Şimdi Ara

kapıda ödeme yapbileceğim alışveriş sitesi arıyorum (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
206.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ereyon
  • ereyon.com.tr sitesinde halen kapıda ödeme seçeneği var mı arkadaşlar? F klavye almam gerekiyor, bu sitede buldum:

ürünün linki burada

kapıda ödeme yapbileceğim alışveriş sitesi arıyorum

daha önce online alışveriş yapmadım hiç, üründe bir sorun olduğunu görürsem ne yapmam gerekiyor?

EDİT: Kapıda ödeme seçenekleri varmış halen, ancak 50 tlnın altında olmaması gerekiyormuş alışveriş sepetinin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkness -- 4 Ocak 2010; 13:40:55 >

• www.ordanalmaburdanal.com

harbi böle site varmışama alışveriş yapmadım

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Darkness Yurtiçi kargo ile hala kapıda ödeme devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 14 Mart 2010; 14:48:21 >
  • iyide kapıda ödeme seçeneği ile extra 10 tl masrafınız oluyor (kargo masrafı hariç) buna rağmen halen daha kapıda ödeme diyorsunuz ne iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: flawless_cracker

iyide kapıda ödeme seçeneği ile extra 10 tl masrafınız oluyor (kargo masrafı hariç) buna rağmen halen daha kapıda ödeme diyorsunuz ne iş

Neye dayanarak 10 TL masrafımız olduğunu yazdın biraz açıklarmısın ?
  • Ben internetten çok alışveriş yaparım,
    en son cuma akşam sipariş ettim cumartesi sabah konyada elimdeydi,
    site ismi;MEDİKAL SAĞLIK MARKET,
    149 TL Kapıda ödedim,kargo bedava yaptılar ve ek ücret almadılar(ürün bir fırındı)

GÜNÜN FIRSATI adlı siteden yaptığım alışverişte 1 günde elime ulaştı(ek ücret olmadan),

SANAL MAĞAZA adlı sitede kapıda ödeme olmasa bile 100 liralık ürünü 67 ye çok uygun buldum,

Hesini de tavsiye ediyorum,ama en çok SAĞLIK MEDİKAL MARKET,buraya telofon ettim Abdurrahman bey çok az zamanda ürünü elime ulaştırdı takibini ve teyidini yaptı,kargo parasını almadılar.
  • exa kapıda ödeme süper birşey hem aldığım ürün 1 günde geldi hemde kapıda ödedim :D
  • www.sporalisveris.net

Adidas, Nike, Puma, Converse orjinal ürünlerini satan bir site.kapıda ödemesi var bunun için ek ücret almıyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerium007 -- 5 Temmuz 2010; 1:13:48 >
  • http://www.gozdesm.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bera_ramazan -- 9 Temmuz 2010; 11:59:08 >
  • hepsiburada
  • www.novabazar.com
  • ardakaşlar ya reşit değilsek
  • aman 370tl lik sipariş yarım kendi TC mi verdim bakalım noolcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagancelik

exa ve hepsiburada dışındakilerin hiçbiri işe yaramaz. sadece site tasarımlarına bakarak bile bir online mağazanın ne kadar iyi olduğunu görebilirsiniz. çoğu stokta olmayan ürünleri stokta gibi gösterir,sitelerini güncellemezler ve siz de kanıp sipariş verirsiniz. ürününüz 1 haftadır kargolanmayınca anlarsınız durumu ve sizi aramazlar bile. siz onları arayıp durumu sorduğunuzda size ödediğiniz paranın değerinden düşük bir kartı kakalamaya çalışırlar.

Bu konuda sizinle aynı fikirde değilim. Çünkü yaptığınız TAMAMEN REKLAM amaçlı bir yazıdır. E-ticaret günden güne gelişen ve yeni yeni mağazaların açılmasına olanak sağlamaktadır.

Düşünün Teknosa kim tanımazki bir pc yi teknosada sordunuz binlira bir yerde örneğin x firmasında 900 lira eğerki aynı garanti koşullarını sağlıyorsa 100 tl vermeğe ne gerek var.

Hepsiburada ya gelince 1998 de ilk kurulduğunda kim güvenip ürün almayı tercih ediyorduki? Fakat adamlar kendisini kanıtlayıp bir marka haline dönüştüler

Bu gün küçük işletmeler de belkide ilerde birer hepsiburada ve teknosa olmayacaklarmı?

Şimdi sizden ricam REKLAM kokan yazınızı biraz daha değiştirip kullanıcılara doğru bilgi vermenizdir.

• exa dan netten almadım fakat hepsiburadadan zamanında bir üç kral dvd si sipariş ettim stokta yokmuş kredi kartı çekmiştim zar zor paramı geri alabildim.

ereyon.com.tr den telefon ve saat alışverişim olmuştur ups ile kapıda ödeme ile aldım sorun çıkmadı.
  • YA KOUYU SAPITIRIYORSUNUZ ARKADAŞ 18 DEĞİLİM YAMIŞ UNDERAGE HANİ TÜRKÇESİNİDE YAZDIK OFF
    REŞİT DEĞİLSEK YARI EGLİYO BENİM SİPARİŞ KAPIDA ÖDEME HB DEN ALIYORUM NEYSE
  • Bitkisel ve doğal besin desteklerini alabileceğiniz bir site...

http://www.hepsinatural.com

• @last

hepsineokakiki.com
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.