- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Günce
14251 Cevap759440 Görüntüleme110 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     60 [62] 64 65 66 67 68 69      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

5157 Mesaj
24 Kasım 2010; 15:13:00 

quote:

Orijinalden alıntı: m.t.y.

belki beyazını alırsın, üzme kendini...

sen konuyu canlı tutmaya devam et.

bu konu iphone 4 serisi tüm telefonların ana konusu.

edit: eski kullanıcı adıma dikkat.

hocam siz hani forumu bırakmıştınız siz geldiğinize göre konuyu size devredebilirim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 24 Kasım 2010; 15:14:32 >

YENİ NESİL EFTPOS YAZARKASA EN İYİ FİYATLARLA www.hesaplipazar.net 'de

100 Mesaj
24 Kasım 2010; 15:35:16 

ve sonunda bende kavustum bu sabah 16 gb siyah :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

52 Mesaj
24 Kasım 2010; 16:58:27 

bende dun aksam itibariyle aldım 16 gb iphone 4.

Yalnız arkadaslar, youtube video'larının hemen hemen hepsi çamurumsu kalitede izlenmekte, nedendir ve de sizde de boyle midir acaba?

50 Mesaj
24 Kasım 2010; 21:17:47 

sonunda telefonum elıme gectıı :) 16 black

-- IPHONE 4 ANA KONU --

her kes birgün ölecek...

2746 Mesaj
24 Kasım 2010; 21:20:26 

quote:

Orijinalden alıntı: dkhan
bende dun aksam itibariyle aldım 16 gb iphone 4.

Yalnız arkadaslar, youtube video'larının hemen hemen hepsi çamurumsu kalitede izlenmekte, nedendir ve de sizde de boyle midir acaba?

Baglanti hizindan kaynaklaniyordur birde wlandan gir bende goruntu gayet iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatsb -- 24 Kasım 2010; 21:22:27 >

4 Mesaj
24 Kasım 2010; 21:33:09 

İphone 4 16 gb black aldım Turkcellden 15 gün kadar önce.

587 Mesaj
24 Kasım 2010; 22:08:32 

Benim telefonda şöyle bir sorun çıktı anlamadım.
itunes da yükleme yapmamak için iphone pcsuite programını yükledi. sonra klasörler gitti tüm programlar 8-9 sayfaya dağıldı. bende takrardan klasörleri düzenledim. sonra kalasöre tıklayınca ilk olarak birinci fotograftaki uyarıyı veriyor mecbur kapat diyorum .

0

sonra telefon restart atıyor akinci uyarı geliyor. oda 2. ci resimde

0

sorunu nasıl çözmem gerekli bulamadım. klasörlere dokunmayınca sorun yok. restore etsem tüm uygulamalarım silinirmi 6,5 g.b apps yüklü veya bekap alıyor ya bunu bekap tan geri döndüremem mi ? bıktım bı iphondan 2 bilgisayarda kullanmaya çalışıyorum evdekine takıyorum sync app a tıklayınca removing yapıyor bütün uygulamaları . tekrar huba yüklüyorum sonra iş yerinde uygulama yüklemek istiyorum gene sync app yapınca başlıyor remove yapmaya bende araştırdım bu pcsuite programı işimi çözer dedim bu sorun geldi başıma bu program panda diye bir uygulama yükledi telefonuma .

ne yapmalıyım arkadaşlar. bilgisi olan varmı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senturk041 -- 24 Kasım 2010; 22:11:17 >

http://www.clubrc.com/forum
Rc model araçlarla ilgili herşey

107 Mesaj
25 Kasım 2010; 0:05:42 

arkadaşlar bende bugün vodafone dan 16gb almış bulunmaktayım 250 peşin verdim karttan 69*12 cektiler 41. hafta 4.1 versiyon geldi sensor sornu sarı ekram sorunu cekme sorunu yok sadece vf nin 3g cekim sorunu var oda belli yerlerde yoksa hep full cekiyor

1305 Mesaj
25 Kasım 2010; 9:57:56 

@senturk041

verdiği hata üzerinden konuşmak gerekirki FolderEnhancer die bir klasorleme programı yüklemişsin ve o program için belirtilen test süresi geçmiş. Ya programı kaldırın yada serial numarasını girin gibilerinden bir hata veriyor. İkinci durumuda bu program olmadan normal modda çalışamaz die güvenli kipte telefonu calıştırıyor , pcde yaptığı gibi.

klasorlere dokunmayınca sorun yok diosun , cünkü hata veren nokta yüklemiş olduğun klasorleme programı ztn. Eger o programı güvenli kipte yada normal modda kaldırırsan sorunun cozulecektir.

2.hatada da yine o program yüzünden alet crash oluyor.

kısacası o programı aletten kaldırırsan sorun cozulecektir gibi durmakta

ayrıca itunes dışında alternatif programlar kullanmamaya çalışın, benim için gerekli oyle birşey demişsiniz ama iphone'un yapısı ve kullanım düzeniyle birlikte itunes dışında alternatif yollar kullanırsanız sık sık çeşitli sorunlarla karşılaşmanız olası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zGr. -- 25 Kasım 2010; 10:00:28 >

zGя

587 Mesaj
25 Kasım 2010; 15:07:10 

teşekkürler dostum

quote:

Orijinalden alıntı: zGr.

@senturk041

verdiği hata üzerinden konuşmak gerekirki FolderEnhancer die bir klasorleme programı yüklemişsin ve o program için belirtilen test süresi geçmiş. Ya programı kaldırın yada serial numarasını girin gibilerinden bir hata veriyor. İkinci durumuda bu program olmadan normal modda çalışamaz die güvenli kipte telefonu calıştırıyor , pcde yaptığı gibi.

klasorlere dokunmayınca sorun yok diosun , cünkü hata veren nokta yüklemiş olduğun klasorleme programı ztn. Eger o programı güvenli kipte yada normal modda kaldırırsan sorunun cozulecektir.

2.hatada da yine o program yüzünden alet crash oluyor.

kısacası o programı aletten kaldırırsan sorun cozulecektir gibi durmakta

ayrıca itunes dışında alternatif programlar kullanmamaya çalışın, benim için gerekli oyle birşey demişsiniz ama iphone'un yapısı ve kullanım düzeniyle birlikte itunes dışında alternatif yollar kullanırsanız sık sık çeşitli sorunlarla karşılaşmanız olası

http://www.clubrc.com/forum
Rc model araçlarla ilgili herşey

2746 Mesaj
25 Kasım 2010; 21:26:09 

İphone 4 u 3gs zamanindan alinma tv out kablosuyla tv ye bagladim fakat ses alabilmeme rahmen goruntu alamiyorum fotograf yada videolari izlemek icin bildigim ekstra bir ayar yok acaba 4 icin ekstra kablomu almak lazim elinde 3gs zamanindan kablosu olup iphone 4 de sorunsuz Fotoraflarini ve videolarini televizyondan izleyebilen varmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatsb -- 26 Kasım 2010; 14:27:44 >

2741 Mesaj
25 Kasım 2010; 22:44:38 

ben bu forumun amacını inanın anlamadım. bilgi paylaşmak, sorun çözmek yerine, telefonu alanların "beni de ekle beni de kele, sonunda aldım, vb" gibi abukluklarıyla dolmuş...neden böyle bir liste var, neden isimlerin orda yazılması önem arz ediyor, onu da anlamadım...maksat hava değil, telefon sahipleri birbiriyle iletişim kursun denmiş ama bu o kadar saçma bir gerekçe ki...ben artık hakikaten türkiyede pahalı bir cep teleonu sahip olmanın statü sahibi olunduğu anlamına geldiğini bu forumla anladım..nedir yani olay? sayfalar dolusu aynı şeyler beni de ekle beni de ekle..tek tek okudum 74 sayfayı 3 gün boyunca..nerdeyse 70 sayfası yok beni de ekle adlım telefonu şurdan, yok benim adım niye eklenmemiş, vs vs....yani görmemişin bir ayfonu olmuş...dehşet ve şaşkınlık içindeyim..siz hiç mi diğer forumlara bakmazsınız? hangi forumda gördünüz,HP notebook aldım beni de ekle, samsung LCD aldım beni de ekle görgüsüzlüğünü...
74 sayfanın 70i laf kalabalığı olmuş....
yazık...
ben bu telefon hk bilgi sahibi olmak, bahsedilen sorunlar hakkında (anten, prox.sensor, sarı ekran vs) bilgi sahibi olmak için foruma girdim ama 60-70 sayfa boyunca bu görgüzülüğü okudum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 25 Kasım 2010; 22:46:47 >

Love is a force of nature...

298 Mesaj
25 Kasım 2010; 23:22:52 

16 GB vodafone cihaz bende aldım

HTC ONE+PS4

5157 Mesaj
25 Kasım 2010; 23:30:56 

quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

ben bu forumun amacını inanın anlamadım. bilgi paylaşmak, sorun çözmek yerine, telefonu alanların "beni de ekle beni de kele, sonunda aldım, vb" gibi abukluklarıyla dolmuş...neden böyle bir liste var, neden isimlerin orda yazılması önem arz ediyor, onu da anlamadım...maksat hava değil, telefon sahipleri birbiriyle iletişim kursun denmiş ama bu o kadar saçma bir gerekçe ki...ben artık hakikaten türkiyede pahalı bir cep teleonu sahip olmanın statü sahibi olunduğu anlamına geldiğini bu forumla anladım..nedir yani olay? sayfalar dolusu aynı şeyler beni de ekle beni de ekle..tek tek okudum 74 sayfayı 3 gün boyunca..nerdeyse 70 sayfası yok beni de ekle adlım telefonu şurdan, yok benim adım niye eklenmemiş, vs vs....yani görmemişin bir ayfonu olmuş...dehşet ve şaşkınlık içindeyim..siz hiç mi diğer forumlara bakmazsınız? hangi forumda gördünüz,HP notebook aldım beni de ekle, samsung LCD aldım beni de ekle görgüsüzlüğünü...
yazık...
ben bu telefon hk bilgi sahibi olmak, bahsedilen sorunlar hakkında (anten, prox.sensor, sarı ekran vs) bilgi sahibi olmak için foruma girdim ama 60-70 sayfa boyunca bu görgüzülüğü okudum...

aslında bu mesajınıza bende katılıyorum ama konuyu açan arkadaşımız böyle uygun görmüş ben devraldığım için devam ettiriyorum
Evet sayfalarda çok beni ekle var yöneticiler bunları silse çok iyi olur yazdırmak isteyen zaten özelden pm atıyor

5 Mesaj
26 Kasım 2010; 15:59:31 

ip4 16 gb black...

IP4 Black 16gb

50 Mesaj
26 Kasım 2010; 16:33:55 

quote:

yazık...

dedııgın dogru olabilir kesınlıkle forumun tarzı bıraz degıstı zaten arkadsımında soyledıgı gıbı hep pm atın der kendısı okumadan dıkate almadna yazan arakdaslar yuzundne boyle oldu :)

sana sormak ıstedıgım bırsey var ole sıtemlı sıtemlı yazmıssın ama senın neden ımzan boyle amac neydı senın bunları yazamndakı havamı ??
senın amacın neyse bu ınsanlarınkıde o :)

love is a force of nature...
Sony DSC-T300, Cowon D2 4gb, sennheiser cx350-II street, Packard Bell Dot-MU-TK001, HP Compaq 6715b

-- IPHONE 4 ANA KONU --

her kes birgün ölecek...

427 Mesaj
26 Kasım 2010; 16:38:35 

quote:

Orijinalden alıntı: SaNsAe

arkadaşlar bende bugün vodafone dan 16gb almış bulunmaktayım 250 peşin verdim karttan 69*12 cektiler 41. hafta 4.1 versiyon geldi sensor sornu sarı ekram sorunu cekme sorunu yok sadece vf nin 3g cekim sorunu var oda belli yerlerde yoksa hep full cekiyor

anlamadım cihazı toplamda 1078 liraya mı aldınız

bu iphone 4 için mi acaba

SEVGİLER SAYGILAR...

8100 Mesaj
26 Kasım 2010; 16:52:17 

quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

aslında bu mesajınıza bende katılıyorum ama konuyu açan arkadaşımız böyle uygun görmüş ben devraldığım için devam ettiriyorum
Evet sayfalarda çok beni ekle var yöneticiler bunları silse çok iyi olur yazdırmak isteyen zaten özelden pm atıyor

Emrahsnr sana katılıyorum telefonu Türkiye'de çıktığı gün aldım ondan da listeye ismimi yazdırdım olur ya bir şey sorarlar falan diye hatta imza yi da iPhone 4 yapmıştım ama sonra bu konudaki mesajları görünce gorgusuzluk konusu olduğunu anladım ve 81.sırada olan adımın silinmesini pm ile rica ettim ve silindi.

Arkadaslar gercekten bu konunun amacı nedir ? Listede adınız olunca ne oluyor ?

Ben de forumda hatta Türkiye'de Hp nin yeni serisini alan ilk kisiyim ve 70 sayfadan fazla olan bir konum var ama hiç de liste yapma ihtiyacı duymadım soracak birisi var ise konuya sorar ismini yazdırmaz zaten o cihazı kullanan birisi yardım etmeye meraklı ise konuya sorulan sorulara cevap verir.

Not:gene de bu yazdıklarımı kişisel almayın.

1692 Mesaj
26 Kasım 2010; 18:32:58 

Arkadaşlar bu iPhone'dan müzik nasıl siliniyor? Music sekmesine geliyorum sağ tık müziklere falan herşeyi denedim silemedim. Bir sürü albüm kapağı attım artwork ile boşa gitmesin.

Harley-Davidson. Live to Ride, Ride to Live
The Road Starts here. It never Ends.

2152 Mesaj
26 Kasım 2010; 18:38:37 

Beni de ekleyebilirsiniz

iPhone 4 32GB

2741 Mesaj
26 Kasım 2010; 18:54:06 

quote:

Orijinalden alıntı: romantikxserseri

dedııgın dogru olabilir kesınlıkle forumun tarzı bıraz degıstı zaten arkadsımında soyledıgı gıbı hep pm atın der kendısı okumadan dıkate almadna yazan arakdaslar yuzundne boyle oldu :)

sana sormak ıstedıgım bırsey var ole sıtemlı sıtemlı yazmıssın ama senın neden ımzan boyle amac neydı senın bunları yazamndakı havamı ??
senın amacın neyse bu ınsanlarınkıde o :)

love is a force of nature...
Sony DSC-T300, Cowon D2 4gb, sennheiser cx350-II street, Packard Bell Dot-MU-TK001, HP Compaq 6715b

imzamda bunların bulunmasının amacı ile "beni de ekle beni de ekle, benim adım neden eklenmemiş.vs" mesajlarını bir tutuyorsan, benim zaten söyleyecek bir sözüm olamaz...bunu, bu platformda çok yeni olmanıza veriyorum...

Love is a force of nature...

5157 Mesaj
26 Kasım 2010; 19:35:21 

Arkadaşlar tamam sıkıntı yok yöneticilerden birisine mesaj attım inşallah gereksiz mesajları silmede yardımcı olacağını umuyorum bu arada üstüne basa basa tekrar sölüyorum şuan listeyi ben güncel tutmaya çalışıyorum konun eski sahibi burda olsaydı listenin amacını size söylerdi.

Listenin amacı bana göre hava felan değil evet liste aslında gereksiz ama insanlar sen ben yaşadığımız küçük mutluluk ve internette önemli bir konuda kendini farkettirmek ister:listeye eklenince insanlar mutlu oluyor ilk başlar bende listeye eklendim diye sevindim kendini bir gurubun içine dahil hissettiyor ama bunun adı hava değil .
lütfen gereksiz tartışlamara girmeyin yok bu liste niye var okuyan arkadaşlar görmüştür konuda bu tür mesajlar tartışmalar mevcut yinelemeye gerek yok var işte beni eklelerin pm den olması iyi oldu ama hale konunun başını görmeden beni ekle diyenler var.

5157 Mesaj
26 Kasım 2010; 19:38:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Rammstein

Arkadaşlar bu iPhone'dan müzik nasıl siliniyor? Music sekmesine geliyorum sağ tık müziklere falan herşeyi denedim silemedim. Bir sürü albüm kapağı attım artwork ile boşa gitmesin.

sanırsam itunesden siliniyor.

1692 Mesaj
26 Kasım 2010; 19:49:19 

quote:

sanırsam itunesden siliniyor.

Ben de iTunes'dan denedim. Yok, olmuyor delireceğim

Harley-Davidson. Live to Ride, Ride to Live
The Road Starts here. It never Ends.

471 Mesaj
26 Kasım 2010; 19:56:32 

Yurt dısından ıphone4 alacağımda jail break unlockhiç bir bilgim yok birde ispanya almanya fransa 3 yerden hangısınde en ucuzdur

1504 Mesaj
26 Kasım 2010; 20:12:48 

1- Bu mesaja aynen katılıyorum. Bunun benzeri bir mesajı zaten 1-2 ay önce yazmıştım eski sayfalarda. Bu isim ekleme olayının amacını veya faydasını çözen zaten herşeyi çözer :)
2- Ben hiç o birinci sayfadaki isim listesine bakmadım kimlerin iphonu varmış diye, bakanı da görmedim :) Baksam da kimlerin iphonu var anlamam ki zaten.
3- O listeye baksam bile birşey anlamam. Örneğin 22. sıradaki Tamer306 isimli kişi de iphone almış. E iyi de ben bu kişinin kullanıcı adını orada görünce bana hiçbirşey ifade etmiyor. Diyeceğin o ki ismini eklettiren arkadaşlar sizi de orada kimse görmüyor hatta o listeye de kimse bakmıyor. Baksa da o kullanıcı adının siz olduğunu anlamıyor :)
4- Soru soracak kişi o listeden bir kullanıcıya özel mesaj atmaz asla, bunun yerine foruma mesaj yazar böylece cevap alma olasılığı 1000 kat daha fazla olur.
5- Bu forum başlığı aslında 74 sayfa değil, toplasan 4-5 sayfa eder. Bilgilendirici ve dolu dolu sayfalar olması yerine beni ekle, beni ekle, beni ekle mesajlarıyla doldu gitti..
6- Beni ekle olayuını özelden de pm'den de hiçbiyerden yapmayın bence...
quote:

yazık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 26 Kasım 2010; 20:15:48 >

iPhone 5 --Samsung Galaxy Note 10.1 -- HP DV63055et

2746 Mesaj
27 Kasım 2010; 2:36:31 

quote:

Orijinalden alıntı: serhatsb
İphone 4 u 3gs zamanindan alinma tv out kablosuyla tv ye bagladim fakat ses alabilmeme rahmen goruntu alamiyorum fotograf yada videolari izlemek icin bildigim ekstra bir ayar yok acaba 4 icin ekstra kablomu almak lazim elinde 3gs zamanindan kablosu olup iphone 4 de sorunsuz Fotoraflarini ve videolarini televizyondan izleyebilen varmi

?

4109 Mesaj
27 Kasım 2010; 2:46:17 

ayfonumda göz var daha kullanamıyorum unlocklu diye dün şarj usble takılıyken elime takldı usb telefon yere düştü bişe olmadı çizik felan donanımsalda bişeyyoktu sanırım biraz öncede masada duruyodu öyle sakin sakin bi anda elim bardağa çarptı masa su oldu bardak masanın öbür ucunda su bildiiğin yol yapmış iphone etrafı hep su arka tarafa felan değmiş hemen hasss... dedim aldım telefonu kurulayıp yatağa bıraktım kurusun sıcak sıcak diye.. delirecem ya suyu görmemiştim ben önce iphone a gittiğini sadece klavyenin oralar su oldu sandım neyse işte böyle bişey oldu biraz öncede.... bütün appleri kapadım telefonu bi kapatıp açtım. sonra kapadım tamamen kutusuna felan geri koydum dolaba koydum sonra

1474 Mesaj
28 Kasım 2010; 1:11:46 

Biraz bilgi alışverişi olsa fena olmaz. Üstadlara soruyorum ıphone 4 mü 4g mi hangisini almalıyım neden ?

İntel İ7 4790 Asus DCU İİ GTX 780 HAFX ADV. Corsair Pro CL 9 2133 2x4, Asus Z97 Maxsimus HERO, Benq XL2420Z, 240 gb Corsair SSD, 2 TB Baracuda, Cooler Master 212x, Steelseries RİVAL, Logitech G930, Steelseries GCK+...

2098 Mesaj
28 Kasım 2010; 3:37:59 

4g mi?
dur bakalım birader biz 4ü zor aldık birde 4g mi çıkmış, ben hiç duymadım ama:))

imza mimza yok!

1692 Mesaj
28 Kasım 2010; 9:41:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Rammstein

Ben de iTunes'dan denedim. Yok, olmuyor delireceğim

Yardım lütfen

1466 Mesaj
28 Kasım 2010; 11:15:44 

Kardes itunestan iphone'nun icine gir music sekmesine gel delete bas klavyeden silinir. Eger bilgisayarla sync etmediysen silinmez.

Bende yanlislikla podcast indirdim onu nasil silicez ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ergo93 -- 28 Kasım 2010; 11:17:02 >

5157 Mesaj
28 Kasım 2010; 19:18:38 

arkadaşlar bu gereksiz tartışmalardan gerçekten çok sıkıldım liste liste deyip duruyorsunuz yöneticilere mesaj attım gereksiz mesajlar silinecek artık bana gına geldi lütfen tartışıp durmayın aynı şekilde sizinde beni eklelerden hiçbir farkınız yok.Burdan gören bir yönetici arkadaş ben bu sayfayı bırakıyorum artık.Tamam liste tutmak anlamsız olabilir ama artık bu işe iyice sinir olmaya başladım başlık amacından çıktı.Kimse bilgi paylaşmıyor.Yönetici arkadaşlardan birisine mesaj atıcam Listeyide kaldırıcam ama ekli olan arkadaşlara ayıp olur diye çekiniyorum.Çünkü bu tür mesajlardan sıkıldım artık.

Listeye eklenmek isteyen arkadaşlara hiçbir sözüm yok sakın onlar alınmasınlar ama bazı arkadaşlar listenin gereksiz birşey olduğunu defalarca söylediler.Ya konuyu güncel tutabilecek iyi niyetli bir arkadaşıma devredeyim diyorum.Zaten gereksiz mesajlar silinecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 28 Kasım 2010; 19:21:55 >

8100 Mesaj
28 Kasım 2010; 19:41:29 

quote:

arkadaşlar bu gereksiz tartışmalardan gerçekten çok sıkıldım liste liste deyip duruyorsunuz yöneticilere mesaj attım gereksiz mesajlar silinecek artık bana gına geldi lütfen tartışıp durmayın aynı şekilde sizinde beni eklelerden hiçbir farkınız yok.Burdan gören bir yönetici arkadaş ben bu sayfayı bırakıyorum artık.Tamam liste tutmak anlamsız olabilir ama artık bu işe iyice sinir olmaya başladım başlık amacından çıktı.Kimse bilgi paylaşmıyor.Yönetici arkadaşlardan birisine mesaj atıcam Listeyide kaldırıcam ama ekli olan arkadaşlara ayıp olur diye çekiniyorum.Çünkü bu tür mesajlardan sıkıldım artık.

Listeye eklenmek isteyen arkadaşlara hiçbir sözüm yok sakın onlar alınmasınlar ama bazı arkadaşlar listenin gereksiz birşey olduğunu defalarca söylediler.Ya konuyu güncel tutabilecek iyi niyetli bir arkadaşıma devredeyim diyorum.Zaten gereksiz mesajlar silinecek.

Gercek konu bu olmaliydi bence :
http://mobile.donanimha...ic.asp?m=42571979&p=197

O zamanlar bu konudan daha fazla da mesaj vardi. Ve bu konuyu bu hale getiren olay liste yapman liste olan bir ana konu olmaz. İphone kulanicilari diye konu acarsin millet orada atar havasini

1474 Mesaj
28 Kasım 2010; 19:53:02 

Hocam ıphone 4 ıle 4g arasındaki farkı anlatabilecek varmı

İntel İ7 4790 Asus DCU İİ GTX 780 HAFX ADV. Corsair Pro CL 9 2133 2x4, Asus Z97 Maxsimus HERO, Benq XL2420Z, 240 gb Corsair SSD, 2 TB Baracuda, Cooler Master 212x, Steelseries RİVAL, Logitech G930, Steelseries GCK+...

5157 Mesaj
28 Kasım 2010; 20:03:11 

quote:

Orijinalden alıntı: yakup_unsal

Hocam ıphone 4 ıle 4g arasındaki farkı anlatabilecek varmı

hocam iphone 4 ile 4g arasında fark yok aslı adı iphone 4 tür yani iphone 4g diye bir telefon yok onun için kafanız karışmasın önceki modellerden 3g vs olduğu için ilk başlarda medyanın diline 4g diye düştü ama telefonun asıl adı iphone 4 tür.

296 Mesaj
28 Kasım 2010; 23:13:52 

beyler bir yardım lütfen bugun usa den geldi açıyorum menu ye girmiyor usb işareti var itunes gösteriyor ne yapmam lazım

135 Mesaj
28 Kasım 2010; 23:19:44 

itunes dan etkinleştirmen gerekiyor önce

1-bilgisayarına itunes kur
2-sim kart takılı şekilde usb den bilgisayara tak
o kadar

hayırlı olsun

SONY VAIO
İPHONE5S
Subaru İmpreza

296 Mesaj
28 Kasım 2010; 23:26:03 

eyvallah sağol

143 Mesaj
3 Aralık 2010; 19:30:23 

dün iPhone 4'e ios 4.2.1 i yüklettim.
zil sesi çalarken aynı zamanda titreşiyor..titreşime alıyorum bu sefer titreşmiyor..
zil sesi çalarken titreşmesini istemiyorum..hatalı bir sürüm hatası mı acaba..
bu sizdede oluyor mu

-- IPHONE 4 ANA KONU --
iPhone 4 16 gb - windows8 pro x64

samsung EU40ES6140W led tv 3D

Uzaklaştırılmış
27 gün cezanın,
13 gün 18 sa. 19 dk. kadarı kaldı.
4 Aralık 2010; 11:50:33 

quote:

Kardeş konuyu bana devretmeye ne dersin?

5157 Mesaj
4 Aralık 2010; 11:57:50 

quote:

Orijinalden alıntı: bvec

dün iPhone 4'e ios 4.2.1 i yüklettim.
zil sesi çalarken aynı zamanda titreşiyor..titreşime alıyorum bu sefer titreşmiyor..
zil sesi çalarken titreşmesini istemiyorum..hatalı bir sürüm hatası mı acaba..
bu sizdede oluyor mu

ios 4.2 de hata varmış sanırım bazı arkadaşlarında zil sesi kısılmış vs başka sorunlar cihazı restore etmeyi deneyin.

12234 Mesaj
4 Aralık 2010; 12:09:02 

Şu konu resmen forumun ayıbı, hiç tutmuyor.

Tutan konulardan birisi "iPhone nerede var", öteki de "JB" - nam-ı diğer beleşçiliğin mezarcılığın sınırlarını nasıl zorlayabilirim - konusu.

"Bize her yer Nişantaşı!"

5157 Mesaj
4 Aralık 2010; 12:11:05 

quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

Şu konu resmen forumun ayıbı, hiç tutmuyor.

Tutan konulardan birisi "iPhone nerede var", öteki de "JB" - nam-ı diğer beleşçiliğin mezarcılığın sınırlarını nasıl zorlayabilirim - konusu.

Arkadaşlar konuyu ahmetc arkadaşımıza devrediyorum konuyu inşallah şenlendireceğine inanıyorum.

6 Mesaj
4 Aralık 2010; 12:13:52 

merhaba,

elimde bir adet 22.kasim'da singapur'dan alinmis, faturali, fabrikadan kilitsiz, hic kullanilmamis jelatinli 32GB var.
pasaport kayitli ya da kayitsiz olarak verebilirim.

cihaz 1 yıl Apple garantilidir (ekteki screen shot'ta görebilirsiniz). çok emin olmamakla birlikte, garanti kapsamında
Türkiye'de authorized Apple Reseller olan Bilkom'un servis vereceğini sanıyorum.
ya da en kötü ihtimalle sadece kargo ücreti ödeyerek servis alabilirsiniz.

tekliflerinizi bekliyorum..

0

Ekteki dosya (1)

5157 Mesaj
4 Aralık 2010; 12:32:20 

quote:

Orijinalden alıntı: aFreeSpirit

merhaba,

elimde bir adet 22.kasim'da singapur'dan alinmis, faturali, fabrikadan kilitsiz, hic kullanilmamis jelatinli 32GB var.
pasaport kayitli ya da kayitsiz olarak verebilirim.

cihaz 1 yıl Apple garantilidir (ekteki screen shot'ta görebilirsiniz). çok emin olmamakla birlikte, garanti kapsamında
Türkiye'de authorized Apple Reseller olan Bilkom'un servis vereceğini sanıyorum.
ya da en kötü ihtimalle sadece kargo ücreti ödeyerek servis alabilirsiniz.

tekliflerinizi bekliyorum..

BU mesajlarınızı 2.el bölümüne konu açarak yaparsanız.Satışınızı daha hızlı yaparsınız.
Satış bölümü 2.el

5366 Mesaj
4 Aralık 2010; 12:46:32 

Konu Ahmet©'e devredilmiştir.

Nikon D7000 / Tamron 17-50 f2.8 / Nikkor 50mm f1.8D / Nikkor 55-200 VR
flickr / Instagram

Uzaklaştırılmış
27 gün cezanın,
4 Aralık 2010; 12:52:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

Konu Ahmet©'e devredilmiştir.

Tşk ederim.

Arkadaşlar yeniliklere ve paylaşım bolluğuna hazır olun

Uzaklaştırılmış
27 gün cezanın,
4 Aralık 2010; 13:50:43 

Arkadaşlar konuya anket açmak istiyorum konusu;

İphone 4 ünüz kaç gb ve nasıl kullanıyorsunuz?

-iphone 4 16 gb Jb siz
-iphone 4 16 gb jb li
-İphone 4 32 gb jb siz
-İphone 4 32 gb jb li

Sizce nasıl olur en azından toplam kaç kişi katılmış ve kaç kişi 16gb kaçı 32gb kullanıyor öğrenmiş oluruz hem kullananların kaçı jb yapıyor forumda hepimiz görmüş oluruz.

Başlığıda *** IPHONE 4 *** ANA KONU (iPhone 4 ünüz kaç gb ve nasıl kullanıyorsunuz? Anketli**** diye değiştiricem fikriniz nedir?

5157 Mesaj
4 Aralık 2010; 14:01:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Arkadaşlar konuya anket açmak istiyorum konusu;

İphone 4 ünüz kaç gb ve nasıl kullanıyorsunuz?

-iphone 4 16 gb Jb siz
-iphone 4 16 gb jb li
-İphone 4 32 gb jb siz
-İphone 4 32 gb jb li

Sizce nasıl olur en azından toplam kaç kişi katılmış ve kaç kişi 16gb kaçı 32gb kullanıyor öğrenmiş oluruz hem kullananların kaçı jb yapıyor forumda hepimiz görmüş oluruz.

Başlığıda *** IPHONE 4 *** ANA KONU (iPhone 4 ünüz kaç gb ve nasıl kullanıyorsunuz? Anketli**** diye değiştiricem fikriniz nedir?

aman he bunada bir bahane bulmasınlar liste gibi.Sanada gereksiz demesinler.:D isterseniz bu zamanakadarki listeyi verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 4 Aralık 2010; 14:04:58 >

Uzaklaştırılmış
27 gün cezanın,
4 Aralık 2010; 14:25:34 

quote:

aman he bunada bir bahane bulmasınlar liste gibi.Sanada gereksiz demesinler.:D isterseniz bu zamanakadarki listeyi verebilirim

eveet oylamayı bekliyorum hadi arkadaşlar yapalım mı yapmayalım mı??

4744 Mesaj
4 Aralık 2010; 14:43:49 

Bence yapalım.
İphone 4 32 gb jb siz.

1504 Mesaj
4 Aralık 2010; 15:23:06