Şimdi Ara

NİSSAN JUKE (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
4
Favori
308.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fuarda sergileniyor arkadaşlar detaylı inceleyebilirsiniz arka koltuk ve bağaj biraz küçük :(
  • Ben hiç beğenmedim, malzeme-işçilik kalitesi çok düşük, içi de oldukça dar ama tarz olarak çok dikkat çekiyor gerçekten bilmiyorum satabilir..
  • bazen farklı araçlara baktığımızı düşünüyorum forum ahalisiyle

belki de o gün vip olduğum için farklı bir araç göstermişlerdir bana

benim oldukça hoşuma gitti,tarz olarak faklı araçları severim fakat,dolu bir dizelinin fiyatının giulietta ile kapışacak seviye de olması epey düşündürücü
  • 1.6 turbo 1618cc mantık abidesi. cuk olmuş.
  • bence buraya yorum yazanların %90 ne yazdıgını bilmeden yazıyor adam düzgün standart birsey yapsa amann hep aynı tasarım diyorsunuz özgün tasarım yapsa yenilikler getirse çok uçuk kaçık diyorsunuz çok önyargılısınız göz görünce aşina olunca onlarda normal gelecek size ! ayrıca 2004 den beri vw de aynı surat niye o tutuluyor peki? traktör yapsalar önü aynı olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

1.6 turbo 1618cc mantık abidesi. cuk olmuş.

Nissan'ın en son salladığı ülkedir belki de Türkiye

---------------

Tip olarak çok hoşuma gidiyor, Infiniti'yi anımsatıyor. İçi de sevdiğim gibi minimalist tasarlanmış. Yeni Astra'daki gibi 50 tane klima tuşu yok. Bence, Avrupalı üreticilerin sıradan tasarımlarının yanında ilaç gibi gelen bir model. Bir de 1.5 dCi motoru olsa baya satardı
  • renkler ve zevkler meselesi fakat ben tam anlamıyla BAYILDIM!
    enfes olmuş.. küçük ama küçük değil. sıradışı ama bir o kadarda alışılmış..
    garip ama çook güzel!

• Bu haftasonu İzmir Kavuklar'da aracı inceledim... Beyaz olanı showrooma girer girmez satılmış
    Diğer model de lansman rengiydi... Onu beğenmedim, ancak aracın içi gerçekten çok güzel... Ön konsol insanı hayran bırakıyor, piyasadaki hiçbir araç ile benzerliği yok, farkı da burada zaten
    Beyaz ayrı bir hava katmış araca... Ancak ben siyahını görmeden karar vermek istemiyorum.
    Merak edenler için; İzmir'de Kavuklar'da Çarşamba'dan itibaren test aracı hazır olacak...
  • çirkin ördek yavrusu ama ben sevdim tıpkı alfa mito.chrysler pt.cruiser,Daihatsu Materia
    v.b lerine dedikleri gibi..tasarım biraz sıradışı olsun hemen iğrenç,kusunç
    Birbirinin aynı olan arabalar sadece degişen logolar ve etiketler..Sonra da tartısalım
    yok bu buna benzemiş yok hyundai ford'tan calmıs yok ford volvo dan falan filan....
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnz60

çirkin ördek yavrusu ama ben sevdim tıpkı alfa mito.chrysler pt.cruiser,Daihatsu Materia
    Birbirinin aynı olan arabalar sadece degişen logolar ve etiketler..Sonra da tartısalım
    yok bu buna benzemiş yok hyundai ford'tan calmıs yok ford volvo dan falan filan....

süper söylemişsin hocam!!

NİSSAN JUKE

NİSSAN JUKE

NİSSAN JUKE
  • quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

quote:

çirkin ördek yavrusu ama ben sevdim tıpkı alfa mito.chrysler pt.cruiser,Daihatsu Materia

süper söylemişsin hocam!!

NİSSAN JUKE

NİSSAN JUKE

NİSSAN JUKE

O araçlar çalıntı değil, birebir aynı araçlar. Çünkü üç marka aralarında bir anlaşmaya dayanarak ortak olarak üretiyor
  • reno ile nissan da aralarında anlasarak ortak altyapıyı kullanıyorlar araclarında örnegin renonun cipi:)
    Ama birbirinin ikizi degil üretikleri araclaryani ne gerek var tamam alt yapısı motoru aynı olsun da şu üç araca bakıyorm da en azından ambalajları farklı olsydı.Ayrıca yazılanları okusaydınız derdimizin calıntı
    degil özgün radikal tasarımlara hemen çirkin yaftasını yapıştırıyor olmamız oldugunu anlardınız.
    Nissan özgün sıradısı bir arac yapmış cok da güzel yapmış
  • quote:

reno ile nissan da aralarında anlasarak ortak altyapıyı kullanıyorlar araclarında örnegin renonun cipi:)
    Ama birbirinin ikizi degil üretikleri araclaryani ne gerek var tamam alt yapısı motoru aynı olsun da şu üç araca bakıyorm da en azından ambalajları farklı olsydı.Ayrıca yazılanları okusaydınız derdimizin calıntı
    degil özgün radikal tasarımlara hemen çirkin yaftasını yapıştırıyor olmamız oldugunu anlardınız.
    Nissan özgün sıradısı bir arac yapmış cok da güzel yapmış

Sözüm size değildi zaten, NovariX nickli arkadaşın örneğineydi fakat üzerinize alnmışsınız
  • pardon..
  • Fuarda inceleme fırsatı buldum.
    Açıkcası hayal kırıklığı oldu.
    Bagaj ve arka taraf küçük ön konsola ısınamadım.
    Sonuçda zevkler tartışılmaz
  • arkadaslar bence cok güzel bir tasarım artk onlar tasarımları tercıh etmeyı bırakın bence dunya deışıo modellerde artık ucuk şekillere girsin bence
  • Aracı görünce aklıma minik sevimli fareler geldi niyeyse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemuse -- 2 Kasım 2010; 12:57:02 >
  • bu arada fuara gidipte bu aracın içini dışını çeken bir arkadaşımız yok mu?şaşırdım doğrusu
  • Pazartesi günü nissan bayisine uğramıştım.Yeni micra ve Juke bayilere gelmiş.Micrayı dıştan inceledim.Ön taraftan bakınca fena değil.Merak ettiğim juke yi hemen incelemeye aldım.Arka koltuk enine genişliği iyi, yalnız diz mesafesi bana göre dar geldi.Bagajıda çok küçük, bagaj kapağı yatık olduğu içinde bagajda darlık oluşuyor.Direksiyon ve iç tasarımı beğendim.Fakat araca oturunca ön konsol ve direksiyon biraz aşağıda kalıyor.Bence araç görünüş olarak materia ile kıyaslanacak bir araç değil.Juke nin çamurlukları çıkıntılı ve yere çok sağlam basan bir araç izlenimi veriyor.Bana göre aracın en büyük eksiği bagajı
  • ..........................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi driftspec -- 25 Mart 2011; 14:20:59 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.