Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.744
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hala sevemedim ama elim mahkum alacağız artık adam gibi bir telefon.Oval tasarımların hep seksi olduğunu düşünürüm.Hatta aracımı da bu niteliğe uygun seçtim.Tipini pek tutmasam da o inanılmaz özellikleri ve uygulama çeşitliliği yüzünden tercih edeceğiz artık ne yapalım.Ama apple bir ters köşe yapıp bambaşka ve içimize sinecek bir ürün çıkartırsa pek bir memnun kalırım doğrusu.
  • Nedense bu tasarım daha bi hoşuma gitti sanki. Yoksa bendemi bi acayiplik var?
  • bu tasarım baya güzel olmuş hatta yeni iphone bu şekil bi tasarımda olursa sırf tasarımı için bile değiştirebilirim 3gs i
  • tasarım çok güzel. boyutlarıda ne çok büyük ne çok küçük, ideal.
  • valla ben hala begenemiyorum bu tasarımı.umarım daha iyi birşey çıkarır apple.zaten bu prototip.bunun çıkması %100 degil.
  • 4g cıkınca 3GS lerin üretimi duracakmı yoksa devam edecekmi bu konuda bilgisi olan paylaşabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bmurat07

quote:

Orijinalden alıntı: [ReNoVaTiO]

quote:

Peki 4g cıkınca Hepsiburada da fln 3gs ler stoklarında kalırmı :) o kafamı karıstıyor

tabiki kalır dostum...
    4g cıktıgında apple 3gs üretimini durdurmicakki...
    rahatlıkla bulabilceksin 3gs yine

ben 4g cıkınca 3gs ler kalkıcak bılıyordum bu iyi oldu ozaman :D

ulen bmurat07 dünde sordunya aynı seyi cevapladımya... en alem adamsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [ReNoVaTiO] -- 14 Mayıs 2010; 17:58:14 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Peki 4g cıkınca Hepsiburada da fln 3gs ler stoklarında kalırmı :) o kafamı karıstıyor

tabiki kalır dostum...
    4g cıktıgında apple 3gs üretimini durdurmicakki...
    rahatlıkla bulabilceksin 3gs yine

ben 4g cıkınca 3gs ler kalkıcak bılıyordum bu iyi oldu ozaman :D

ulen bmurat07 dünde sordunya aynı seyi cevapladımya... en alem adamsın...

emin olmak istiyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hook1903

quote:

Orijinalden alıntı: dh_experience
    TAHMİNİ SON HALİ:

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★►

benim çok hoşuma gitti

Cidden çok güzel bu tasarım.
  • Bende beğenenlerdenim, ama eskisinin fiyatınıda katlamasın inşallah.

Tek eleştirim, arkasınıda ipad ve macbook prolar gibi Aleminyom yapsaymışlar keşke....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tube Screamer -- 14 Mayıs 2010; 21:40:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İtfayeci

Bende beğenenlerdenim, ama eskisinin fiyatınıda katlamasın inşallah.

Tek eleştirim, arkasınıda ipad ve macbook prolar gibi Aleminyom yapsaymışlar keşke....

Birinci nesil zaten öyleydi ama wi-fi antenini olumsuz etkiliyor diye vazgeçtiler o işten. Bir daha dönmezler sanırım
  • Ya ben sevemedim bi türlü bu tasarımı.
    Artık iPhone 5G yi alırız heralde..
  • Yeni bir oyuncak, yeni bir para tuzağı, ve tüketim toplumunun saldırışı
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

fake miş
    http://www.engadget.com/2010/05/13/new-iphone-in-vietnam-spotted-running-iphone-os-4/

Malesef telefon fake değil şuan için sadece açmayı başarmışlar gibi gözüken fotolar fake.
    Açılmıyor cihaz öyle kapalı şekilde duruyor sadece..
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

fake miş
    http://www.engadget.com/2010/05/13/new-iphone-in-vietnam-spotted-running-iphone-os-4/

Hay sen çok yaşa bir an kıllanmıştım Apple Çin çakması çıkartıyor diye.
  • hazıran denıyordu çıkış tarıhı ıçın. var mı belırlı bı tarıh ya da zaman aralığı ? bana son çeyrekten önce çıkmaz gıbı gelıyor ...
  • adı belirlendi mi 4g mi hd mi olacak?

bi de ben nokia kullanıcısıyım hatta ilgilendiğim telefon şu an için n8 ancak şunu söylemeden edemeyeceğim. iphone kullanan herkes ya da apple kullanıcıları benim bildiğim kadarıyla minimalist tasarımları ve şıklığı yüzünden alıyordu. ancak ne oldu da şimdi iphone böyle şişmanladı. anlaşılan kamerasını filan yükseltelim derken böyle şişmanlatmışlar. bi de iphone os 4.0 belki daha fazla batarya kapasitesine ihtiyaç duyuyor olabilir, bu da muhtemelen multitaskingin bir sonucu olabilir.

herneyse dizayn olarak kesinlikle iphone 3gs, iphone 4g/hd den daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhan86

adı belirlendi mi 4g mi hd mi olacak?

bi de ben nokia kullanıcısıyım hatta ilgilendiğim telefon şu an için n8 ancak şunu söylemeden edemeyeceğim. iphone kullanan herkes ya da apple kullanıcıları benim bildiğim kadarıyla minimalist tasarımları ve şıklığı yüzünden alıyordu. ancak ne oldu da şimdi iphone böyle şişmanladı. anlaşılan kamerasını filan yükseltelim derken böyle şişmanlatmışlar. bi de iphone os 4.0 belki daha fazla batarya kapasitesine ihtiyaç duyuyor olabilir, bu da muhtemelen multitaskingin bir sonucu olabilir.

şişmanladı mı ? tam tersine daha düzleşmiş ve incelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhan86

adı belirlendi mi 4g mi hd mi olacak?

bu yeni iphone ise şişmanlamadı ki,daha da inceldi ve daha düz oldu
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.