Şimdi Ara

Zalman ekran kartları için hazırladığı yeni soğutucusunu gösterdi: VF3000

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kore merkezli komponent üreticisi Zalman, ekran kartları için hazırladığı yeni soğutucusunu tanıttı. VF3000 olarak isimlendirilen yeni soğutucunun Kırmızı renkli A versiyonu ATi ekran kartları, Siyah renkli N versiyonu ise Nvidia ekran kartlarıyla kullanılabiliyor. ATi tarafında Radeon HD 5870 ve HD 5850, Nvidia ise GeForce GTX 260, 275 ve 285 gibi üstü seviye modellerle uyumlu olan VF3000, Bakır tabanlı yüzeye, yine Bakır tabanlı beş adet ısı borusuna, Alüminyum yapraklara ve her ikisi de 92mm çapında iki adet fana sahip.

Bellek yongaları için ısı dağıtıcılarıyla birlikte sunulacak yeni soğutucu, Zalman tarafından ilk defa CES 2010 fuarında gösterildi. Hacimli üretim öncesinde bazı geliştirimelerin yapılabileceği söylenen yeni soğutucu için henüz açıklanmış herhangi bir satış tarihi veya fiyat bilgisi bulunmuyor.

• zalmanın bu soğutucusun beğendim güzel olmuş fakat boruları ayrı ayrı her iki tarafa dağıtsalardı daha iyi olurdu , fiyatıda haddinden fazla olur herhalde.
  • gerçekten çok süper soğutucular kırmızı olan çok şık duruyor ve 92 mm fanlar çok iyi oğutacaktır
  • kırmızı olan çok hoşuma gitti..
  • Görünüş olarak çok iyi. Performasıda iyidir heralde
  • alana hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: tımestop

kırmızı olan çok hoşuma gitti..

Fanboy? İşin gırgırı sırf soğutamadım diye sattım 4870 imi böyle bir şey hakikaten çift power girişli kartlar için biçilmiş kaftan.
  • performansına bakmak gerekli ama thermalright ın traid2 gtx ini almasaydım bunu düşünürdüm
  • kırmızı yakıyor yahuuu :)
  • Abovvvv.Gelsin buraya performansı iyiyse tadından yenmezz valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi futbolmaniac -- 11 Ocak 2010; 20:00:58 >
  • zalmanın cpu fanını kullanıyorum, gerçekden böyle soğutucu yapan başka firma tanımam ben, 3-4 marka daha kullandım eskiden pentium d işlemcimi 45 derece tutabilen tek soğutucu zalmandı.

stok ile 70 derece diğer marka özellerle 50-65 derece oluyordu
  • İyi güzelde kartın soğutucusunu sökünce kart garanti dışı kalmayacak mı? Uyumlu olduğu kartların hepsi de yeni kartlar.
    Zalman bu işe şöyle bir çözüm getirse; Zalman'ın teknik servisine, aldığımız soğutucu ile kartı göndersek onlarda değiştirip etiketleyip bize gönderse ve kart üreticileriyle olan anlaşmaları gereği garanti bozulmasa, bizde sadece kargo ücretini ödesek.
  • ben hala anlayabilmiş değilim garantiden çıkıyosa neden bu ürünler satılıyo ... ekran kartı soğutucusu sırf bu yüzden almıyorum aslında çok ilgimi çekiyo ama çöpe atmak var bide kartı.
  • Sakla orjinal soğutucuyu bozulursa takarsın öyle yollarsın adamlar zaten kontrol etmiyorlaki 45 gün bekleyip yenisini yolluyorlar. Bir sürü bozulan kart var servis onu tek tek inceleyecek mi ay bunun vidası sökülmüş bak sen soğutucu yerinden çıkmış takılmış diye.
  • tasarım güzel
  • bellek soğutucusunuda yanında vermeyi iyi akıl etmişler, beğendim güzel soğutucu
  • tam fermiye göre bir soğutucu.. bu soğutucuyla nvidia fermiyi çıkarabilir belki :))
  • Kırımızı olanı gzel cüsseye bakılırsa bayağı iyi iş çıkartır .
  • evet alana hayırlı olsun, güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

tam fermiye göre bir soğutucu.. bu soğutucuyla nvidia fermiyi çıkarabilir belki :))

bende onu diyecektim belkide gözümden kaçtı fermi uyumlu bunlar??? ilerde uygun fiatlı olursa fermi aldğımda kullanırım diyecektim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.