Şimdi Ara

Sony Ericsson Xperia X10'un çıkış tarihi mart ayına ertelendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
1
Favori
25.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Qualcomm'un 1 GHz'lik SnapDragon işlemcisi ve Android işletim sistemi desteğini arkasına alan Sony Ericsson Xperia X10'u sabırsızlıkla bekleyen için bugün üzücü bir gelişme ortaya çıktı. Kasım ayında resmi tanıtımı yapılan X10'un çıkış tarihi yeniden ertelenerek mart ayına alındı.

Sony Ericsson yetkilileri neden erteleme yoluna gidildiğine dair açıklama yapmadı. Fakat Android v2.0 (Eclair) güncellemesi mi yapılıyor sorusu çoğu kişinin aklına gelmiyor değil. Akıllı telefonun teknik detaylarını haberdar olmayanlar için tekrar özetlersek dört band GSM - HSDPA şebekesi desteği, 13 mm kalınlık, 4.0 inç boyutunda 480x854 piksel dokunmatik TFT ekran (kapasitif), ivme sensörü, TimeScape / MediaScape arayüzü, 3.5 mm jak girişi, 16 GB'a kadar microSD kart desteği, WI-FI / A-GPS / Bluetooth v2.1 + A2DP bağlantıları, 8 megapiksel çözünürlüğünde kamera, otomatik odaklama, yüz algılama teknolojisi,

800 x 480@30 FPS video kaydı ve led flaş dikkat çekenler arasında yer alıyor.

• Hadi N98 nerdesin???
  • n98 ne alaka ya?
    sırf yazmak için yazmayın yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolsipar

Hadi N98 nerdesin???

başka yerde kas postunu bi laf derdim de..

neyse inşallah ertelenme olayı android in yeni versiyonuna v2,0 a güncellemesi için geç oluyordur da bi sıkıntı olmaz.
  • Klasik SE.Bu yüzden hiç şaşırmadım.Tabuta son çivilerini itina ile çakıyorlar.Bu arada bir yan bilgi : İngilterede (Orange ve Carphone warehouse) 2 cihaz kullanıcıları tarafından yüksek geri dönüş (Arıza vb) oranına sahip diye bu firmalar tarafından satılmamaya başlandı.Birisi N97 mini idğeride SE X2.
  • hah ne bekliyordunuz bikerede cikis tarihi olan 18ocaktan once mi cikaracakti yani sony iste gene ayni devam tam gaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the show must go on -- 26 Mart 2010; 23:07:23 >
  • n98 olmaz ben n98555 i bekliyorum:D
  • e yuhh artık. sony markasınıda aptal ettiniz ya ne diyeyim ben size..
  • Yanlış pazarlama stratejileri, müşteriyle dalga geçer gibi 2009'dan beri sürekli çıkış tarihi ertelemeleri (Kasım 2009, Ocak 2009 simdi de Mart 2009) ve sonuç; bir başarısızlık öyküsü daha.. Bu telefon için çok hevesliydim fakat HTC marka bir telefon almaya karar verdim..

Bir de yalancılar ki sormayın; web sitelerinde Kasım 2009'dan beri "3 ay içinde elinizde" yazıyor.. Okuma yazmaları da yok; "Web sitenizde 3 ay içinde çıkacağı yazıyor, bu bilgi doğru mudur?" diye mesaj attığımda sorumla tamamen alakasız cevaplar verip sormadığım halde telefon özelliklerine web sitelerinden ulaşabileceğimi yazıyorlar..

Bir zaman da sürekli yetkili teknik servisini değiştirip mağdur ediyordu kullanıcılarını.. UZAK DURULMASI GEREKEN bir marka haline geldi artık.. HTC'nin, Samsung'un, Motorola'nın da cok güzel özelliklere ve tasarımlara sahip telefonları var; hem en azından yalan söylemeyi karakter haline getirmemiş şirketler onlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tatenen -- 8 Ocak 2010; 22:48:18 >

• Neredesin yeni nesil iPhone!
  • SE. resmen intihar ediyor.Bir kerecik olsun zamanında telefon çıkarmadılar herifler
    Belkide Google Nexus One ın gölgesinde kalmaktan korktuğu için telefonun çıkışını ertelemiştir.
  • X10

Ayrıntılı bilgi için bakabilirsiniz

bu linkteki bilgiler eksiksiz ise
    bence harika ve şu an için üstüne ne telefon ne palm ne pda ne başka birşey tanırım

nexus one hariç
    ona yorum yapamam çünkü henüz tam özellikleri belli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joseph1979 -- 9 Ocak 2010; 1:13:42 >
  • O linkteki özellikleri biz de beğeniyoruz ama o Android OS 1.6 yüzünden ben bu telefondan soğudum. 2.1 çıktı. Bunlar hâlâ 1.6dalar. Belki de onu güncelliyorlardır. İnşallah..
  • yazık koca firmaya...

bundan sonra yola ya x1le devam yada geri dönmemek üzere elveda sony hoşgeldin hitachi :D

heralde artık bundan sonra benim sadece 2.telefonum sony olur oda mp3 çalar taşımak istemedigim için 2yıl geriden takip eder yine bütün modellerini kullanırım zaten bu şekilde her seferinde 1yıl geriden takip etmek zorunda kalıyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezalet forum -- 9 Ocak 2010; 11:17:00 >
  • buda nividia ya döndü ya.. çabucak gelsede bir tane alsam...
  • yalnız androidin güzel bir özelliği var
    kendiniz güncelleyebiliyorsunuz
    o yüzden sıkıntı yok

internette bir sürü custom rom var ve java desteğinden multitouch gibi özellik gibi her türlü özelliğe sahip olabilirsiniz
    tasarlanmış kamera güzel
    mp3 tamam
    ses zaten sony den gelme onada tamam büyük ihtimal
    daha ne olsunki ?

şu iphone reklamına zaten hastayım: iphone artık video çekiyor :)
    hala şu telefona para verip bide kasıla kasıla konuşanlara deli oluyorum
  • sony habıre cıhaz tasarlasın ,baska bır sey yok tasarlayıp tasarlayıp ınternet sıtelerıne pompalıyorlar baska bır sey yok, hele hele se turkıye hala k750 pazarlamaya calısıyor....eferin size..
  • İki dev firmanın ortaklığının düştüğü hal içler acısı, SonyEricsson'un X2 ve X10'u bu kadar geciktirmesinin nedeni üretim yapan fabrikaya ödenecek parayı bulamamalarıymış.

quote:

@http://twitter.com/eldarmurtazin/status/7637327347

Eldar Murtazin:
    LOL, the real reason of delaying with X2/X10 that SE havent money to pay to plant for producing that units. Just hear that, astonished
  • biraz arastirdiktan sonra bu adamın guvenilirligi ile ilgili ciddi soru isaretleri olustu bende, acıkcası bunun kasıtlı bir haber oldugunu dusunuyorum,cunku bir firma bu duruma dustuyse batti demektir zaten,yani bu bahsedilen para ne kadardir bilmiyorum ama iki telefonun uretim maliyetini karsilayamayacak kadarda kucuk firmalar degil bu ureticiler.
    http://www.unwiredview.com/2008/07/18/eldar-murtazin-vs-sony-ericsson-digital-photo-frame-from-se/
    http://phandroid.com/2009/12/15/eldar-murtazin-google-phone-is-fake-apple-started-rumors/

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.