS DDR3 1600 CL8|corsair neutron gtx 240gb ssd+2 TB WD|LG SATA DVD-WR |SAMSUNG 2333T|CORSAİR 600T WHİTE|SEASONİC X760W|3d06=15335

1545 Mesaj
2 Kasım 2010; 21:48:48 

Pazartesi günü nissan bayisine uğramıştım.Yeni micra ve Juke bayilere gelmiş.Micrayı dıştan inceledim.Ön taraftan bakınca fena değil.Merak ettiğim juke yi hemen incelemeye aldım.Arka koltuk enine genişliği iyi, yalnız diz mesafesi bana göre dar geldi.Bagajıda çok küçük, bagaj kapağı yatık olduğu içinde bagajda darlık oluşuyor.Direksiyon ve iç tasarımı beğendim.Fakat araca oturunca ön konsol ve direksiyon biraz aşağıda kalıyor.Bence araç görünüş olarak materia ile kıyaslanacak bir araç değil.Juke nin çamurlukları çıkıntılı ve yere çok sağlam basan bir araç izlenimi veriyor.Bana göre aracın en büyük eksiği bagajı

652 Mesaj
2 Kasım 2010; 21:48:58 

..........................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi driftspec -- 25 Mart 2011; 14:20:59 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

4345 Mesaj
2 Kasım 2010; 22:01:21 

bugün tırın üstünde 4 5 qashqai ve 1 tane de juke gördüm. kırmızı renkteydi ve kımıl kımıl, bol kıvrımlı harika bir şeye benziyordu. sanırım internetteki fotoğraflarından daha güzel bir görünüşe sahip. nissan bayisine gidip incelemek lazım.

1049 Mesaj
2 Kasım 2010; 22:02:22 

RESMI FIYAT LISTESI 02.11.2010

JUKE 1.6 VISIA 5DR 4X2 M/T 39.990
JUKE 1.6 TEKNA 5DR 4X2 M/T 43.990
JUKE 1.6 SPORT PACK 5DR 4X2 M/T 45.490
JUKE 1.6 TEKNA 5DR 4X2 CVT 46.990
JUKE 1.6 SPORT PACK 5DR 4X2 CVT 48.490
JUKE 1.6 PLATINUM 5DR 4X2 CVT 51.490
JUKE 1.6 PLATINUM LEATHER 5DR 4X2 CVT 53.990
JUKE 1.5 DCI VISIA 5DR 4X2 M/T 44.990
JUKE 1.5 DCI TEKNA 5DR 4X2 M/T 48.990
JUKE 1.5 DCI SPORT PACK 5DR 4X2 M/T 50.490
JUKE 1.6 DIG-T SPORT PACK 5DR 4X2 M/T 59.990
JUKE 1.6 DIG-T PLATINUM LEATHER 5DR 4X4 CVT 74.990

834 Mesaj
3 Kasım 2010; 8:34:51 

Juke bagajı ve diğer bilindik araçların kullanım özelliklerini dikkate alınarak üretilmiş bir araç değil.Kendini farklı hisseden, sıradışı olan gençler, bayanlar, hatta ben daha ölmedim diyen yaşlılar için üretilmiş sıradışı ve kendi segmentini yaratmış bir araçtır.
Qasqai'de ilk çıktığı zaman herkes ne gereksiz bir araç demişti bu forumlarda . Fakat oda kendi sınıfını yarattı "Crossover". Peşinden taklitleri geldi. Tiguan, Yeti,3008, Duster, ...
Nissan bilindik B,C ve D segmentlerinde araçlar üretmektense sıradışı kendi sınıfını kendi yaratan modeller üreterek tüm markalara örnek oluyor.
Diğer markalar buna cesaret edemez. Nasıl olsa satılıyor diye sedan, hatcbak araçları üretip satıyorlar yıllardır.

saygılarımla

109 Mesaj
3 Kasım 2010; 21:19:34 

Bu aralar araba almayı düşünüyordum. Maksimum 50000Tl'ye kadar. Genelde sportif tarzda kullandığım için işin açıkcası Juke'la sürüş keyfi nasıl olur pek emin değildim. Bugün Nissan bayine gidip aracı inceledim 2 tane beyaz bir adette füme renkli olnaı vardı. Ne yalan söyleyim çok hoşuma gitti. Benim kafamda alırsam 1.6 117hp düz vites sportpack donanımlısı geçiyor. 45000 lira civarında. Sizce ne dersiniz almaya değermi yoksa dolu bir leon 1.4tsi mı alsam diyede düşünmüyor değilim..

Bu arada iç renkler olarak sadece gri ve kırmızı olarak varmış. Sportpack alırsam arabanın rengi ne olursa olsun içi kırmızı tonlarında döşeme ve kaplamayla geliyormuş. Ordaki kızın söylediğine pek inanmadım açıkcası çok emin konuşamadı. Sportpack alırsam sırf içi dışı uyumlu olsun diye kırmızısını alabilirim. Sizce kırmızısı nasıl canlı görenlerin yorumlarını da alayım ve iç renk olayı kesinmi sportpacklar'in. Kesin bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim. Ona göre bu hafta içi alma durumum var...

3388 Mesaj
3 Kasım 2010; 21:37:00 

Bende Honda CRV var 2008 valla ben bile düşünür oldum bu aracı.Hoş birazcık ufacık tefecik ama değişik bir araç hoşuma gitti.

1.6 premium otomatik vites olan modeli almayı düşünüyorum.Aracın sürüş keyfi donanımı nasıl kullanan arkadaşlar varsa yorum almak isterim.

Müzik sistemi nasıl kaç hoparlörü var cd changer var mı ve navigasyon sistemi felan nasıl ayrıntılı bilgi bulamadım.

652 Mesaj
4 Kasım 2010; 1:38:41 

quote:

Orijinalden alıntı: FEYM

Bu aralar araba almayı düşünüyordum. Maksimum 50000Tl'ye kadar. Genelde sportif tarzda kullandığım için işin açıkcası Juke'la sürüş keyfi nasıl olur pek emin değildim. Bugün Nissan bayine gidip aracı inceledim 2 tane beyaz bir adette füme renkli olnaı vardı. Ne yalan söyleyim çok hoşuma gitti. Benim kafamda alırsam 1.6 117hp düz vites sportpack donanımlısı geçiyor. 45000 lira civarında. Sizce ne dersiniz almaya değermi yoksa dolu bir leon 1.4tsi mı alsam diyede düşünmüyor değilim..

Bu arada iç renkler olarak sadece gri ve kırmızı olarak varmış. Sportpack alırsam arabanın rengi ne olursa olsun içi kırmızı tonlarında döşeme ve kaplamayla geliyormuş. Ordaki kızın söylediğine pek inanmadım açıkcası çok emin konuşamadı. Sportpack alırsam sırf içi dışı uyumlu olsun diye kırmızısını alabilirim. Sizce kırmızısı nasıl canlı görenlerin yorumlarını da alayım ve iç renk olayı kesinmi sportpacklar'in. Kesin bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim. Ona göre bu hafta içi alma durumum var...

yuksek bir aractan hic bir zaman sportif bir surus bekleme.ki leonun cok sportif bir surus karakteri var.bunla leonu kiyaslamak bile hata,ayrica 1.4tsi al git mis gibi.bu cirkin ordek yavrusu

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1294 Mesaj
4 Kasım 2010; 9:24:14 

arkadaşlar başlığınızı merak ettim , araca bi göz atalım dedim,
ilk sayfadaki konsept fotolarından sonra,
aracın görsel özelliklerini bol bol yorumlamışsınız ama körlerin fil tarifi gibi ...
biriniz mi fuarda , galeride bir iki fotoğraf çekipte koymazdı şuraya..

internetten edinilen bilgi %100 doğru olmayabilir

1827 Mesaj
4 Kasım 2010; 17:47:22 

quote:

Orijinalden alıntı: lebu

arkadaşlar başlığınızı merak ettim , araca bi göz atalım dedim,
ilk sayfadaki konsept fotolarından sonra,
aracın görsel özelliklerini bol bol yorumlamışsınız ama körlerin fil tarifi gibi ...
biriniz mi fuarda , galeride bir iki fotoğraf çekipte koymazdı şuraya..

aynen +1905

bakıyorum herkes ferrari,aston,porshe fotoğrafları koyuyor.

bir tane adam akıllı yeni focusun içini gösteren fotoğraf yok.
yeni kia magentisin içini gösteren fotoğraf yok.
juke ile ilgili tek bir tane fotoğraf bulamadım.yani fuarda hangi renkle tanıtıldı o bile belli değil

İNTEL CORE i5-2500K+NOCTUA NH-D14| ASUS P8 Z68-V PRO|ASUS HD 6950 DirectCUII 2GB|2X4096MB G.SKİLL RİPJAXS DDR3 1600 CL8|corsair neutron gtx 240gb ssd+2 TB WD|LG SATA DVD-WR |SAMSUNG 2333T|CORSAİR 600T WHİTE|SEASONİC X760W|3d06=15335

109 Mesaj
4 Kasım 2010; 19:05:16 

Leon'unda yüzünün eskimesi düşündürüyor beni yoksa çok mantıklı araç bence. Ama Juke'la çok dikkat çekici ve azda olsa sportif sürüşe imkan tanıyacak gibi geliyor bana.. bir avantajıda juke'u 5 sene sonra satıcak olsam kasası güncel olacağı için fazla değerde kaybetmez gibi geliyor bana. Leon'un 2012'de yeni kasası çıkacak. Hala kararsızım...

Juke'un kırmızısını canlı görenler bir yorumlasa bu arada nasıl sizce?

3388 Mesaj
4 Kasım 2010; 19:14:44 

gittim gördüm geldim.veni vidi vici gibi oldu ama:)

arkadaşlar araç çok tatlı ancak çok dar içi.arka koltuk 2 kişiyi zor alır ayrıca bagaj çok küçük yani minnacık bişi ama çok çekici bir araç:)

oğlumun ana kucağını arkaya sığdıramadım o derece küçük:)

bekar ve bayan arabası desem yeridir.yollarda çok çok dikkat çeker ayrıca

389 Mesaj
4 Kasım 2010; 20:08:05 

Bir tane resim ekliyim icini görmek isteyenler icin
http://img41.imageshack.us/i/dscn1430v.jpg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedat79 -- 4 Kasım 2010; 20:10:12 >

Herkesin fikir birliğine vardığı bir gün, kayıp bir gündür.
A.Einstein

5981 Mesaj
4 Kasım 2010; 20:10:35 

4'lülerin yeri hariç hoş duruyor.

207 Mesaj
5 Kasım 2010; 22:11:30 

Satışa fuardan sonra başlanılacak deniliyordu, hiç yollarda gören var mı satıldı mı yani :)

Sony Xperia Z2 :: Nissan Qashqai 1.5dci 135hp

5007 Mesaj
7 Kasım 2010; 18:17:58 

bugün gittim çorluda ki bayide inceledim

1,6 tekna otomatik olarak 47.000 tl lik fiyat verdiler ama donanim olarak cruise control 17" jant 6 hava yastığı ESP sis farları otomatik klima var.

biz çok beğendik bakalım ciddi ciddi düşünmeye başladık. Arkası biraz dar ama bagajda bir sorun görmedik.

PHILIPS 55PFL8007K - TOSHIBA 47Z3030 - SONY STR-DH730 - SONY PS-LX300 - SONY SS-FCR6000 - SONY SA-W2500
SONY BDP-S790 - DUNE HD-301 - PS3 FAT 250GB - EPSON TW6000W
MSI GT70 ONE - ASUS S551LB-CJ096H - ASUS EEEPAD 16GB - IPAD AIR 16GB
IPHONE 5 16GB - IPHONE 4S 16GB - NISSAN JUKE TEKNA CVT

3112 Mesaj
8 Kasım 2010; 11:51:52 

quote:

Orijinalden alıntı: DarkSidesOfMe

bugün gittim çorluda ki bayide inceledim

1,6 tekna otomatik olarak 47.000 tl lik fiyat verdiler ama donanim olarak cruise control 17" jant 6 hava yastığı ESP sis farları otomatik klima var.

biz çok beğendik bakalım ciddi ciddi düşünmeye başladık. Arkası biraz dar ama bagajda bir sorun görmedik.

tanıtım fiyatı dedikleri sanırım liste fiyatından farklı değil
bahsettiğiniz modelin liste fiyatı da 46990
güzel araç ama 2011'de çıkacak 1.6 dizel 130 bg DCI motoru beklemeyi tercih edeceğiz.
tanıtım fiyatı diye biraz daha indirim olsa belki alımı öne çekerdik

652 Mesaj
8 Kasım 2010; 22:18:40 

.....................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi driftspec -- 25 Mart 2011; 14:19:53 >

13 Mesaj
10 Kasım 2010; 23:16:32 

arkadaşlar merhaba bende bursa dayım burada hem kırmızı hem beyaz rengi görme şansım oldu (1-2 renk daha vardı ama onları hiç beğenmedim) açıkçası oraya gidene kadar hep kırmızı alırım diyodum ama orada beyaz rengi görünce beyaz aracı daha hoş göstermiş diye düşünüyorum gerçi sport pack aldığınız zaman her halukarda arabanın içi kırmızı boyalı ve koltuk döşemelerinde kırmızı çizgiler oluyor renk ne olursa olsun . iç dış uyum anlamında kırmızı muhteşem duruyor yani aracın kapısını açtığınız zaman sanki muhteşem bir spor arabaya biniyormuşsunuz gibi bir görüntü var . beyaz renk dışarıdan daha hoş duruyor ama kapıyı açınca bir uyumsuzluk olmuyor değil. Açıkçası bende arada kaldım içi dışı kırmızı alıp o uyumumu yaşamalı yoksa dışarda ayrı içerde ayrı zevk almayı mı seçmeli bilemiyorum

yok

834 Mesaj
11 Kasım 2010; 8:34:52 

Beni şimdiye kadar böyle heyecanlandıran bir araç daha olmadı.Herkesin gözü bu araçları kullananlarda olacak büyük ihtimal.Umarım en kısa zamanda almak nasip olur.

saygılarımla

109 Mesaj
11 Kasım 2010; 22:05:20 

quote:

Orijinalden alıntı: derdesen

arkadaşlar merhaba bende bursa dayım burada hem kırmızı hem beyaz rengi görme şansım oldu (1-2 renk daha vardı ama onları hiç beğenmedim) açıkçası oraya gidene kadar hep kırmızı alırım diyodum ama orada beyaz rengi görünce beyaz aracı daha hoş göstermiş diye düşünüyorum gerçi sport pack aldığınız zaman her halukarda arabanın içi kırmızı boyalı ve koltuk döşemelerinde kırmızı çizgiler oluyor renk ne olursa olsun . iç dış uyum anlamında kırmızı muhteşem duruyor yani aracın kapısını açtığınız zaman sanki muhteşem bir spor arabaya biniyormuşsunuz gibi bir görüntü var . beyaz renk dışarıdan daha hoş duruyor ama kapıyı açınca bir uyumsuzluk olmuyor değil. Açıkçası bende arada kaldım içi dışı kırmızı alıp o uyumumu yaşamalı yoksa dışarda ayrı içerde ayrı zevk almayı mı seçmeli bilemiyorum

Bende aynı ikilemdeyim dostum.. Beyaz içi kırmızı bence uyumsuz değil. Mantıklı ama ben kırmızı 1.6 düz vites kırmızı sportpack düşünüyorum bayramdan sonra...

152 Mesaj
11 Kasım 2010; 23:10:12 

0

Öncelikle kimseye ama hiç kimseye lafım yok lütfen alınmayın son iki sayfayı okudum aklımdakilerle yazıyorum ..
öyle downforce sportif sürüş keyfi filan anlamıyorum ben ..
derdim tork mork vs de değil .. çöle çıkıp 45 derece tepeye vuracak da değilim aracı ...ısprta burdur arası gidip geliyorum arada yoksa şehir içi kullanıyorum genelde ...
aldım kullanıyorum çok güzel acaip keyifli bir araç ...bir kere dikkat çekici hemde şaşırtacak kadar neredeyse önüme geçip haylaz mı bu ya gerçekten diyenler oluyor ...
hoş duygular

darlık konusu ...arabada sürücü koltuğunun arkasında nania isofix bebek koltuğu var ..gayette rahat duruyor ..bana arka camlar dar gibi gelmişti eşimse çok rahat ettiğini söylüyor...bagaj küçük geçen televizyon kolisi gibi bir koliyi sığdırmak sorun oldu. ama normalde taşımayız hergün öyle şeyleri..
ayrıca bgajın alt kısımda bir havuz var bir muz kolisi sığacak kadar ..oda güzel ..

ön konsol biraz ucuz duruyor evet ..ama kötü de değil göze gelmez...
sürüş modları çok hoş şehiriçi eko modda kullanıyorum şehirlerarası normal modda 90 sabitte 1.9 gördüm ama hızlanınca 11.9 da gördüm . fakat tüketimi focus 1.6 ile hemen hemen aynı belki çok az daha düşük diyebilirim ..yaklaşık 250 - 300 arası diyelim ama siz dikkatli kullanıcıysanız 200 civarlarına denk gelebilir.
bende tekna var bluetooth filan çok hoş hele telefon a2dp destekliyorsa bluetooth audio filan şahane şeyler..klima anında çalışıyor çok güzel ..
başka araç biraz fazla güven veriyor bence dikkatli olmak lazım esp filan ama dikkat etmekte fayda var ..en son 160 filan yaptım gayet güzel
ayrıca inanılmaz sessiz özellikle şehir içinde geçen araç stop etti sandım kontağı çevirdim millet baktı çıkan sesi bende ilk defa duydum :)
sürücü için darlık filan yok ..benim gibi otomobilden inip bunun gibi yüksek araça binenlere biraz alışması zaman alır gibi..
..mp3 playerı cd çalıyor sadece dvd desteklemiyor..
usb çalması çok hızlı kaynaklar arası geçiş çok hızlı ..cd aux bt audio iphone filan .. telefon kullanımı rahat ..
park ederken kesinlikle arkaya bakıp park edemezsiniz..araç buna müsait değil yan aynaları kullanmak gerekiyor ..
ben kaskoyu güneş sigortadan 900 e yaptırdım ..
başka aklıma gelen herşeyi yazıyorum ..isterseniz fotograf koyabilirim ..
beyaz tekna benimkisi ..hız limitleme ve cruize control var
birde son olarak PASPAS ve kullanma kılavuzu gelmedi bana..gelecekmiş ..kendim keşfediyorum aracı

dreaming for prosperity...

1021 Mesaj
12 Kasım 2010; 0:05:30 

hayırlı olsun kardeşim çirkin filan ama idare et
cok güzel tercih yapmıssın bi solukta okudum tecrübelerini
Allah tekerine taş degdirmesin
keyifli sürüşler

834 Mesaj
12 Kasım 2010; 8:23:15 

Hayırlı olsun. İstanbul'daki bayileri aradım Juke'a yoğun talep olduğunu ve 1,5-2 ay sonraya sıra yazdıklarını söylediler.

saygılarımla

13 Mesaj
12 Kasım 2010; 14:44:55 

teeching kardeşime hayırlı olsun Allah tekerini düz bastırsın . Bende kırmızı ve bayaz arasında gidip geldikten sonra en sonunda Beyaz sport pack e karar verdim ama şu anda Bursa da araç yok ilk gelecek parti Aralık ilk haftası o zamana kadar beklicez artık

yok

1213 Mesaj
12 Kasım 2010; 19:17:35 

bugün gördüm birtane lansman rengi kırmızı inanılmaz güzel duruyordu bayıldım vallahi

2006 Volvo S40 1.6 D
2010 Opel Corsa 1.2 Easytronic 111. Yıl
2012 Honda Jazz Fun CVT

109 Mesaj
12 Kasım 2010; 22:13:37 

teeching öncelikle hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim. Sana bazı sorularım olacak cevaplarsan çok sevinirim, bende bayramdan sonra sportpack modelini almaya düşünüyorum.

1) Araban düz şanzımanlımı?

2) Ara hızlanması ve maksimum hızı nasıl, otobanda filan 200 görülebilir mi?

3) Flash disk'in içine MP3 attığımızda direk okuyor mu? Yazdırılmış CD'leride sorunsuz okuyormu?

4) Kullanımı yumuşakmı yoldaki çukuru tümseği direk hissettiriyormu?

5) Yol tutuşu nasıl, virajları hızlı ve sorunsuzca alıyor mu?

6)Full depoyla kaç km yol yaptın?

7) Arabayı alırken hiç indirim yaptılar mı? Yoksa direk lansman fiyatını mı uyguladılar?

8) Son olarak binek otodan bu araca geçince çok bocaladın mı? Seat Leon 1.4tsi ile bu araç arasında çok kararsızım..

370 Mesaj
13 Kasım 2010; 21:04:00 

selam. bikac gun once gormeye gitmistim asik olmustum arabaya. kirmizisina :) bugun ise test ettim. oyle yuksek bir arabaya biniyomus gibi hissetmedim dogrusu. iceri ciddi ruzgar sesi aliyordu. direksiyonu cevirirken sanki biseye surtuo gibi ses yapiyordu. test aracina ozgu seyler olabilir bunlar. bunlari yenebilirsek alacagim ben de. geri kalan hersey cok iyi cunku. diz dizayn yeter yaww o nedir oyle

7897 Mesaj
15 Kasım 2010; 11:04:03 

Arkadaslar bu fiyatlar kampanya fiyatı mı 39.990 fiyatı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

793 Mesaj
15 Kasım 2010; 15:06:27 

Bu aracın herşeyine laf edilir belki ama tasarımına iğrenç, çirkin diyenler olmuş,hayret birşey. (Dayılar doluşmuş sanırım buraya ). Arabanın tasarımı süper, bizim mahallede biri almış beyaz rengini, herkes dönüp bir kere daha bakıyor, nissana da gidip inceledik. Adeta tasarım harikası, nerdeyse konsept araç gibi.

Ege Üniversitesi

12556 Mesaj
15 Kasım 2010; 15:17:36 

Asıl komik olan tasarımı tartışmak. Bana göre de nefis bir tasarım. Fakat diğeri de tipsiz diyor işte sürekli. Tartışılabilecek bir husus değil.

teeching de çok güzel bir şekilde anlatmış izlenimlerini. Teşekkür ediyorum. Güle güle kullansın yeni aracını. Micra K12'den sonra geçeceğim tek araç diyordum ama sanırım bagaj gerçekten sıkıntılı.

1970 Mesaj
15 Kasım 2010; 22:02:21 

arkadaşlar zevkler ve renkler tartışılmaz. bence olmamış bu aracın tipi. kimse kimsenin beğenisine de laf etmemeli. araca bakan bir daha bakıyorsa ilginç tasarımdan dolayı bakıyordur yoksa güzellikle - çekicilikle alakası yok yani enteresanlıkla çekicilik ayrı şeyler bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper_tol -- 15 Kasım 2010; 22:03:56 >

152 Mesaj
15 Kasım 2010; 23:44:16 

1) Araban düz şanzımanlımı? valla o konuda ben birşey diyemem M/T & X-TRONIC CVT sitede yazan benimki otomatik değil ama

2) Ara hızlanması ve maksimum hızı nasıl, otobanda filan 200 görülebilir mi? sürüş modunu sport yaparsanız sanırım 240 görürsünüz ama ben 9 refüj taşı dağıttıktan sonra (FOCUS) gerek yok diyorum

3) Flash disk'in içine MP3 attığımızda direk okuyor mu? Yazdırılmış CD'leride sorunsuz okuyormu? okuyor dvd hariç mp3 cdleri de çok hızlı okuyor ayrıca bluetooth telefonunuz destekliyorsa bağlantısız onuda okuyor çalıyor bende eski samsung sgh600 vardı ona bile bağlanıp çalıyor :)

4) Kullanımı yumuşakmı yoldaki çukuru tümseği direk hissettiriyormu? tümsekler hafif hissediliyor tabi . ama yumuşak diyebilirim

5) Yol tutuşu nasıl, virajları hızlı ve sorunsuzca alıyor mu? yol tutuşu güzel manevra kabiliyeti inanılmaz ama güvenmemek lazım

6)Full depoyla kaç km yol yaptın? rodaj dönemi dediler 350 filan yakıyor düşer dediler ama gözümü korkutuyor biraz.. zaten yakıt tasarruflu bir araç denilmedi buna hiç.. dizeli iyi ama

7) Arabayı alırken hiç indirim yaptılar mı? Yoksa direk lansman fiyatını mı uyguladılar? 43990 aldım ben indirimi bırakın aralıkta fiyatlar aratbilir belkide Nissan Türkiyenin dandirik politikaları ..müşteri kontrolü sıfır bunlarda ama naparsın amrka iyi distribütör dandik

8) Son olarak binek otodan bu araca geçince çok bocaladın mı? Seat Leon 1.4tsi ile bu araç arasında çok kararsızım.. valal tabi bocalıyorsun hele geri park filan farklı

dreaming for prosperity...

176 Mesaj
17 Kasım 2010; 13:08:23 

şerinin tipi bundan iii değil mi arkadaslar :)))

passat 1.4 tsi bmt trendline dsg

1 Mesaj
25 Kasım 2010; 14:31:16 

arkadaşlar nissan juke tasarım olarak beğendim . ama sağlamlık konfor yönünden nasıl bir araçtır.

kullanan test sürüşü yapanlardan daha fazla bilgi alabilirsem bu hafta almayı düşünüyorum.

241 Mesaj
25 Kasım 2010; 17:59:22 

quote:

Nissan hisselerinin %44'ü Renault'da.

Nissan'da Renault'un %15'ine sahip.

11 Mesaj
27 Kasım 2010; 5:24:01 

Geçen hafta arka koltuğuna oturdum diz mesafesi berbat daracık bir araç.

25 Mesaj
29 Kasım 2010; 15:01:44 

bu haftasonu samsundaki nissan bayiinde test sürüşü imkanı buldum, juke' u yakından görmek le resimden görmek arasında gerçekten büyük fark var :) yakından hayran kaldım arabaya kırmızısı özellikle çok hoş duruyo, beyazı da güzel ama metalik gri rengi yoktu onu da görmem gerekir diyen düşünüorm.Juke hakkında araştırma yaptıysanız nette genelde tanıtımlarda fotolarda kırmızı olanına ağırlık vermişler, dış hatları iyi yansıtıyo kırmızı renk ayrıca iç kırmızı döşemede de gerçekten uyumlu duruyor.
test sürüşünde platinium 1.6 modeli denedim 51.500 tl olanı, sorumlu arkadaş anahtarı verdi , anahtarla bi 10 sn. geçirdim kontak yeri bulamadm, meğer power tuşıyla çalışıomuş, otomatik şanzuman gerçekten başarılı vites geçişleri hissedilmio bile, bi iki manevra yaptım hoşuma gitti yol tutuşu da..
ben ciddi düşünüyorum araştırma aşamasındayım şu anda hala..