Şimdi Ara

NİSSAN JUKE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
4
Favori
308.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence dış ve içi gayet güzel fiyatı belli mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukubat

Böyle bir modeli üretmeye ancak Nissan cesaret edebilirdi zaten. Qasqai'de ilk çıktığında ne gereksiz araç diye yorumlar fazlasıyla yapılmıştı burada. Ama satışlar ve diğer markaların (Tiguan, Yeti, Duster,Urban,...) Nissan'ın peşinden gitmesi Nissan'ın ne kadar haklı olduğunu ortaya çıkarttı.
    Juke'da aynen böyle olacak mutlaka taklitleri çıkacaktır. Ama hiçbir Avrupa markası böyle sıradışı bir modele cesaret edemez. Ya tutmazsa diye korkarlar. Sırf bu yüzden yıllarca sedan ve hatcback araçlara binmek zorunda kaldık.
    Nissan ve diğer cesur markalar olmasa Crossover, MVP,SUV ve Pick-Up gibi modelleri rüyamızda göremezdik. Farklı segmentlerde araç yaratan firmaları kutlamak lazım

peugeot 3008 qashqai ye ve yetiye gore yeterince siradisi.ama kimse pug u kutlamiyor cunku marka onyargisi var,3008 qq kadar guzel olmayabilir ama yetiden ve jukedan binkat daha iyi ve farkliydi,sinifinda en cesuruydu.juke de cesaretli bir model ama kesinlikle tasarim faciasi.farkli olmakla berbat olmayi karistirmamak lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

berbat..

+1 demeden edemeyecegim
  • dışı özgün tasarım arayanlara hitap edebilir ben begenmesem de. Ama içi dışından daha kötü olmuş :S
  • Fantastik ve özgün bir tasarım olmuş.Eh fena değil.
  • özgün bir tasarim cok beğendim
  • bence güzel.artık böle tasarımları görmek güzel
  • Fiyatı 40 dan yukarı olursa çokda satılmaz,dacia dusterda aynı sınıf aracı fiyatıda malum.
  • sarhoş gibi duruyor
  • ciddi ciddi beğendiniz mi bunu
  • Değişik bir tarzı var ben şahsen beğendim sıradışı
     NİSSAN JUKE
  • Araç güzel ama boyutları küçük sanırım.. Çünkü bagajı çok küçük gibi...Üçgen hacimli dar bir bagaj..
     NİSSAN JUKE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hackersun -- 5 Eylül 2010; 22:34:18 >
  • Bu aracın yakıt tüketimini hiçbiryerde bulamadım bilgisi olan var mı acaba diesel motor için?
  • şahsen bende beğendim.. sıradışı bir tasarımı var... özgün olmuş... fiyat belli mi acaba?
  • O değil de ben reklamını gördüğümde koptum bunun. Bayağıdır qashqai reklamında boyalardan kaçıp duruyordu. Ağır abi ya gri renkten ödün vermiyordu. Tam yine reklam biterken juke çıktı ekrana. Asi şehirli Qashqai'ın abiliği falan kalmadı. Juke: Şehrin haylazı :D
  • farklı sıradışı bir araç olmuş ben beğendim açıkçası
  • Ön tarafı fıberden yapılmıs uydurma tamponlar gıbı olmus.
  • gayet hoş bir araç çok satacaktır bence.
  • Bu araca 1.6 Turbo 190hp motoru tasarlayan adamın taa

Şu motor hacmine bakar mısınız? Vergisi 1.6-1.8 dilimine giriyor..
    1301-1600cc ÖTV:%37'den hesaplanıyor, MTV:648 TL
    1601-1800cc ÖTV:%60'dan hesaplanıyor, MTV:1140 TL

NİSSAN JUKE

http://www.nissan.co.uk/GB/en/vehicles/crossovers/juke/juke_findoutmore/discover.html#vehicles/crossovers/juke/juke_findoutmore/discover
    Juke'un motoru 1618cc..

• Türkiye deki vergilendirme sisteminin saçmalığından kaynaklanıyor herşey.Firmalar Türkiye ye göre motor mu geliştirecekler yani.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.