Şimdi Ara

En iyi BlackBerry hangisi ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
24.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iPhone 3G kullanıcısıyım, Blackberry Bold'un beyazını gördükten sonra BB almaya karar verdim.. Fakat şimdi bir sürü BlackBerry modeli olduğunu görüyorum, en iyisi hangisidir ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ..

• bold en kullanışlı ve en çok tercih edilendir
  • Curve,Storm ve Javelin modelleri nasıldır ? Tip olarak ve beyaz olmasından dolayı Bold hoşuma gitti Curve,Storm ve Javelin modelleri nasıldır ? Tip olarak ve beyaz olmasından dolayı Bold hoşuma gitti
  • upupup
  • iphone u çok özleyeceksin...
  • aynen bende iphone kullanıcısıyım ama blackberryleri merak edıyorum arastırdıgım kadarıyla bold 9700 için iyi seyler yazılmıs.Ama okudugum bi kac yerde BLACKBERRY lerin baş ağrısı falan yaptığını duyunca biraz soğudum.
  • PVH en iyisi beyaz bold 9000 dir iphone ile takaslayalım istersen
  • Bence 9800 dür .
  • yeni çıkan torchu al. yeni teknoloji sonucta. yada biraz daha beklerim dersen storm3 çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 21 Kasım 2010; 14:32:05 >
  • Konunun açılış tarihine bakarsak nerdeyse 1 yıl geçmiş. Çoktan telefon almıştır konuyu açan arkadaş.

Saygılarımla.
  • bana sorarsan 9700 bold şuanda ama 9780 gelicek ... 9800 al diyen arkadaşlar cihazı lütfen iyi inceleyin ikiside bende mevcut ve kullandım kalite tarz duruş açısında 9700 tercihim olur
  • güncelliyorum..su anda en iyi modeli hangisi..?
  • En iyi bberry ekrani toz almayan 9000..bir sene kullandim tek toz parcasi girmemisti icine
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzil

güncelliyorum..su anda en iyi modeli hangisi..?

Tabiki 9900... Acik ara onde...
  • en iyi blackberry senin blackberryin
  • Torch serisi en iyisi. sanıyorum şuan en yenisi 9810. ülkemizde bold yaygın, yoksa torch bb nin kralıdır.
  • Kızaklı modeller pek tutmuyor , acıkcası bende sevmıyorum , donanımsal olarak 9810 , 9900 ıle aynı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Kızaklı modeller pek tutmuyor , acıkcası bende sevmıyorum , donanımsal olarak 9810 , 9900 ıle aynı sanırım.

aynı ama 9900 daha kullanıslı bana gore.
  • Blackberry diyince akla bold serisi gelir, Blackberry'nin amiral gemisidir bold (şu an 9900). Diğer seriler ve modeller sadece ürün çeşitliliği açısından üretilmektedir.
  • şuan 9900 ama şarjı uzun gitsin dersen 9970 daha uzun gidiyor. 9900 kullanıyorum son sürüm var ama yinede 1 gün gidiyor. bu yıl içinde nevada çıkıcak diye söylenti var bence o model çok tutucak sabırsızlıkla bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zebvural -- 8 Ocak 2013; 1:45:33 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.