Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (181. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: romantikxserseri

quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

quote:

yakında aranızdayım ınsallah vodofone la sozlesmeyı yaptım

telefonları gumrukteymıs 15 ınde gonderıcez dıyorlar
    sız sımdıden benı lısteye ekleyın 16 gb black

bırde ılkdefa ıphone kulanacagım ıcın neler yapmam gerektıgını tecrubelı arkadaslarımdan bırı yazarsa cok sevınırım...

bu bilgiyi nereden aldınız?

--------------------------------------------------------------------------------

ya sımdı benım ıphone almam bıraz tesadıfu bır olay oldu calısdıgım kısılerden dolayı vodafonun duzenledıgı vıp partıye katıldım ve soyle bır teklıfde bulundular eger vodafone a gecersem 12 ay boyunca sıze ıphone 4 hedıye edıcez dedıler bende olur dedım sonrasında ozelbır musterı temsılcısı baglantı kurdu benımle evıme kadar gelıp sozlesme yaptı ve bana 1 adet 64 luk mini bir adette 128 lik micro sim verdi ve telefonumun gumrukte oldugunu 15 ıne kacar gelecegını soyledı... bakalım ne olacak beklmedeyım :)

Vaybe 12 ay boyunca hergün birtane mi ip4 verecekler ;-)
  • Benide eklermisiniz black 16 gb n8 den sonra ilac gibi geldi
  • valla aynen dediğin gibi tuz buz olcak bi havası var. hani tutunca demir tutuyormuş gibi hissediyorsun ama elindeki alet "CAM" düşünce dışına bişey olmadı içinde bişey var mı diye şüphe ettim ben
    quote:

Orijinalden alıntı: er-soy

quote:

Orijinalden alıntı: Rammstein

quote:

Orijinalden alıntı: umutksk
    beyler demin iphonu bir düşürdüm, ölüyorum sandım :S bişey olmuş mudur acaba ya? görünürde bişey yok ama içinde bişeyler olmuş mudur? çok kötü hissettim kendimi ya, direk laminantın üzerine düştü çat diye, bi çarptı tuttum havada ama

Hacı telefon dayanıklı bisey olmaz zaten eline alınca hissediyorsun kalitesini

Yok öyle bir şey, siz betona düşen bir ip4 görmediniz anlaşılan, yüksekten değil yarım metreden düşmesi yeterli ve tuzzzz buzzzz ;-)
  • Orijinalden alıntı: umutksk

arkadaş şaka mı yapıyorsun anlamadım. elinde olmayan telefon için sözleşme mi yaptın? hemde vodafone gibi İngiliz menşeli bir kuruluşla. pes doğrusu iphone 4 sevdası insanları ne hale getiriyor.

yakında aranızdayım ınsallah vodofone la sozlesmeyı yaptım

telefonları gumrukteymıs 15 ınde gonderıcez dıyorlar
    sız sımdıden benı lısteye ekleyın 16 gb black

bırde ılkdefa ıphone kulanacagım ıcın neler yapmam gerektıgını tecrubelı arkadaslarımdan bırı yazarsa cok sevınırım...

:) sorun olacagını dusunmuyorum bu tarz konularda sonucta buyuk bır fırma dedım... 1 iphone icin ugrasacaklarını dusunmuyorum benımle acıkcası :)

Orijinalden alıntı: er-soy

Vaybe 12 ay boyunca hergün birtane mi ip4 verecekler ;-)

kardesım valla teklıf cokk cazıp geldı .) dedıgım gıbı cok onemlı bır mevzu degıl benım ıcın ha avea olmus ha telsım olmus sunduukları paket benım ıcın cok makul paket fıyatı ıcın gectım zaten telefonuda bedava vereceklerını soyledıklerınde acıkcası sasırdım oda ustune kaymak oldu :)
  • TEKRARLIYORUM dunku yazimi:

Arkadaslar hala KANYON'a ismini yazdirmayanlar cok buyuk hata ediyorlar.

KANYON'dan 3. telefonu aldik bugun. Yeni mallar gelmis heralde, akin akin geliyordu millet.

Birincisinde 190. siradaydim ismimi yazdirdigimda, 8 gun sonra aldim cihazi,

Ikincisinde 120. siradaydik, 10 gun sonra aradilar.

Killa tuyle ugrasmayin, istanbul'da olanlar KANYON'a yazdirsinlar isimlerini.

1599 TL fiyati var, 1600 verseniz uzerine 1 lirayi da geri veriyorlar. AR'dan yoksun Turkcell Iletisim Merkezleri ile ugrasmayin, hizmetten haberleri bile olmayan bayilere bosuna para kazandirmayin (sanki 1600 TL'nin icinde karlari yokmus gibi)

Kac tane TIM'de ilk 5 siradayim aylardir, hala aramiyorlar yani siz dusunun.

Turkcell Magazalari Istanbul'da 3 tane var: KANYON, CAPITOL ve BAGDAT CADDESI
    Biz hep Kanyon'dan aldik diye Kanyon dedim, ama digerlerini bilmiyorum, eger cok istiyorsaniz 3'une de gidin, adinizi yazdirin.

Arama ile ugrasmayin, gidip kendiniz yazdirin, zira Kanyon'a telefonla ulasmak imkansiz gibi bir sey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

TEKRARLIYORUM dunku yazimi:

KANYON'dan 3. telefonu aldik bugun. Yeni mallar gelmis heralde, akin akin geliyordu millet.

1599 TL fiyati var, 1600 verseniz uzerine 1 lirayi da geri veriyorlar. AR'dan yoksun Turkcell Iletisim Merkezleri ile ugrasmayin, hizmetten haberleri bile olmayan bayilere bosuna para kazandirmayin (sanki 1600 TL'nin icinde karlari yokmus gibi)

Biz hep Kanyon'dan aldik diye Kanyon dedim, ama digerlerini bilmiyorum, eger cok istiyorsaniz 3'une de gidin, adinizi yazdirin.

Arama ile ugrasmayin, gidip kendiniz yazdirin, zira Kanyon'a telefonla ulasmak imkansiz gibi bir sey.

konyona gidenler kontratsız alamıyormuş kontratlı satıyorlar siz nasıl aldınız
  • Ulan arkadaş arkadaşlarımın elinden alamıyorum telefonu ya Umut bi el oyniyim falan filan. Arada internete giriyorum bir bakıyorum başımda 5 6 kişi Okula götüremiyorum onlar yüzünden. Ben kıyamıyorum oynayamıyorum, onlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

TEKRARLIYORUM dunku yazimi:

konyona gidenler kontratsız alamıyormuş kontratlı satıyorlar siz nasıl aldınız

Hocam toplamda 3 tane kontratsiz telefon aldik yazdigim gibi,

Isminizi yazdirirken kontratli/kontratsiz, 16/32 seklinde belirtiyorsunuz, ona gore geliyor cihaz ve gidip aliyorsunuz.

Dun ben oradayken bile bizim haricimizde 3-4 kisi daha kontratsiz aldi.

Yani yok oyle bir sey.
  • Selam.

iphone 4 te son aranmış numaralardan tek olarak silme yapılamıyormuş. doğru mu ? çözümü var mı ?

tşk.
  • ben hıc bır vodafone da ıphone 4 bulamıyorum .on sipariş alıyorlar. bulan varsa nerden aldıgını soylerse sevınırım .. tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: realperest

Selam.

iphone 4 te son aranmış numaralardan tek olarak silme yapılamıyormuş. doğru mu ? çözümü var mı ?

tşk.

Belki bilmeyenelr vardır...
    Son arananları silmek için normalde tamamını silmek gerekiyor malum.
    Tek tek silebilmek için: "sinfuliphonerepo.com" kaynağından "Recent/CallLog Delete 1.4.1-1" i indirin.

alıntı: @ zeytinpark

bunun için jb gerekiyor sanırım;)
  • oh be nihayet bende benide ekle diyebiliyorum :)
    zonguldakta iphone almak ne kadar zormuş, kurumsal aboneyim basvuru yaptım sözleşmeleri imzaladım ama 1 hafta uğrastılar bi karttan paramı cekemediler :) ilk 12 ay karttan olacakmış, dedikleri herseye eyvallah dedim. ama ne hikmetse borcum gözükmedi doğal olarakta istek gercekleşmedi. bende iptal edin o zaman dedim zaten iptal oldu dediler.. bende 9 kasımda genpaya başvuru yapmıştım bugun sansımı deniyeyim dedim aradım ismimi konrtol etti tamam dedi. bende 32 gb istiyorum dedim 32 bitti 16 var dedi, bende bi daha bu fırsatı bulamam diye tamam 16 olsun dedim ve 10 dakkada işlemleri telefonla hallettik maximum karta 10 taksit 1618 tl. ve kargoya verildi. büyük ihtimal yarın cihaz elimde..
    hiç turkcelle vodafonla ugrasmayın direk genpadan alın hemde kontratsız :)
  • turkcell in kurumsal aboneğili olanlar için

129*12 ay +320 son ödeme gibi bi kampanyası var

mesela benim işyerimin verdiği 79 tl tutarındaki star paketim var. birde kendim ödemek kaydıyla 129*12 aldığımda sanıyorum daha karlı oluyor.

delimavii67 , sen 1618 tl almışsın ama, turkcell in bu paketi ile 1 gb internette paketin içinde olacağı için daha karlı gözüküyor.

gerçi almışsın artıkın, hayırlı olsun.

benim söylediğim paketten daha uyğun bir alım şekli bilen varsa , ben henüz almamışken faydalanabilirim.
  • n95'i 2 sene kullandıktan sonra tuvalete düşürdükten beri (eşofmanın cebi delikmiş benim suçum değil :)) telefona ilgim azalmıştı ama i-phone 4 ile yeniden giriyorum. hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: realperest

turkcell in kurumsal aboneğili olanlar için

129*12 ay +320 son ödeme gibi bi kampanyası var

mesela benim işyerimin verdiği 79 tl tutarındaki star paketim var. birde kendim ödemek kaydıyla 129*12 aldığımda sanıyorum daha karlı oluyor.

delimavii67 , sen 1618 tl almışsın ama, turkcell in bu paketi ile 1 gb internette paketin içinde olacağı için daha karlı gözüküyor.

gerçi almışsın artıkın, hayırlı olsun.

benim söylediğim paketten daha uyğun bir alım şekli bilen varsa , ben henüz almamışken faydalanabilirim.

evet 1 gb internet avantajı oldugu için mantıklı, ama ben önce kurumsaldn basvuru yapmıştım bi türlü işimi halledemediler bende onlara kızdıgım için iptal edip genpadan aldım, ve hattımı vodafona taşıyıp aylık7.99 tl ye sınırsız internet paketini alırssam bu durumda daha karlı olurum gibime geliyor...
  • BENIDE YAZ 16 GB BLACK
  • 16gb lık modeli ile iphone dünyasına adım atmış bulunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trulli -- 13 Kasım 2010; 11:43:59 >
  • Hadi iphone 4 tanitimi guzelde iphone kullanicilarin adinin orda ne isi var yav. Cidden bazi site sakinlerinin adlarini arada gordugume uzuldum..

Nedir yani. Hava mi atiyorsunuz?
  • benide ekleyebilirsiniz, Iphone4 16gb italyadan geldi.
  • Benide yazın 32 GB Vodafone :D
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.