Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: psone

Arkadaşlar 4g sabırsızlıkla bekleyenlerdenim .siteleri gezerken çoğunda aynı tasarımı görmeye başladı sonra biraz bakındım bu linki buldum adam anlatıyo falan acep fake midir.
    http://gizmodo.com/5520164/this-is-apples-next-iphone
     ◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★►

cihaz apple a ait.
  • Bildiğim kadarıyla Iphone'da bluetooth desteği sadece kulaklık kullanımı için.Ya da başka bir ıphone'u olan kişiyle veri alışverişi için tam emin değilim.Yeni versiyonun da bu sıkıntının giderileceği ile ilgili bir bilgi var mı kimsede?
  • Bu mal boyle cikar arkadaslar kimse begenmedim deyip durmasin, kendini bir an once alistirsin... Bu sefer Apple'in yeni urunu cok pis ellerinde patladi

Eger gercekten Apple'in elindeki prototiplerden biri olsaydi ve uretilmeyecek olan model olsaydi, birakin avukatlar araciligiyla geri istemeyi, her turlu medyaya cikip yeni IPhone bu degil diye bas bas bagirirlardi.

Cumleten Apple'a gecmis olsun diyoruz ve Haziran'da raflarda gormek icin bekliyoruz....

not: Apple kendini tekrar etmeye başladı, acil kan aranıyor ...
  • AHMET_FARUK_YÜCEL alamayanlar size göre it kopukmu oluyor arkadaşım bende alamadım arkadaşım kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anadolulu1 -- 21 Nisan 2010; 18:15:11 >
  • ben bu modelin piyasaya sürüleceğini zannetmiyorum,bu model zaten deşifre oldu.apple bu modeli piyasaya sürmez
    bu arada ahmet_faruk_yücel kardeş gerçekten ayıp ettin yazdığın şeyler yakışmadı
  • Ya HTC HD2 gibi ekran cihaz üzerinde dev gibi gözüksün istiyorum. Yani ekran boyutu ne kadarsa cihazda nerdeyse o kaar büyük olmalı. Öyle tasarımlar hoş oluyor sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe_23

ben bu modelin piyasaya sürüleceğini zannetmiyorum,bu model zaten deşifre oldu.apple bu modeli piyasaya sürmez
    bu arada ahmet_faruk_yücel kardeş gerçekten ayıp ettin yazdığın şeyler yakışmadı

Yanlış anlaşıldıysak özür. İnanın şu sıra iphone hava atma aracı haline geldi. Iphone'nin i sinden anlamayan kişilerin elinde telefon. Hani, "hakkını ver hakkını" diyor ya cem yılmaz. bana görede telefonu hakkını verecek olan kullanacak.

• Bence telefon bu tasarımla çıkamayacak. Prototip olduğu için kasanında basit ve gösterişsiz olması gerekiyor diye düşünüyorum. Apple zeki firmadır, telefonun 3. şahıslar tarafından görüntüleneceğini ya da bulunucağaını düşünerek böyle bir güvenlik önlemi aldığını düşünüyorum

En azından tasarımın bu olmayacağını düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: farmakoloji

Bildiğim kadarıyla Iphone'da bluetooth desteği sadece kulaklık kullanımı için.Ya da başka bir ıphone'u olan kişiyle veri alışverişi için tam emin değilim.Yeni versiyonun da bu sıkıntının giderileceği ile ilgili bir bilgi var mı kimsede?

Kendimden alıntı yaptırdınız sonunda bana Ama güme gidiyordu sorum ne yapıyım
  • Bende sanmıyorum bu tasarımla çıkacağını. Apple kullanıcılarını Haziranda şaşırtacaktır diye umuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scat_lift

Bence telefon bu tasarımla çıkamayacak. Prototip olduğu için kasanında basit ve gösterişsiz olması gerekiyor diye düşünüyorum. Apple zeki firmadır, telefonun 3. şahıslar tarafından görüntüleneceğini ya da bulunucağaını düşünerek böyle bir güvenlik önlemi aldığını düşünüyorum

En azından tasarımın bu olmayacağını düşünüyorum

haklısın. cunku tasarım cok kotu. diger nette dolanan resimlerdeki iphonelar cok daha guzel. yukarıda postlamıştım mesela o ikiside cok iyi. bence en az htc hd 2 kadar ekran bekliyorum ben. buradaki tasarım se k790i ye benzemiş aynı.
  • quote:

quote:

Bildiğim kadarıyla Iphone'da bluetooth desteği sadece kulaklık kullanımı için.Ya da başka bir ıphone'u olan kişiyle veri alışverişi için tam emin değilim.Yeni versiyonun da bu sıkıntının giderileceği ile ilgili bir bilgi var mı kimsede?

Dostum, jailbreakli iphone'lara ibluenova diye bir program yükleniyor. Bu program ile her türlü bluetooth destekli cihaz ile veri alışverişi yapabılabiliyor.
    Program çok çok başarılı.
  • Çok büyük bir görsel değişiklik olduğunu düşünmüyorum ama Iphone olan sempatim yüzünden ne çıkarsa çıksın beğenecekmişim gibi geliyor Kesinlikle çok kullanışlı ve çok kaliteli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mce07

quote:

Orijinalden alıntı: Ewren

olay budur ya

bence yeni iphone bu olmalı tasarımda ekranda süper bence..ekran büyüklüğü vede çözünürlüğü çok güzel görünüyor.bu tasarımı beğenen el kaldırsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wox

quote:

Orijinalden alıntı: mce07

quote:

olay budur ya

bence yeni iphone bu olmalı tasarımda ekranda süper bence..ekran büyüklüğü vede çözünürlüğü çok güzel görünüyor.bu tasarımı beğenen el kaldırsın...

3gs çıkmadan öncede vardı bu .
  • GSMArena özellikleri ilan etmiş...

http://www.gsmarena.com/apple_iphone_4g-3275.php
  • quote:

Orijinalden alıntı: berrenger

quote:

quote:

Dostum, jailbreakli iphone'lara ibluenova diye bir program yükleniyor. Bu program ile her türlü bluetooth destekli cihaz ile veri alışverişi yapabılabiliyor.
    Program çok çok başarılı.

Çok teşekkür ederim üstat bilgilendirme için eline sağlık.

Bu arada donanım özellikleri açıklanmış eğer doğru ise ekran oled değil tft-lcd verdiğim birinci kırık bu. İkinci kırık görüntü umarım böyle değildir ben pek ısınamadım. 3. kırık yine java yok flash yok zaten pek de beklemiyorduk. Kanaanat notumu ise 5mp ve led destekli kamerasına veriyorum.

Eksiler artılardan yüksek gibi görünsede yazdıklarımda yinede alacağım. Hatta bizim şirkette Iphone günü düzenliyoruzŞaka değil 7 kişi olduk şu an, bakalım hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpman
    iphone'a karşı önyargım var(dı), cevaplayabilir misiniz?

- iş amaçlı kullanımı zor (?? ama bu doğru mu emin değilim.. burada iş amaçlı uygulamalar, örneğin word excel powerpoint, çizim programları vs açısından bir değerlendirebilir misiniz?)
    - gps yok (artık var... ama igo8 vb bir program var mı, gerek var mı. goggle maps çok iyi ama sanırım sesli ve aktif yönlendirme yok. ayrıca Türkiye için ne kadar güncel tartışılır.)
    - batarya kullanıcı tarafından değiştirilemez (bataryanız ölünce ne yapıyorsunuz, burada servisler değiştiriyor mu?)
    - bir de sanırım pil ömrü çok değil (ne diyebilirsiniz?)

bu yukarıdakilere ilave olarak bir kaç sorum var,
    - word excel uygulamaları var mı? PC'de yazıp iphone'da açmak mümkün mü? veya tam tersi...
    - hızlı ve rahat bir şekilde yazı yazılabiliyor mu?

sorum özellikle 3gs ve üstü için..

teşekkürler,
    alpman

1- İş amaçlı kullanımın zorluğu tamamen uydurma. Kesinlikle iş amaçlı en kolay kullanım iPhone'da dır. Başka hiç bir platformda bulamayacağın iş amaçlı çok özel uygulamaları rahatlıkla bulabilirsin.

2- Envai çeşit navigasyon programı var. iGo8 in iPhone'daki karşılığı iGo My Way'dir ve en başarılı navigasyon uygulamalarından birisidir.
    3- Evet. Batarya kullanıcı tarafından değiştirilemez. Ancak servisler değiştirebilir. Ben yetenekliyim derseniz o başka. Siz de değiştirebilirsiniz.
    4- Evet. pil ömrü çok parlak değildir.
    5- Evet her türlü office uygulamasını iPhone'da açabilirsiniz. Editlemek için ise ekstra ücret ödeyip veya jailbrake ile bedava office programları yüklemelisiniz.
    6- Dokunatik ekranlı cihazlar içinde kesinlikle en iyi sanal klavyeye ve tepkiye sahip olan cihazdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Révolvér

GSMArena özellikleri ilan etmiş...

http://www.gsmarena.com/apple_iphone_4g-3275.php

Tasarımı bence böyle olmaz ya da en azından olmamalı çünkü bence çok kötü gözüküyor. Çin malı uyduruk taklitlerden farkı yok gibi. Ne tuşlar estetik ne de genel görüntüsü. Normal, köşe başı telefoncuların vitrinlerinde duran çift hatlı "ayfon,MyPhone" tarzı duruyor.
    Tasarım bu olmaz gibime geliyor ama 3gs öncesi olay olur ve bu kadar çeşit tasarımdan sonra gene aynı kasayı kullanırlar bence.
  • quote:

apple a istek yapsak da bundan yapsa ya çok seksi duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.