Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (196. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 78erhan78

bu sbsettings i nerden bulucam ben bulamadım..

ben indirmedim onu bilmiyorm indirince paylasırsan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

quote:

ben indirmedim onu bilmiyorm indirince paylasırsan sevinirim

http://forum.donanimhaber.com/m_44633840/mpage_1/f_/key_sbsettings//tm.htm#44649463

burda bi konu buldum bu arada bende kullanım olarak bir terslik var işte resim

• quote:

Cydia'ya girip SBSettings diye aratın. from Bigboss olanı indirin. Bende 3.2.1 sürümü yüklü şuan. 4.1 ile sorunsuz çalışıyor. Adamlar gerçekten iyi tutturmuş. Son sürümün şuanki download sayısı 2009271.
  • 78erhan78

telefonu hiç şarj etmedin desem,uyarı yazardı ilk sarja takıldıktan sonra gösterilcektir diye
    sanırım jb den kaynaklı bir durum olsa gerek.

yada sarjı tam bitir,sarj et sonra bak bakalım
  • Merhabalar,

Iphone 4 kullanan arkadaşlara birkaç sorum olacak;
    - 3G ile normal internet bağlantısının farkı nedir, ne tür kullanında hangisi tercih edilmelidir.
    - Turkcell den bu güne kadar hiç sorun yaşamadığım halde kampanyadan dolayı vodaphone a geçmeyi düşünüyorum sorun yaşarmıyım, fikriniz nedir
    - Vodaphone ve normal bağlantı ile iphone 4 kullanan arkadaşlar memnunmudur

Vakti olup cevaplayabilecek arkadaşlara teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erasir

Merhabalar,

- 3G ile normal internet bağlantısının farkı nedir, ne tür kullanında hangisi tercih edilmelidir.
    - Turkcell den bu güne kadar hiç sorun yaşamadığım halde kampanyadan dolayı vodaphone a geçmeyi düşünüyorum sorun yaşarmıyım, fikriniz nedir

Eğer 3G ile bağlıysan internet bağlantı hızının 7.2 Mbps'ye kadar yolu var. Ben iphone4 ile max. 800 KB/sn gördüm. Buda 800*8=6.4 Mbps eder.
    Edge ile bağlı isen max. 30 KB/sn görebilirsin. Buda 3G'ye göre ortalama 20-30 kat daha yavaş bir internet demek.

iPhone'dan önce Vodafone'nun cepnet 100MB/aylık 8TL paketini ilk çıktığından beri kullanıyordum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Hatta benim için 3G'de vodafone daha iyi diyebilirim. İstanbul ve Edirne'de Turkcell'in 3G çekip Vodafone'un çekmediği yer görmedim.

iPhone ile de bir ara cepnet paketini kullandım. 100 MB kota dolana kadar internet uçuyor resmen. 100 MB dolunca internet hızın 96Kbps(12 KB/sn) 'ye düşürüyor ve kullanıma bu hızla devam ediyorsun. Bu hızla internette dolaşmak biraz işkence resmen. İstersen 3G'yi kapatıp edgeden 30 KB/sn hızıyla devam edebilirsin. Fakat bunu önermiyorum. Edge'nin ping süresi çok kötü. Ping farkından dolayı 3G'yi daha düşük hızla kullanmak daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdsev

quote:

Orijinalden alıntı: erasir

Merhabalar,

Eğer 3G ile bağlıysan internet bağlantı hızının 7.2 Mbps'ye kadar yolu var. Ben iphone4 ile max. 800 KB/sn gördüm. Buda 800*8=6.4 Mbps eder.
    Edge ile bağlı isen max. 30 KB/sn görebilirsin. Buda 3G'ye göre ortalama 20-30 kat daha yavaş bir internet demek.

iPhone'dan önce Vodafone'nun cepnet 100MB/aylık 8TL paketini ilk çıktığından beri kullanıyordum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Hatta benim için 3G'de vodafone daha iyi diyebilirim. İstanbul ve Edirne'de Turkcell'in 3G çekip Vodafone'un çekmediği yer görmedim.

iPhone ile de bir ara cepnet paketini kullandım. 100 MB kota dolana kadar internet uçuyor resmen. 100 MB dolunca internet hızın 96Kbps(12 KB/sn) 'ye düşürüyor ve kullanıma bu hızla devam ediyorsun. Bu hızla internette dolaşmak biraz işkence resmen. İstersen 3G'yi kapatıp edgeden 30 KB/sn hızıyla devam edebilirsin. Fakat bunu önermiyorum. Edge'nin ping süresi çok kötü. Ping farkından dolayı 3G'yi daha düşük hızla kullanmak daha mantıklı.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.
  • sanal kartta para yok ama itunes store dan buy dediğimde applicatıonu alıyor ?

eksiye düşüyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 11 Aralık 2010; 1:31:55 >
  • Hakan hocam jb yi daha bugün yaptım Ahmet hocam sagolsun şarj olayı jb den önceydi halada geçerli bu arada bilen arkadaslar sb yi indirdim kurdum üste ayetinde geliyordu aktivator ayarlarına girdim en usteki yere tıkladım artık sb açılmıyor sildim kurdum fayda ermedi

Ekleme:tamam hallettim ayarlara gelip activatore tıkladım sbsettingi ResEdit dedim oldu şimdi su activatoru kullanmayı öğrenmek kaldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 11 Aralık 2010; 2:10:23 >
  • arkadaslar galaxy s, htc desire ve ip4 arasında kaldım.
    dıgerlerinde oldugu gibi ip4 tede kontrolu elimize alıp istedikleirmizi yapıp teli ilaçlı kullanabiliyormuyuz.
    ilaçlı programlar yüklenebiliyormu?
    hangi tel neden? artı ve eksileri.
    kullananlar olarak bilgilendirirmisiniz.

şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sofinsky

arkadaslar galaxy s, htc desire ve ip4 arasında kaldım.
    dıgerlerinde oldugu gibi ip4 tede kontrolu elimize alıp istedikleirmizi yapıp teli ilaçlı kullanabiliyormuyuz.
    ilaçlı programlar yüklenebiliyormu?
    hangi tel neden? artı ve eksileri.
    kullananlar olarak bilgilendirirmisiniz.

şimdiden teşekkürler...

itunes olmadan ip4 kullanımaz kanımca galaxy s ah rahat et isteiğin bilgisayrda istediğini yaparsın çok rahrt ( galaxy s kullanıcısıyım)
  • quote:

Hakan hocam jb yi daha bugün yaptım Ahmet hocam sagolsun şarj olayı jb den önceydi halada geçerli bu arada bilen arkadaslar sb yi indirdim kurdum üste ayetinde geliyordu aktivator ayarlarına girdim en usteki yere tıkladım artık sb açılmıyor sildim kurdum fayda ermedi

Ekleme:tamam hallettim ayarlara gelip activatore tıkladım sbsettingi ResEdit dedim oldu şimdi su activatoru kullanmayı öğrenmek kaldi

Rica ederiz erhan kardeş ne yaptık ki

Bu arada program tecrübelerini bekliyoruz bilgin olsun
  • Oylamaya şu ana kadar toplam 173 kullanıcı katılmıştır.

Jb'li kullanıcı yüzdesi : 57% (99)
    Jb'siz kullanıcı yüzdesi : 43% (74)

Jb kullananlar artmaya başladı bakalım sonuçlar ilerki zamanlarda nasıl şekillenecek
  • Sanki bu Sbsettings bana arkaplanda çalışırken şarj yiyormuş gibi geldi %64 ten yarım saatin safari kullanımında suan 57 oldu
  • quote:

Sanki bu Sbsettings bana arkaplanda çalışırken şarj yiyormuş gibi geldi %64 ten yarım saatin safari kullanımında suan 57 oldu

bana normal gibi geldi
  • arkadaşlar birşeyi merak ettim, bu yurt dışı iphone yi ne kadara unlock yapıyorlar?
  • Beyler teli yeni aldım, ilk günden biraz fazla kurcaladım. 4.2 ye geçmek zorunda kaldım.. 2 tane sorum olacak.
    -wifi ye bağlantdığım halde nete giremiyorum..neden olabilir? ne yapmam gerekli..
    -başkasının bil. app yüklemiştim.. Kendi bil.ıma cihazı tıkınca app.lar donuk gözüktü. ve kendim itunesdan app. indirim sync yapınca diğer yüklediğim app. lar silindi..
    bu iphone u tek bilgisayarda mı kullanıcaz yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

arkadaşlar birşeyi merak ettim, bu yurt dışı iphone yi ne kadara unlock yapıyorlar?

45-50 Arası hocam :D

bu arada ahmet hocam sen jb yapınca voda veya turkcell logo yaptın mı??

Sorularım var

1-telefona herhangibir durumdan ötürü restore yapmak zorunda kaldım diyelim bu durmda 4.1 olan versiyon 4.2 olur mu?
    2-bu sbsettings te activator ayarlarına baktım türkçe ama ben yine anlamadım bazı arkadaşlar actıvatorsuz iphone olmaz diyor biraz açabilirler mi?
    3-Tiny umbrella jb li jbsiz hertürlü telefonun shsh kaydını alabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 11 Aralık 2010; 14:25:42 >
  • Arkadaşlar bu aptal itunes'un ayarlarını nasıl sıfırlarız?
    Her ne yaptıysam, müzik ve videolarımı sildi, app'lar duruyor, şimdi müzik atmaya çalışıyorum olmuyor, pc' den kaldırıp yeniden kurdum itunes'u, yine olmuyor, çözümü bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimarbaz

Beyler teli yeni aldım, ilk günden biraz fazla kurcaladım. 4.2 ye geçmek zorunda kaldım.. 2 tane sorum olacak.
    -wifi ye bağlantdığım halde nete giremiyorum..neden olabilir? ne yapmam gerekli..
    -başkasının bil. app yüklemiştim.. Kendi bil.ıma cihazı tıkınca app.lar donuk gözüktü. ve kendim itunesdan app. indirim sync yapınca diğer yüklediğim app. lar silindi..
    bu iphone u tek bilgisayarda mı kullanıcaz yani?

Evet kardeş bir telefon bir bilgisayar ile eşleşince o bilgisayara başka iphone taktığında veya senin durumunda olduğunda sync yapınca herşeyi siliyor dikkatli olmak lazım. Bende bu konuda yeniyim bu soruyu aşıcagımızı sanıyorum ama biraz araştırmak lazım ben öğrenince ana sayfaya da yazarım veya burada yazılırsa
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.