Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (730. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yakamoz32

Peki bu pil tasarruf modu yokmu 7.1 de?

Malesef yok daha doğrusu menüde göremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakamoz32 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam. 8 ve sonraki sürümlerde var.

• Anladım arkadaşlar sağolun neyse sorun değil şimdilik gerek yok zaten.
  • Arkadaşlar bugün 32 gb 4s aldım inşallah yarın elimce olacak. Cihazın üzernde ios 5 kurulu hala, güncellemeye bakıldığında 8.4.1 güncellemesi gözüküyor sistemde. Sizce en stabil ve hızlı çalışan sürüm hangisi ve bu sürüme nasıl geçebilirim. Mesela ios 7 kurulamaz mı cihaza.
  • serocan39 S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun bende 16 lık aldım ios 7 ile geldi iphone a cok yabancıyım sorunuza cavap veremıcem ama bu konudakı kullanıcı arkadaslar yardımcı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz32

Hayırlı olsun bende 16 lık aldım ios 7 ile geldi iphone a cok yabancıyım sorunuza cavap veremıcem ama bu konudakı kullanıcı arkadaslar yardımcı olacaktır.

Jailbreak yaparak kullanmak istiyorum telefonu bilen bi arkadaş yardımcı olursa inşallah.
  • Hediye kullanılmış 4s geldi. iOS 5 yüklü. Kalmalımıyım, yoksa tavsiye edebileceğiniz bir sürüm var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence kesinlikle güncellemeyin artık programlar destekler desteklemez bilemem onun hesabını siz yapacaksınız en fazla 7xx e güncelleyin.

• arkadaşlar ios 6 kullanan birisi varsa bana ulaşabilir mi pmden
  • quote:

Orijinalden alıntı: mühendis266

Bence kesinlikle güncellemeyin artık programlar destekler desteklemez bilemem onun hesabını siz yapacaksınız en fazla 7xx e güncelleyin.

aynı durum bende de söz konusu ios 5 kurulu telefonum yarın elimde olacak, güncelleme kısmında 8.4.1 güncellemesi gözküyor, bu konuda ne yapmalıyım, aldığım kişi whatsapp yok bu sürümde diyordu mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serocan39

quote:

Orijinalden alıntı: mühendis266

Bence kesinlikle güncellemeyin artık programlar destekler desteklemez bilemem onun hesabını siz yapacaksınız en fazla 7xx e güncelleyin.

aynı durum bende de söz konusu ios 5 kurulu telefonum yarın elimde olacak, güncelleme kısmında 8.4.1 güncellemesi gözküyor, bu konuda ne yapmalıyım, aldığım kişi whatsapp yok bu sürümde diyordu mesela.

Whatsaap 6.0 dan itibaren destekliyor manuel ios 6 kurun mümkünse 7 de olur ama üstüne bulaşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendis266 -- 30 Mayıs 2016; 11:54:45 >
  • mühendis266 M kullanıcısına yanıt
    Peki ios 6 nın tam olarak hangi sürümü sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: serocan39

Peki ios 6 nın tam olarak hangi sürümü sizce

Her sürümü olur son sürüm tabi daha dengeli ve oturmuş olması muhtemel sürümdür.
  • serocan39 S kullanıcısına yanıt
    iOS 5'e artık destek neredeyse yok denecek kadar az. En stabil sürümü 6.1.3 ama güncellemede çıkmıyorsa 8.4.1 varsa aşağı bir sürüme güncellemen imkansız. Ama forumda 6'ya düşürme konusu mevcut. Belki güncelleme olarak da yapılabiliyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonunuz ios 5 ile birlikte geldiyse jailbreak yapın ve ios 6.1.3 yükleyin. bir kaybınız yok, ios 6.1.3'de güncellemelere girildiğinde ios 8.4.1 yükletiyor. yani kaybedilecek hiç bir şey yok.

ayrıca biri yazmış ios 7 sürümlerini kur diye, yok öyle bir dünya istediğiniz ios sürümlerini kuramazsınız :))

• Pil değişimi yaptırıp, memnun olan varsa, pil markasını belirtebilirler mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mümkün olan en alt sürümü yükleyin araştırın videolar vs var olmadı forumlarda ahkam kesen çok bilmiş ios yükleyicileri var onlar iyi anlar bizim zamanımız yok o kadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendis266 -- 18 Mayıs 2016; 9:18:25 >
  • merhaba, 9.3.1 kurulu felaket kasıyor. Facebook bile bayağı geç açıyor sizde de öyle mi? nasıl düzeltebilirim?

• Ment kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, telefonun yazılımını dfu ve/veya recovery modda tekrar yükleyerek yeni iphone olarak ayarlarsanız biraz daha hızlanacaktır. Ancak zamanla siz uygulamalar vs. yükledikçe telefon yine kasmaya başlayacaktır. iOS 9'lu iPhone 4S bu saatten sonra ancak alo alo diyen adamın işini görür. Üzülerek söylüyorum ki durum bu... (eğer deneyeyim belki verim alırım derseniz; dfu veya recovery modda yazılım yükleme işlemini basit bir arama ile bulabilirsiniz.)

Konuyla alakasız olarak; kasmayan bir ios sürümü kurun diyeceğim, bi gülme geliyor. :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serefsiz yapraklar -- 24 Mayıs 2016; 21:27:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ment

merhaba, 9.3.1 kurulu felaket kasıyor. Facebook bile bayağı geç açıyor sizde de öyle mi? nasıl düzeltebilirim?

Arka plandan çıkarmayın facebook u o zaman uygulamaya çok daha hızlı girecektir en çok kullandığınız uygulamalardan 4-5 adeti arka planda bırakın bunun dışında ios 9.3 le de kullandım ios 6-7 den farklı olarak uygulama açılış hızları dışında fark yok her şeyi yaparsınız browser yüklen vb hızlar neredeyse aynı yani teli hızlandırmak için 2 de bir recovery filan yapıp yedek alma vs uğraşmayın kendi kendine gülme gelen rahatsız arkadaşlar böyle yapar normaldir :) ama siz yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendis266 -- 25 Mayıs 2016; 15:43:36 >
  • 
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.